Serwis klimatyzacji Opole
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Opole - zastanawiasz się nad montażem systemu klimatyzacji? Wybierz profesjonalny serwis klimatyzacji Opole. Klivatec jest właściwym partnerem dla Ciebie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Opole

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoim domu, biurze lub innej placówce? Klivatec to najlepszy możliwy wybór na rynku klimatyzacji w Polsce. Klimatyzacja Opole to nasza specjalność, zajmujemy się branżą klimatyzacyjną od wielu lat, dlatego cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie i ogromna precyzja. Pomożemy Ci w wyborze urządzenia i będziemy z Tobą aż do momentu, gdy poczujesz przyjemną temperaturę w swoim pomieszczeniu. Klimatyzacja Opole gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI OPOLE
Nasze usługi w skrócie

Temperatura jaka panuje w pomieszczeniu ma decydujący wpływ na nasze samopoczucie oraz ogólny komfort. Zbyt wysoki klimat sprawia, że nie potrafimy się skoncentrować i skupić na wykonywanej pracy. Dlatego nasz serwis klimatyzacji Opole ma bardzo ciekawą ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Już dziś zapisz się na darmową konsultację za pomocą naszego planera klimatyzacji lub poprzez formularz kontaktowy.

Jesteśmy Twoim partnerem podczas planowania klimatyzacji w Opolu

Serwis klimatyzacji Opole

Oferujemy nasz profesjonalny serwis klimatyzacji Opole na terenie całego miasta, dlatego nie musisz się martwić o dojazd czy czas realizacji. Nasi fachowcy bardzo szybko instalują systemy klimatyzacyjne, dlatego  nie musisz się martwić o czas realizacji lub w ogóle o to czy w sezonie do Ciebie dotrzemy. Nasz serwis klimatyzacji Opole przejmuje wszystkie prace związane z planowaniem, doborem odpowiedniego urządzenia, instalacją i montażem, konserwacją, a także ewentualnymi usterkami. Z Klivatec nie musisz się martwić o czy Twój system zostanie zamontowany prawidłowo. Usługa serwis klimatyzacji Opole wykonywana jest przez doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie naprawić i serwisować różnego rodzaju systemy klimatyzacyjne.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Opolu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Jaki klimatyzator wybrać w Opolu?

Klimatyzacja Opole

Zanim zdecydujesz się na zakup systemu musisz najpierw określić jakiego typu urządzenie Cię interesuje. Klimatyzacja Opole – zarówno systemy split jak i multisplit mają zastosowanie w prywatnych domach, biurach, placówkach opiekuńczych czy innych budynkach w zależności od tego ile pomieszczeń chcemy ochłodzić. Klimatyzator split składa się tylko z jednej jednostki wewnętrznej i jednej zewnętrznej, dlatego jest w stanie ochłodzić lub ogrzać maksymalnie jedną powierzchnię. Systemy multisplit są o wiele bardziej wydajne i mają sens, gdy chcielibyśmy mieć odpowiedni klimat niemal w całym domu. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy podpiąć aż sześć jednostek wewnętrznych. Ponadto początkowo możemy zdecydować się jedynie na dwa urządzenia, a dopiero w kolejnych latach pomnażać ich ilość.

Klimatyzacja Opole jest dla nas priorytetem – naszym celem jest służyć Ci wsparciem w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy planujesz instalację systemu klimatyzacyjnego, chcesz przeprowadzić konserwację czy wymagasz profesjonalnej naprawy – zawsze jesteśmy gotowi, aby zapewnić Ci nasze usługi na najwyższym poziomie.

W ramach naszych usług oferujemy:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji wymaga nie tylko specjalnych narzędzi, ale także dużej wiedzy specjalistycznej. Ponadto tylko certyfikowane firmy specjalistyczne mogą pracować z czynnikami chłodniczymi, które są niezbędne do działania systemu klimatyzacji.

klima

Potrzebujemy jednak od Ciebie kilku informacji 

Znajdziemy dla Ciebie indywidualną ofertę, jednak potrzebujemy od Ciebie uzyskać następujące informacje:

 • jaki jest typ budynku, 
 • ile ma pokoi, 
 • jaka jest wielkość całkowitej powierzchni, 
 • jaki jest typ jednostki wewnętrznej, 
 • liczba osób przebywających w pomieszczeniu. 

Nasz pracownik zespołu ds. klimatyzacji w Opolu skontaktuje się z Państwem w celu przeprowadzenia konsultacji. Umówimy się z Tobą w takim miejscu, jakie będzie dla Ciebie wygodne lub skonsultujemy wszystko mailowo. 

 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Lublina!

klimaanlagen

Podczas planowania klimatyzacji w Opolu musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • Wydajność energetyczną

Wydajność systemu klimatyzacji musi być dostosowana do powierzchni pomieszczenia jakie chcemy ochłodzić. Oprócz samej wielkości należy wziąć pod uwagę jeszcze liczbę wszystkich pokoi oraz średnią liczbę osób, które w nich przebywają. Dobranie dopasowanego urządzenia nie jest łatwe, dlatego nasi profesjonalni i wykwalifikowani konsultanci chętnie Ci w tym pomogą, obliczą wymagane obciążenie chłodnicze i przedstawią indywidualną ofertę.

 • Elastyczne planowanie 

Nie możemy przewidzieć ile pomieszczeń docelowo będziemy chcieli ochłodzić. Aby spełnić wszystkie Wasze wymagania, dbamy o to, aby system klimatyzacji w Opolu był elastyczny i przyszłościowy. Wystarczy, że zdecydujesz się na klimatyzator multisplit, gdyż dzięki niemu możesz mieć pewność, że w przyszłości możesz dołączyć kolejne jednostki wewnętrzne. 

klimaanlagen

 • Rozmieszczenie systemu w pomieszczeniu

W czasie planowania musisz zastanowić gdzie chcesz, żeby znajdowało się Twoje urządzenie. Jednostki wewnętrzne wybieramy dopiero po znalezieniu odpowiedniego na nie miejsca. Możemy je umieścić na ścianie, suficie, suficie podwieszanym lub po prostu postawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu i chować je na czas, gdy nie jest używany. Jeśli nadal nie wiesz na jakie urządzenie się zdecydować, to zachęcenia to sprawdzenia naszego rankingi klimatyzacji. Znajdują się tam same najlepsze urządzenia w korzystnych cenach. 

rysunek klima

Uruchomienie systemu klimatyzacji w Opolu

Po samej instalacji przyszedł czas na uruchomienie urządzenia. Niestety nie wystarczy jedynie wcisnąć odpowiedni guzik. Wcześniej należy przeprowadzić próbę szczelności, co wykonujemy zgodnie z normami UE nr 517/2014. Następnie nasi specjaliści ds. klimatyzacji w Opolu przygotują protokół oraz przekażą cały system do eksploatacji. Wszechstronny przebieg próby obejmuje weryfikację poprawności chłodzenia i ogrzewania. Każdy klient otrzyma także pełną instrukcję dotyczącą tego jak używać sprzętu oraz jakie funkcje posiada. Na sam koniec zostaną zamontowane wsporniki podłogowe lub ścienne, a wszystko to odbywa się przy zachowaniu pełnej czystości. 

Serwis klimatyzacji Opole

Konserwacja oraz naprawa systemu klimatyzacji 

Zależy nam na tym abyś jak najdłużej mógł cieszyć się swoim urządzeniem. Chociaż nowoczesne klimatyzatory są bardzo wytrzymałe to wymagają regularnej konserwacji. Zalecamy serwis klimatyzacji Opole co rok lub dwa w zależności od tego jak często korzystamy z urządzenia. Zbyt mała ilość płynu chłodniczego, nieczyszczone lub niewymieniane filtry mogą przyczynić się do pogorszenia jakości chłodzenia oraz zmniejszyć wydajność i energooszczędność naszego sprzętu. W ramach konserwacji uzupełniamy czynnik chłodniczy -o tym dlaczego nabijanie klimatyzacji w Opolu jest ważne pisaliśmy tutaj. Wykonując serwis klimatyzacji Opole sprawdzamy szczelność klimatyzatora oraz czyścimy i wymieniamy filtry. Koszty serwisu klimatyzacji w Opolu się eksploatują, dzięki czemu nasze urządzenie może pracować z pełną mocą długie lata. 

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki nasz zespół jest zawsze gotowy do działania. Z przyjemnością oferujemy regularną konserwację systemu klimatyzacji. 

Już dziś zamów ofertę na nasze usługi klimatyzacyjne w Opolu

Instalujemy systemy klimatyzacyjne w domach prywatnych, biurach, szkołach, przedszkolach i wielu innych miejscach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie wymagania. Zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy lub skorzystaj z darmowego planera klimatyzacji.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty