Klimatyzacja Płock

Serwis klimatyzacji Płock
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Szukasz specjalistycznej firmy, która pomoże Ci zamontować Twój system klimatyzacji w Płocku? Klivatec - klimatyzacja Płock to najlepszy wybór. Jesteśmy profesjonalną firmą, która kompleksowo zadba nie tylko o montaż oraz serwis klimatyzacji Płock, ale również udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Płock

Kompleksowa obsługa na każdym kroku

Posiadanie nowoczesnego systemu klimatyzacji jest bardzo przydatne i co ważne bardzo uniwersalne. Reguluje on temperaturę o każdej porze roku. Klimatyzacja Płock może być używana przede wszystkim latem, gdy upały dokuczają i chcemy wpuścić do naszych pomieszczeń dawkę świeżego, chłodnego powietrza. Za to zimą urządzeniem można grzać i traktować je jako główne źródło ciepła lub jedynie jako dodatek do innego ogrzewania. Jeśli chcesz w swoim domu w Płocku założyć system klimatyzacji skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. Klimatyzacja Płock to nasza specjalność. 

Kolonia

Dlaczego warto wybrać Klivatec?

Serwis klimatyzacji Płock

Zespół firmy w Płocku może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Stale dbamy o rozwój, śledząc wszystkie zmiany na rynku klimatyzacyjnym. Staramy się, aby nasz serwis klimatyzacji Płock nie był zależny od producentów. Zajmujemy się serwisowaniem i montażem klimatyzatorów firm takich jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu i innych.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy dla Ciebie idealne rozwiązanie do Twoich przestrzeni. Nawet po zamontowaniu klimatyzacji wciąż możesz skorzystać z naszych usług, gdy będziesz potrzebować serwisu urządzenia, lub gdy umówisz się z nami na konserwację klimatyzatora. Serwis klimatyzacji Płock firmy Klivatec gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej.

Który system klimatyzacyjny sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach?

Klimatyzacja Płock

Rynek klimatyzacyjny jest duży i stale się rozrasta. Producenci urządzeń cały czas opracowują nowe, ulepszane systemy, które jeszcze w większym stopniu będą pasować do indywidualnych potrzeb klientów. W Płocku najlepszymi i najnowocześniejszymi systemami klimatyzacji są monosplit i multisplit.

Klimatyzacja Płock – typ monosplit – ochłodzi jedno pomieszczenie. Jego budowa składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej.

Klimatyzacja Płock – typ mutlisplit – system, który w łatwy sposób można rozbudować. Składa się z jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć nawet kilka jednostek wewnętrznych. Dzięki temu można klimatyzować kilka pomieszczeń naraz.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Serwis urządzeń klimatyzacyjnych w Płocku

Nowoczesne klimatyzatory rzadko się psują, jednak jeśli widzisz, że Twoje urządzenie gorzej działa, czy pojawiają się inne usterki skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie pomożemy.

W ramach serwisu proponujemy usługi takie jak:

 • Porady szczegółowe
 • Ocena zmian strukturalnych
 • Projektowanie klimatyzacji w Płocku
 • Notowanie indywidualne
 • Instalacja nowego systemu
 • Demontaż, usuwanie i utylizacja starych systemów klimatyzacyjnych
 • Przekazanie systemu do eksploatacji

Gdzie instalujemy klimatyzacje w Płocku?

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji w:

 • Biurze
 • Domu jednorodzinnym
 • szkole
 • Mieszkaniu
 • Sklepie
 • Szpitalu
 • Przychodni i innych obiektach

Klivatec zajmie się uruchomieniem Twojej klimatyzacji

Bardzo ważne jest, aby uruchomieniem klimatyzacji zajęła się specjalistyczna, certyfikowana firma. Odradzamy robienie tego na własną rękę. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może powodować w przyszłości problemy z urządzeniem. Nasi fachowcy z przyjemnością zajmą się tym, sprawdzą wszystkie przewody, czy działają prawidłowo i napełnią układ płynem chłodzącym.

Co otrzymasz w ramach naszych usług?

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Płocku
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące wszystkich funkcji urządzenia
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Płocka!

klima

Serwis klimatyzacji Płock

Konserwacja klimatyzacji – dlaczego warto przeprowadzać ją regularnie?

Ważne jest dla Ciebie, aby cieszyć się klimatyzacją jak najdłużej i żeby była jak najbardziej wydajna? Aby to uzyskać, należy w określonych odstępach czasu przeprowadzać konserwację urządzenia. Konserwacja Twojego urządzenia powinna zostać przeprowadzona przez certyfikowany serwis klimatyzacji Płock. Taką usługę warto wykonać raz na dwa lata, gdy klimatyzacji używamy jedynie sezonowo. Przy całorocznym użytkowaniu urządzenia warto o nie zadbać co roku.

Wybierając naszych specjalistów z Klivatec w Płocku możesz być pewien, że wszystko zostanie przeprowadzone profesjonalnie. Serwis klimatyzacji Płock zajmie się sprawdzeniem przewodów i połączeń oraz uzupełnieniem czynniku chłodniczego, niezbędnego do odpowiedniej pracy urządzenia.

rysunek klima

Czekamy na Twój telefon

Jesteśmy firmą na rynku klimatyzacyjnym od wielu lat. Nasi profesjonalni doradcy zadbają o Państwa zadowolenie, bo klienci są dla nas najważniejsi. Używamy tylko wysokiej jakości produktów przodujących marek i stale stawiamy na rozwój, aby zawsze być na bieżąco i służyć pomocą. Masz nadal wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy!

Czy wiesz, że możesz ubiegać się o dofinansowanie na serwis klimatyzacji?

W Polsce obowiązuje program „Czyste powietrze”, w ramach którego można otrzymać dofinansowanie na działania w istniejących budynkach mieszkalnych. Zarówno pompy ciepła powietrze-woda, jak i pompy ciepła powietrze-powietrze kwalifikują się do dofinansowania w wysokości do do 30 tysięcy złotych.

Chętnie pomożemy Ci przejść przez proces składania wniosków. Ważne jest, aby wniosek ten został złożony przed uruchomieniem serwisu klimatyzacji w Płocku. Chętnie doradzimy Ci również, które urządzenia kwalifikują się do dofinansowania i dobierzemy je specjalnie dla Ciebie.

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty