Serwis klimatyzacji Grójec
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz cieszyć się komfortem temperatury niezależnie od pory roku? Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Grójec, to kompleksowe usługi w jednym miejscu. Działamy w branży od lat, gwarantując wiedzę oraz doświadczenie. Klimatyzacja Grójec jest w zasięgu Twojej ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Grójec

Zastanawiasz się nad instalacją klimatyzacji w Grójcu i nie wiesz z jakiej firmy specjalistycznej skorzystać? Klivatec to najlepszy możliwy wybór.

Dzięki naszym usługom zadbasz o odpowiednią temperaturę w Twoim domu. Klimatyzacja Grójec gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji.

Oferujemy pełen zakres usług: planowanie, doradztwo, montaż, serwis, naprawy. Już dziś zadzwoń do nas, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji. Klimatyzacja Grójec – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Kolonia

Serwis klimatyzacji w Grójcu - nasze usługi w skrócie

Klimatyzacja Grójec

Klimatyzacja Grójec – planowanie systemu klimatyzacji to podstawa, by cieszyć się przyjemną temperaturą w Twoim domu. Technologia musi zostać dobrana odpowiednio – do wymiarów Twojego mieszkania, tak by system był w stanie przetworzyć ciepłe powietrze na chłodne. 

Podczas planowania klimatyzacji w Grójcu musimy wziąć pod uwagę:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • całkowitą powierzchnię, 
 • typ klimatyzacji, 
 • liczbę osób przebywających w pomieszczeniu.

Nasza firma zapewnia bezpłatną usługę planowania Twojego systemu klimatyzacji w Grójcu. Klimatyzacja Grójec – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Skorzystaj z naszego planera klimatyzacji lub wypełnij formularz kontaktowy.

Nasz zespół pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale,
 • urzędy,
 • biura,
 • domowy prywatne,
 • restauracje,
 • hotele
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jakie usługi świadczymy w Grójcu?

Serwis klimatyzacji Grójec

Jeśli chcemy, by nasze urządzenie działało wydajnie oraz energooszczędnie, to powinniśmy zatrudnić specjalistyczny serwis klimatyzacji Grójec. Zakładanie systemu nie powinno się odbywać na własną rękę, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji oraz skrócić okres działania urządzenia. 

Nasz serwis klimatyzacji Grójec obejmuje:

 • wskazówki techniczne, 
 • wiercenie rdzeniowe, 
 • instalację jednostek wewnętrznych, 
 • poprowadzenie rury czynnika chłodniczego, 
 • montaż jednostki zewnętrznej na elewacji, 
 • połączenie urządzeń, 
 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego, 
 • uruchomienie systemu, 
 • instrukcję dotyczącą użytkowania urządzenia. 

Montaż systemu klimatyzacji w Grójcu, to nie tylko odpowiednie narzędzie, ale także wiedza oraz doświadczenie. Nasz serwis klimatyzacji Grójec posiadają także liczne certyfikaty, które pozwalają na pożądane rozmieszczenie systemu klimatyzacji w Twoim domu. Droga pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną powinna być najkrótsza, by czynnik chłodniczy mógł działać jak najwydajniej. 

Nabijanie klimatyzacji Grójec

Nabijanie klimatyzacji w Grójcu polega na uzupełnieniu czynnika chłodniczego, które zużywa się w trakcie sezonu. Zalecamy uzupełniać go co roku, najlepiej w okresie wiosennym tuż przed nadchodzącą falą upałów. Całość nabijania trwa od 30 do 60 sekund i powinna być wykonywana przez certyfikowany serwis klimatyzacji Grójec. Jeśli w naszym urządzeniu będzie zbyt mało czynnika chłodniczego, to sprężarka nie wytworzy odpowiedniego ciśnienia. W związku z tym klimatyzator nie będzie w stanie obniżyć temperatury szybko i skutecznie, tak jak w momencie, gdy czynnik chłodniczy jest na odpowiednim poziomie. 

Serwis klimatyzacji Grójec

Uruchomienie klimatyzatora to bardziej skomplikowany proces niż naciśnięcie tylko jednego guzika. Powinniśmy to zadanie powierzyć specjalistom, którzy przeprowadzą test szczelności oraz wykonają próbę ciśnieniową. Dopiero jeśli wszystko będzie działać prawidłowo, wprowadzą oni czynnik chłodniczy do urządzenia. Klimatyzatory typu split powinny być instalowane i uruchamiane przez profesjonalny serwis klimatyzacji Grójec, która ma odpowiednie certyfikaty.

Serwis klimatyzacji Grójec jest do Twojej dyspozycji!

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Grójca!

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Grójcu. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Grójcu. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Grójcu.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz sie kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług klimatyzacji w Grójcu

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, placówkach oświatowych, centrach handlowych, hotelach, biurach i wielu innych. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. 

 

Zachęcamy do kontaktu

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty