Serwis klimatyzacji Ostrołęka
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Ostrołęka i zastanawiasz się od czego zacząć? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Serwis klimatyzacji Ostrołęka to niezawodne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Ostrołęka

Klimatyzacja Ostrołęka – Klivatec to zespół profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu klimatyzacji. Jesteśmy z Tobą od pierwszego kontaktu aż po instalację oraz późniejszą konserwację. Serwis klimatyzacji Ostrołęka zapewnia profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji projektu. Ponadto służymy pomocą nawet po upływie okresu gwarancji, dlatego możesz cieszyć się chłodnym powietrzem w swoim domu lub biurze przez długie lata. Klimatyzacja Ostrołęka – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. 

Kolonia


Jaki system klimatyzacji wybrać?

Klimatyzacja Ostrołęka

Rynek klimatyzacyjny jest ogromny, dlatego nic dziwnego, że tak trudno podjąć decyzję na jakie urządzenie się zdecydować. Na sam początek polecamy sprawdzić nasz ranking klimatyzacji 2022, gdzie umieściliśmy wszystkie ceny oraz moc urządzenia. Pamiętajmy, że klimatyzacja Ostrołęka typu split sprawdzi się jedynie tam, gdzie chcemy ochłodzić tylko jedno pomieszczenie i wiemy, że nasze preferencje nie zmienią się z biegiem lat. Jeśli jednak zależy Ci na schłodzeniu całego domu, to najlepszym wyborem będzie klimatyzacja Ostrołęka typu multisplit – pozwalają one na podpięcie aż sześciu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu. Możesz rozbudowywać swój system w kolejnych latach. 

Profesjonalne planowanie systemów klimatyzacji w Ostrołęce

Instalujemy systemy klimatyzacji w Ostrołęce m.in. w:

 • Domach jednorodzinnych 
 • Mieszkaniach 
 • Biurach 
 • Placówkach opiekuńczych 
 • Placówkach państwowych 
 • Hotelach 
 • Restauracjach 
 • Szpitalach i gabinetach lekarskich 

Pamiętaj także, że w czasie podejmowania decyzji o wyborze konkretnego modelu musisz także zwrócić uwagę na: 

 • Rodzaj budynku (w blokach i apartamentach potrzebna będzie zgoda właścicieli lub wspólny)
 • Ilość pomieszczeń 
 • Liczbę osób przebywającą w mieszkaniu 
 • Ilość używanych sprzętów elektronicznych, które generują dodatkowe ciepło 
 • Ilość wpadania światła do pokoju 
 • Rozmieszczenie geograficzne pomieszczenia 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Ostrołęce
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja i montaż: zleć profesjonalny montaż systemu klimatyzacji w Ostrołęce

Dlaczego właściwie warto zatrudnić specjalistyczną firmę do instalacji systemu klimatyzacji?

W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że klimatyzator nie będzie działał w ogóle lub nie będzie działał wydajnie, nie będzie zapewniał pożądanej wydajności chłodzenia lub nagle stanie się pożeraczem energii elektrycznej.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji wymaga nie tylko specjalnych narzędzi, ale także dużej wiedzy. Ponadto tylko certyfikowane firmy specjalistyczne mogą pracować z czynnikami chłodniczymi, które są niezbędne do działania systemu klimatyzacji.

klima

Serwis klimatyzacji Ostrołęka

Dlaczego obliczanie obciążenia chłodniczego jest tak ważne?

Wydajność chłodnicza klimatyzatora musi być dostosowana do wielkości konkretnego pomieszczenia, które ma być chłodzone. Musi on być w stanie przetransportować wymaganą ilość ciepłego powietrza z pomieszczenia, aby wytworzyć w nim pożądaną temperaturę.
Aby zmaksymalizować wydajność systemu, urządzenie musi być również optymalnie umieszczone w pomieszczeniu. Również w tym przypadku niezbędna jest fachowa wiedza, którą posiada nasz serwis klimatyzacji Ostrołęka. Na przykład droga między jednostką zewnętrzną a jednostką wewnętrzną klimatyzatora typu split powinna być jak najkrótsza. Im dłuższe są drogi obiegu czynnika chłodzącego, tym mniej wydajnie działa technologia klimatyzacji. Ponadto serwis klimatyzacji Ostrołęka upewnia się, że wszystkie rury i połączenia są prawidłowo ułożone i że nie ma żadnych przecieków.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Ostrołęki!

klimaanlagen

Jakie usługi świadczy firma klimatyzacja w Ostrołęce? Co możesz otrzymać w ramach współpracy?

Naszym klientom oferujemy serwis klimatyzacji Ostrołęka, który obejmuje: 

 • Planowanie urządzenia 

Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne podejście. Każdy projekt wykonywany jest krok po kroku z naszymi klientami, dlatego od początku wiecie jakie koszty będą związane zarówno z zakupem jak i montażem klimatyzacji. Nasz wykwalifikowany i profesjonalny serwis klimatyzacji Ostrołęka chętnie odpowie na wszelkie pytania. Pomogą Ci w doradztwie, a także kwestiach prawnych, które są niezwykle istotne przy zakupie klimatyzacji. 

 • Montaż klimatyzacji w Ostrołęce

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji, dlatego oferujemy profesjonalną instalację klimatyzacji w Ostrołęce. Instalacja wymaga fachowej wiedzy, potwierdzonej licznymi certyfikatami oraz doświadczenia. Tylko prawidłowo zamontowany system będzie działał przez długie lata. Nasi technicy pracują w branży klimatyzacji od wielu lat, dlatego z nami nie musisz się martwić czy wszystko przebiegnie prawidłowo. Istotne jest także to, aby przewód czynnika chłodniczego był jak najkrótszy. W czasie instalacji sprawdzane są także wszelkie usterki oraz nieszczelności. Serwis klimatyzacji Ostrołęka gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie działać wydajnie i energooszczędnie. 

klimaanlagen

Przyjeżdżamy do Ciebie na regularne przeglądy klimatyzacji

 • Naprawa klimatyzacji w Ostrołęce

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii, jednak nie jest to niemożliwe. Jeśli dbamy o regularną konserwację i systematycznie uzupełniamy czynnik chłodniczy, to nasz system powinien działać bez zarzutu. W przypadku, gdyby jednak jakaś usterka wystąpiła, to chętnie pomożemy w jej usunięciu. 

 • Konserwacja klimatyzacji w Ostrołęce

Aby utrzymać urządzenie w dobrej kondycji powinniśmy wykonywać regularną konserwację. Serwis klimatyzacji w Ostrołęce obejmuje czyszczenie niezbędnych elementów oraz filtrów, sprawdzana jest szczelność systemu, a także uzupełniony zostaje czynnik chłodniczy. Konserwację powinno się wykonywać raz w roku lub co dwa lata w zależności od intensywności użytkowania urządzenia. Jeśli nie zadbamy o regularność w tej kwestii, to nasz system nie będzie działał wydajnie oraz energooszczędnie. Już dziś możesz umówić się z naszym serwisem klimatyzacji w Ostrołęce, by sprawdzić swój system. 

 • Nabijanie klimatyzacji w Ostrołęce 

Już przed pierwszym uruchomieniem nasz system zostaje napełniony czynnikiem chłodniczym, który zużywa się w trakcie pracy urządzenia. Serwis klimatyzacji w Ostrołęce napełni Twoją klimatyzację. Najlepiej jest go uzupełniać raz w roku w okresie wiosennym, tuż przed falą upałów. Cały zabieg trwa od 30 do 60 minut. 

rysunek klima

Ile kosztuje klimatyzacja w Ostrołęce?

Koszty klimatyzacji są bardzo zróżnicowane i uzależnione od indywidualny potrzeb oraz preferencji. Z pewnością najtańszą opcją będą klimatyzacje przenośne, jednak generują wyższe koszty eksploatacji. Najczęściej wybieranymi systemami są klimatyzacje typu split i to one cieszą się największą popularnością. Koszty urządzenia zaczynają się od ok. 3000 zł. Jeśli chodzi o koszty eksploatacji klimatyzacji typu split to możemy je oszacować następująco – zakładając, że cena prądu wynosi 0,77 zł za 1kWh, to cena będzie oscylować od 13,86 zł do 32,34 zł. 

Sprawdź ofertę na nasze usługi klimatyzacyjne w Ostrołęce

Instalujemy klimatyzację jedynie renomowanych producentów w prawie każdym budynku, który posiada zgodę na montaż. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Już dziś skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer kontaktowy i zapisz się na konsultację.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty