Kompletna oferta systemów klimatyzacyjnych od specjalistycznej firmy na terenie województwa mazowieckiego

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy na mazowszu? Skorzystaj z usług Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nowoczesna technologia klimatyzacji tworzy przyjemną temperaturę w biurach i prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych. Aby jednak technologia działała prawidłowo, była wydajna i spełniała oczekiwania, wszystkie jej elementy muszą być do siebie optymalnie dopasowane. Oprócz wyboru odpowiedniej technologii klimatyzacji dla danego pomieszczenia, ważne jest również zapewnienie profesjonalnego montażu i właściwego ustawienia. Właśnie dlatego oferujemy kompletny pakiet klimatyzacyjny w całym województwie mazowieckim.

Kolonia

Dlaczego profesjonalna instalacja jest tak ważna?
Czy klimatyzacja jest tak ważna?

Każdy, kto nabywa system klimatyzacji, staje w końcu przed decyzją: zainstalować go samodzielnie czy poszukać w okolicy firmy klimatyzacyjnej specjalizującej się w profesjonalnym montażu? Aby zapewnić długotrwałe użytkowanie systemu klimatyzacji, zalecamy naszym klientom skorzystanie z oferty kompletnych systemów klimatyzacji firmy Klivatec.

Dwa powody, dla których warto wykonać profesjonalną instalację klimatyzacji w okolicy:

1. Wymiarowanie systemu

Aby system klimatyzacyjny dla pomieszczeń prywatnych lub komercyjnych mógł zapewnić wymaganą wydajność klimatyzacji, musi być prawidłowo wymierzony. Oznacza to, że: należy obliczyć właściwe obciążenie chłodnicze dla wielkości pomieszczenia. Aby temperatura i wilgotność utrzymywały się w pożądanych proporcjach, system klimatyzacji musi być w stanie odprowadzić pewną określoną ilość ciepła z pomieszczenia. W tym celu, oprócz wielkości pomieszczenia, należy wziąć pod uwagę jego izolację, promieniowanie słoneczne oraz orientację. Tylko wtedy można skutecznie chłodzić pomieszczenie.

2. Profesjonalny montaż

Należy zadbać o to, aby odległości między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną były jak najmniejsze, aby klimatyzator pracował jak najwydajniej i aby nie dochodziło do wycieków.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Uruchomienie klimatyzatora tylko przez specjalistyczną firmę

Po zainstalowaniu klimatyzatora przez wyspecjalizowaną firmę klimatyzacyjną w najbliższej okolicy, jego uruchomienie również należy do obowiązków ekspertów. Nie wystarczy po prostu włączyć klimatyzator. Przede wszystkim należy przeprowadzić próbę szczelności i próbę ciśnieniową, aby upewnić się, że wszystkie przewody i połączenia są szczelne.

Następnie wilgoć i powietrze są wypompowywane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej, co umożliwia wprowadzenie czynnika chłodniczego. Uruchomienie systemu klimatyzacji wymaga nie tylko specjalnych narzędzi, ale także specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Na mazowszu pracę z czynnikami chłodniczymi mogą wykonywać tylko te firmy klimatyzacyjne, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Systemy klimatyzacji typu split muszą być instalowane lub uruchamiane przez certyfikowaną firmę specjalistyczną.

Uzyskaj dofinansowanie z budżetu państwa na kompletny serwis klimatyzacji w województwie mazowieckim

Dotacje na profesjonalną instalację i uruchomienie systemu klimatyzacji

W ramach programu „Czyste powietrze” można ubiegać się o dofinansowanie nawet na 30 000 złotych. Oferta ta jest skierowana do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Obejmuje przede wszystkim demontaż dotychczasowego, nieefektywnego źródła ciepła, oraz zakup i montaż nowego.

Pomagamy w składaniu wniosków

Nasz kompleksowy serwis klimatyzacji na mazowszu obejmuje również pomoc w procesie składania wniosków. Ważne jest, aby wniosek został złożony przed udzieleniem zamówienia. Wycenę można uzyskać w firmie Klivatec. Następnie Twój osobisty konsultant będzie Cię wspierał na wszystkich etapach procesu składania wniosku.

klima

Właściwe planowanie klimatyzacji zapewniające bezproblemowe działanie

Nasza kompletna oferta dotycząca systemów klimatyzacji w województwie mazowieckim obejmuje rozsądne planowanie. W tym celu udostępniamy Ci nasz planer systemów klimatyzacji, który w zaledwie 5 krokach poprowadzi Cię do indywidualnej oferty.

Nasi fachowi doradcy znajdą najlepszy system klimatyzacji dla Twoich pomieszczeń i chętnie przedstawią Ci indywidualną ofertę doboru odpowiedniego systemu klimatyzacji wraz z montażem i uruchomieniem na terenie województwa mazowieckiego.

Usługi świadczone w ramach naszego kompleksowego serwisu klimatyzacji na mazowszu

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się instalacją i uruchamianiem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych w województwie mazowieckim. Jako dostawca usług jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, ale nadal opieramy się na starych, dobrych wartościach: jakości, niezawodności i zaufaniu.

Nasza kompletna oferta w zakresie klimatyzacji dotyczy klientów z całego województwa mazowieckiego:

 • Domy prywatne
 • Szkoły
 • Urzędy i kancelarie prawne
 • Domy towarowe
 • Magazyny
 • Hotele i restauracje
 • Urzędy
 • Szpitale i gabinety lekarskie
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie mazowieckim!

klimaanlagen

Kompletna oferta dla klimatyzatorów typu split w województwie mazowieckim

Szczególnie w budynkach takich jak domy prywatne lub małe kompleksy biurowe ważne jest zapewnienie przyjemnej klimatyzacji pomieszczeń – dla dobrego samopoczucia osób prywatnych i utrzymania wydajności wszystkich pracowników. W takich przypadkach klimatyzatory typu split są często bardzo dobrym wyborem. Jednostka monoblokowa z jedną jednostką wewnętrzną i jedną jednostką zewnętrzną jest odpowiednia do klimatyzowania jednego pomieszczenia lub przestrzeni biurowej, natomiast jednostki typu split są stosowane do klimatyzowania kilku pomieszczeń. Idealnie nadają się do modernizacji starych budynków. Jako firma specjalizująca się w technice klimatyzacyjnej w najbliższej okolicy chętnie zajmiemy się instalacją i uruchomieniem Państwa urządzeń klimatyzacyjnych typu split.

klimaanlagen

Kompletna oferta dla klimatyzatorów typu multisplit w województwie mazowieckim

Wybierając klimatyzator typu multisplit w województwie mazowieckim, zyskujesz maksymalną swobodę działania w swoich pomieszczeniach. Potrzebna jest tylko jedna jednostka zewnętrzna, którą można podłączyć do maksymalnie 5 jednostek wewnętrznych. W zakresie instalacji klimatyzacji możemy odpowiedzieć na Twoje indywidualne życzenia. Systemy klimatyzacji multisplit mają sens nie tylko w kompleksach biurowych, ale także w większych domach. Mogą one trwale podnieść jakość zdrowia i życia.

rysunek klima

Usługi posprzedażowe: Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po zakończeniu pracy.

Dla wielu specjalistycznych firm klimatyzacyjnych na mazowszu współpraca kończy się w momencie uruchomienia urządzenia i zamknięcia drzwi za monterem. Nasz kompleksowy serwis klimatyzacji w województwie mazowieckim jest do Twojej dyspozycji także później.

Obsługa techniczna

W przypadku niektórych klimatyzatorów coroczna konserwacja jest prawnie wymagana. W przypadku innych osób zaleca się przeprowadzanie go co najmniej raz na 1-3 lata. W ramach konserwacji sprawdzane są przewody czynnika chłodniczego i szczelność układu, a także pompy i czynnik chłodniczy, które w razie potrzeby są wymieniane.

Rozbudowa instalacji

Zainstalowałeś klimatyzator typu split z dwoma jednostkami wewnętrznymi i chciałbyś go rozbudować o dodatkowe jednostki ścienne i sufitowe? Nasi monterzy klimatyzacji z przyjemnością udzielą Ci pomocy.

Awarie

Na szczęście nowoczesne systemy klimatyzacji są mało podatne na usterki. Jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek awarie lub usterki, wystarczy do nas zadzwonić. Służymy pomocą.

Ile kosztuje oferta klimatyzacji dla klientów z województwa mazowieckiego?

Ponieważ planowanie i instalacja systemów klimatyzacji muszą być zawsze indywidualnie dostosowane do warunków panujących na miejscu, nie możemy w tym momencie podać stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o indywidualną ofertę.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty