Klimatyzacja Bielsko-Biała

Serwis klimatyzacji Bielsko-Biała
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy z Bielska-Białej? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa. Oferujemy pełen serwis klimatyzacji Bielsko-Biała.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji w Bielsku-Białej dostosowany do Twoich potrzeb

Bielsko-Biała to największe miasto na Podbeskidziu, co roku odwiedzane przez wielu turystów. Korzystając z jego uroków w upalne dni, zainwestowanie w system klimatyzacji może być wybawieniem, szczególnie po pieszych, górskich wycieczkach w pełnym słońcu. Takie urządzenie możesz wybrać decydując się na skorzystanie z usług Klivatec. 

Kolonia

Na co trzeba zwrócić uwagę przy planowaniu systemu klimatyzacji?

 • Typ budynku – jednorodzinny, wielorodzinny, mieszkanie, restauracja i inne
 • Liczba pomieszczeń, które będą klimatyzowane 
 • Całkowita wielkość lokalu 
 • Wybrany rodzaj klimatyzacji – ścienne, sufitowe, podłogowe, przenośne, itd
 • Liczba osób, które korzystają z pomieszczeń 

Kompleksowa obsługa w Klivatec

W Klivatec znajdziesz niezawodne rozwiązania sprecyzowane dla Ciebie. Dzięki bezpłatnemu narzędziu w postaci planera Internetowego dostępnego na naszej stronie możesz odpowiedzieć na parę pytań, a my poznamy Twoje oczekiwania i przygotujemy ofertę idealną dla Ciebie. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Przy wyborze klimatyzatora w Bielsku-Białej nie zapominaj o kwestiach prawnych

Klimatyzacja Bielsko-Biała od strony prawnej

Decydując się na klimatyzator szczególnie w mieszkaniach należy pamiętać, że taka decyzja nie może być samodzielna i potrzebna jedzie zgoda od wspólnoty mieszkaniowej i właściciela. Posiadanie klimatyzacja Bielsko-Biała wymaga pozwolenia spółdzielni, ponieważ jest to zewnętrzne oddziaływanie na budynek. Zwykle czas oczekiwania na decyzję wynosi od 1 do 2 tygodni. W momencie, gdy nie poinformujemy o swoich planach dotyczących instalacji klimatyzacji możemy otrzymać wysoką karę pieniężną i obowiązek demontażu urządzenia. Klimatyzacja Bielsko-Biała może zostać zamontować zgodnie z przepisami, jeśli skorzystają Państwo z naszych usług.

Jak odbywa się proces instalowania urządzenia?

Serwis klimatyzacji Bielsko-Biała

Jeśli potrzebujesz montażu klimatyzatora zalecamy skorzystanie z usług – serwis klimatyzacji Bielsko-Biała. W Klivatec w oddziale w Bielsku-Białej znajdą Państwo fachowców, którzy pracują na rynku klimatyzacyjnym już wiele lat. Jest to ważne, ponieważ montaż klimatyzacji powinien odbywać się tylko przez wykwalifikowanych monterów, posiadających uprawnienia. Nasi monterzy posiadają specjalne narzędzia i przeprowadzą montaż urządzenia w sposób jak najmniej inwazyjny. Dzięki temu urządzenie jest podłączone prawidłowo i jego praca i użytkowanie będą proste i przyjemne. Serwis klimatyzacji Bielsko-Biała to gwarancja jakości.

Kroki obejmujące montaż:

 • Przyjazd technika do Państwa nieruchomości w Bielsku-Białej
 • Wiercenie rdzeniowe 
 • Instalacja jednostek wewnętrznych
 • Założenie rury odprowadzającej cieple powietrze 
 • Montaż jednostki zewnętrznej na elewacji
 • Połączenie urządzenia 
 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Uzupełnienie czynnika chłodniczego 
 • Uruchomienie systemu 
 • Przekazanie instrukcji użytkowania i funkcji klimatyzatora 
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Bielska-Białej!

klima

Oferta dla klientów biznesowych – klimatyzacja Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to malownicze miasto położone w górach, które każdego sezonu przyciąga wielu turystów. Dlatego proponujemy nasze usługi również dla hoteli, pensjonatów, czy restauracji. Zwiększając komfort gości w Państwa lokalach poprzez profesjonalną klimatyzację Bielsko-Biała, łatwiej można postarać się o odpowiednią renomę swojej własnej działalności. Skontaktuj się z nami, a z chęcią pomożemy w opracowaniu idealnego rozwiązania dla Twojej firmy w Bielsku-Białej. Dobierzemy system klimatyzacji Bielsko-Biała, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zmieni jakość proponowanych przez Państwa usług gastronomicznych, hotelarskich, czy przemysłowych. Nasza klimatyzacja Bielsko-Biała zapewni optymalną temperaturę i świeże powietrze, aby goście czuli się komfortowo przez cały pobyt. Niezawodność naszych rozwiązań klimatyzacyjnych Bielsko-Biała przekłada się na zadowolenie klientów i polecanie naszej firmy dalej. Działamy w Bielsku-Białej od wielu lat i mamy bogate doświadczenie w instalacji i serwisowaniu klimatyzacji. Niezależnie od rodzaju obiektu, rozmiaru czy specyfiki działalności, znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Bielsko-Biała i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

 

rysunek klima

Konserwacja urządzenia chłodniczego

Serwis klimatyzacji Bielsko-Biała

Wymiana i czyszczenie filtrów w klimatyzacji jest ważne, gdy chcą Państwo cieszyć się przez długi czas zdrowym, czystym powietrzem, bez kurzu i roztoczy. Korzystając z naszych usług serwis klimatyzacji Bielsko-Biała otrzymają Państwo:

 • Test funkcji  
 • Test szczelności 
 • Wymianę filtrów 
 • Wymianę płynu chłodzącego
 • Dezynfekcję i czyszczenie całego systemu 

Ważna jest regularność w dbaniu o klimatyzację. Dlatego serwis klimatyzacji Bielsko-Biała powinno się przeprowadzać raz na dwa lata, a w przypadku całorocznego korzystania z urządzenia, raz na rok. 

 

Profesjonalne usługi na wyciągnięcie ręki

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo fachowe usługi i ciągłą konsultację w trakcie całego procesu wybierania systemu, montażu i dalszych kroków obejmujących użytkowanie czy konserwacje. Wybierz Klivatec i wprowadź nowy komfort do swojej nieruchomości w Bielsku-Białej. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty