Serwis klimatyzacji Radom
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz cieszyć się komfortem temperatury niezależnie od pory roku? Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Radom, to kompleksowe usługi w jednym miejscu. Działamy w branży od lat, gwarantując wiedzę oraz doświadczenie. Klimatyzacja Radom jest w zasięgu Twojej ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Radom

Myślisz nad montażem klimatyzacji w swoim domu lub firmie na terenie Radomia? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Serwis klimatyzacji Radom chętnie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu oraz jego eksploatacji. Jako doświadczony serwis klimatyzacji Radom jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i przygotować dla Ciebie idealną, dopasowaną ofertę.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
Nasze usługi w skrócie

Klivatec to kompetentna i profesjonalna firma, która specjalizuje się w usługach klimatyzacyjnych w zakresie planowania, instalacji, aż po uruchomienie, a nawet jeszcze późniejsze konserwacje i naprawy wybranego przez Ciebie urządzenia. W szczególności specjalizujemy się w instalacji systemów klimatyzacji split i multisplit w Radomiu. Nasz niezawodny zespół to gwarancja uczciwej wyceny oraz szybkiego czasu realizacji projektu.

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Radom

Aby móc korzystać z chłodnego powietrza w Twoim domu należy wcześniej zapoznać się z tym, co oferuje nam rynek klimatyzacji. Na etapie planowania warto sprawdzić jakie urządzenia są najbardziej wydajne oraz energooszczędne, tak aby cieszyć się wybranym modelem długie lata. 

Na tym etapie istotne jest także sprawdzenie jaką ilość ciepła Twoja klimatyzacja Radom będzie musiała usunąć z mieszkania oraz to, jaką przestrzeń pragniemy ochłodzić. W tym celu najistotniejsza jest:

 • wielkość pomieszczenia 
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Tak samo istotna jest kwestia posiadanej przez nas elektroniki. W biurach IT klimatyzacja będzie potrzebowała więcej pracy, by usunąć ciepłe powietrze z pomieszczenia, ze względu na nagrzewanie się go urządzeniami elektronicznymi. Jeśli nie do końca wiesz jak przeanalizować swoje potrzeby, to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do naszych pracowników. Nasz wyspecjalizowany zespół ds. klimatyzacji  w Radomiu chętnie odpowie na wszelkie istotne kwestie. Klimatyzacja Radom to niezawodność i wysoka jakość.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Radomiu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja klimatyzacji w Radomiu

Serwis klimatyzacji Radom

Po wyborze odpowiedniego urządzenia oraz wykonaniu indywidualnego projektu czas przejść do instalacji klimatyzacji. Montaż klimatyzacji w Radomiu powinien być wykonany jedynie przez profesjonalny, doświadczony i certyfikowany serwis klimatyzacji Radom. Montaż klimatyzacji wymaga zmiany konstrukcji elewacji, co wymaga nie tylko wiedzy, ale też specjalistycznych narzędzi. Na żywotność naszego systemu ma wpływ wiele czynników. Jeśli potrzebujesz montażu klimatyzatora zalecamy skorzystanie z naszej usługi – serwis klimatyzacji Radom

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Technicy serwisu klimatyzacji w Radomiu potrafią ustawić jednostki chłodnicze tak, aby przewód czynnika chłodniczego był jak najkrótszy. Ponadto trzeba ustawić urządzenie, by wytwarzało jak najmniej hałasu, gdyż w innym przypadku może on przeszkadzać naszym sąsiadom. W czasie instalacji istotne jest także sprawdzenie szczelności klimatyzacji, tak aby nie doszło do wycieku czynnika chłodniczego, co na własną rękę może być trudnym zadaniem. 

Po instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach w Radomiu powinien on zostać uruchomiony przez specjalistów. Eksploatacja urządzenia to próba szczelności oraz raport, a także napełnienia klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. Po tym wszystkim technicy poinstruują nas jak w sposób prawidłowy korzystać z naszego urządzenia.

klima

Klimatyzacja Radom – jaki klimatyzator wybrać i dlaczego warto przyjrzeć się systemowi split i multisplit?

Klivatec to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacji w Radomiu, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów. Wiemy, że klimatyzacja Radom powinna być jak najbardziej dostosowana do indywidualnych wymagań. Wraz z naszymi klientami wykonujemy indywidualny projekt, który ma sprostać wszelkim oczekiwaniom. 

Klimatyzacja Radom typu split doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy ochłodzić tylko jedno pomieszczenie. Jeśli jednak pragniemy mieć przyjemną temperaturę w całym domu, placówkach opiekuńczych czy też biurach, to warto zwrócić uwagę na system multisplit, który dostosowuje się do zmieniających potrzeb użytkowników. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy wówczas podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. 

Nasz zespół pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele.
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Radomia!

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Radom

Nasz serwis klimatyzacji Radom jest także odpowiedzialny za nabijanie klimatyzacji. Jest to zabieg, który polega na uzupełnieniu czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie pracy urządzenia. Trwa przeważnie od 30-60 minut i wykonuje się go raz w roku na wiosnę. Początkowo odsysamy stary płyn chłodniczy, co pozwala na sprawdzenie szczelności klimatyzacji i ocenę czy można nabić płyn chłodniczy. 

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji Radom

Nasza profesjonalna firma klimatyzacyjna to także gwarancja szybkiej naprawy urządzenia w razie ewentualnych usterek. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji, dlatego jeśli zdarzy się jakakolwiek usterka, to mogą Państwo do nas dzwonić w każdej chwili. Czas reakcji naszego serwisu jest zawsze bardzo szybki, a prace wykonywane są w sposób dokładny, niezawodny oraz czysty. 

Regularna konserwacja systemu klimatyzacji to przedłużenie żywotności całego systemu. Ponadto kontrole pozwalają sprawdzić działanie urządzenie oraz zapewniają efektywnie i niskie zużycie energii. Zalecamy regularną konserwację co rok lub dwa lata. 

rysunek klima

W ramach konserwacji nasz zespół w Radomiu zapewnia:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.

Już dziś skorzystaj z serwisu klimatyzacji w Radomiu

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy otrzymujesz profesjonalny montaż, instalację i konserwację swojego systemu klimatyzacji w Radomiu

Dodatkowo otrzymasz:

 • poradę dotyczącą korzystania z urządzenia
 • gwarancję profesjonalnego podłączenia systemu
 • niezawodną pracę urządzenia

Nasz serwis klimatyzacji Radom jest niezależny od producentów, dlatego dobierzemy taki klimatyzator, jaki będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Już dziś zadzwoń i dowiedz się jaki klimatyzator wybrać korzystając z formularza kontaktowego lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty