Serwis klimatyzacji Piaseczno
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Piaseczno? Firma Klivatec oferuje szeroki wybór usług najwyższej jakości. Gwarantujemy najlepszy serwis klimatyzacji Piaseczno.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Piaseczno

Klimatyzacja Piaseczno – chcesz zamontować system klimatyzacji w swoim domu lub firmie? Klivatec to obecnie jeden z najlepszych wyborów na rynku klimatyzacji. Klimatyzacja Piaseczno to nasza specjalność. Wiemy, że każdy system musi zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Wykonujemy projekt wraz z naszym klientem i towarzyszymy mu na każdym etapie jego realizacji. Chętnie doradzimy  Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, przy realizacji projektu, instalacji systemu i jego eksploatacji. Już dziś skontaktuj się z nami za pomocą planera klimatyzacji lub korzystając z formularza kontaktowego.

Kolonia


Nasze usługi w skrócie

Serwis klimatyzacji Piaseczno

Klivatec to w pełni profesjonalna firma, która zajmuje się usługami klimatyzacyjnymi. Specjalizujemy się w: planowaniu, instalacji, uruchomieniu systemu, ewentualnej naprawie urządzeń oraz świadczymy profesjonalny serwis klimatyzacji Piaseczno. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wymagane certyfikaty, dlatego wybierając nas do montażu swojej klimatyzacji masz pewność, że wszystko przebiegnie prawidłowo. Wybierając nasz wykwalifikowany serwis klimatyzacji Piaseczno masz gwarancję uczciwej ceny oraz wysokiej jakości usług. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Na samym początku musimy zastanowić się jakie urządzenie sprawdzi się w naszym mieszkaniu lub biurze. Polecamy w tym celu zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji 2022. Musimy pamiętać o tym, że ważne jest to, ile ciepła klimatyzator będzie musiał przetransportować, aby skutecznie ochłodzić nasze pomieszczenie. 

W tym celu istotne są:

 • wielkość pomieszczenia
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Ilość posiadanych przez nas sprzętów elektronicznych przyczynia się do zwiększenia temperatury w pomieszczeniu. Z tego względu w biurach IT klimatyzacja będzie musiała być o wiele bardziej wydajna. Jeśli na ten moment nie masz pewności na jakie urządzenie się zdecydować, to koniecznie skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów ds. klimatyzacji w Piasecznie

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Piasecznie
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Piaseczno

W interesie Państwa leży zapewnienie, by w klimatyzacja Piaseczno w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Piaseczno – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Instalacja i montaż: zleć profesjonalny montaż systemu klimatyzacji w Piasecznie

Montaż klimatyzacji w Piasecznie musi zostać wykonany przez profesjonalistów. Instalacja klimatyzacji to nie tylko specjalistyczne narzędzia, ale i ogromna wiedza, potwierdzona wymaganymi certyfikatami. Zdecydowanie nie polecamy instalować klimatyzacji samodzielnie, gdyż możemy się spotkać z utratą gwarancji, a sam system nie będzie działać tak samo jak powinien. 

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Technicy serwisu klimatyzacji w Piasecznie zamontują cały system tak, że droga między jednostkami będzie jak najkrótsza. Dzięki temu czynnik chłodniczy będzie działać dużo wydajniej. W czasie montażu pracownicy Klivatec sprawdzają szczelność, uzupełniają urządzenie czynnikiem chłodniczym oraz czyszczą niezbędne elementy.

klima

Serwis klimatyzacji Piaseczno

Klivatec to firma klimatyzacyjna, która zajmuje się tym rynkiem od wielu lat zarówno w Polsce jak i za granicą. Aktualnie doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że system klimatyzacji powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Jesteśmy z naszymi klientami od samego początku – od wykonania projekt aż po montaż, konserwację systemu oraz regularny serwis klimatyzacji Piaseczno

Klimatyzacja split, to idealnie rozwiązanie dla osób, które chcą schłodzić tylko jedno pomieszczenie i wiedzą, że ich preferencje nie zmienią się z biegiem lat. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni czy w przyszłości nie będziemy chcieli mieć przyjemnej temperatury w całym domu, to polecamy wybrać system multisplit. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. 

Nasz serwis klimatyzacji Piaseczno pomoże Ci zainstalować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Piaseczna

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji w Piasecznie

Serwis klimatyzacji Piaseczno odpowiada także za nabijanie klimatyzacji. Jest to nic innego jak uzupełnienie systemu czynnikiem chłodniczym, który zużywa się w trakcie użytkowania klimatyzacji. Warto te zadanie wykonywać raz w roku w okresie wiosennym tuż przed nadchodzącą falą upałów. Tylko wtedy mamy pewność, że nasz system będzie działać w pełni energooszczędnie. 

klimaanlagen

Przyjeżdżamy do Ciebie na regularne przeglądy klimatyzacji

Konserwacja systemu to konieczność, jeśli chcemy cieszyć się naszym systemem przez długie lata. Ponadto zapewniamy w ten sposób lepszą energooszczędność oraz wydajność urządzenia. Zalecamy wykonywać pełen serwis klimatyzacji Piaseczno raz w roku lub co dwa lata w zależności od intensywności jej użytkowania. 

W ramach konserwacji nasz zespół w Piasecznie zapewnia:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.
rysunek klima

Naprawa klimatyzacji Piaseczno

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii. Jeśli dbamy o regularną konserwację oraz nabijanie systemu czynnikiem chłodniczym, to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jeśli cokolwiek się wydarzy, możesz do nas w każdej chwili zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji. 

Już dziś zadzwoń i umów się na darmową konsultację

Decydując się na usługi naszej firmy otrzymasz: profesjonalne zaplanowanie systemu, pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, gwarancję specjalistycznego podłączenia systemu oraz niezawodną pracę klimatyzatora. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty