Serwis klimatyzacji Częstochowa
Planowanie, montaż i konserwacja

Potrzebujesz zamontować klimatyzację do domu w Częstochowie i szukasz niezawodnego rozwiązania? Z firmą Klivatec jest to możliwe. Jesteśmy profesjonalną firmą, która kompleksowo zadba nie tylko o montaż Twojej klimatyzacji, ale i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Nasze usługi obejmują również serwis klimatyzacji Częstochowa, aby zapewnić Ci długotrwałą i bezawaryjną pracę urządzenia. Klimatyzacja Częstochowa na wyciągniecie ręki.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Firma Klivatec to w pełni wykwalifikowany i profesjonalny zespół, który stale podnosi swoje doświadczenie, dzięki czemu może odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania. W Częstochowie do każdego klienta mamy indywidualne podejście, dlatego możesz mieć pewność, że zostaniesz otoczony niezawodną obsługą.

Kolonia

Opracowujemy indywidualną ofertę
Serwis klimatyzacji w Częstochowie: kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż

Serwis klimatyzacji Częstochowa

Klimatyzacja to ogromny komfort dla każdego domownika. Zapewnia nie tylko optymalną temperaturę w pomieszczeniu, ale też pozwala pozbyć się bakterii oraz toksyn znajdujących się w powietrzu. Jest to zbawienie, szczególnie dla osób, które pracują w domu. Istotny jest jednak prawidłowy dobór klimatyzatora do naszych potrzeb oraz regularny serwis klimatyzacji Częstochowa. Klivatec oferuje wszystkie te usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Serwis klimatyzacji Częstochowa wydłuża użytkowanie systemu. 

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec?

Klimatyzacja Częstochowa – zespół w Częstochowie to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacyjnym. Stale się rozwijamy oraz podnosimy swoje kwalifikacje oraz chcemy, by nasz serwis był niezawodny oraz niezależny od producentów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nawet po instalacji oraz uruchomieniu klimatyzacji w Częstochowie. Możesz do nas zadzwonić lub skontaktować się przez formularz kontaktowy w razie gdyby była potrzebna konserwacja, bądź zbliżała się data serwisowania. Klimatyzacja Częstochowa to najwyższa jakość dla Twojego domu. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Dlaczego warto zdecydować się na zakup klimatyzatora?

Jeśli masz już dość fali upałów oraz gorącego powietrza oraz duszności, to profesjonalny klimatyzator jest zdecydowanie dla Ciebie. Nowoczesne systemy poprawiają jakość powietrza, regulują poziom wilgotności oraz dbają o prawidłową temperaturę nie tylko dla mieszkańców, ale także całej elektroniki jaka znajduje się w naszym domu. Ponadto energooszczędne urządzenia mogą pełnić rolę oczyszczacza powietrza, a także podnosić temperaturę w pomieszczeniu w okresie przejściowym. 

Nasz serwis klimatyzacji Częstochowa obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
instalacji 09

Uruchomienie
instalacji

Instrukcja<br />
funkcji klimatyzatora 10

Instrukcja
funkcji klimatyzatora

Serwis klimatyzacji Częstochowa – usługa montażu

Myśląc o montażu klimatyzacji musisz pamiętać, że zewnętrzna jednostka klimatyzatora typu split czy multisplit znajduje się na zewnętrznej fasadzie budynku. Dlatego istotne jest, abyśmy mieli możliwość instalacji agregatu. Serwis klimatyzacji Częstochowa oferuje pełen zakres usług.

Należy także wziąć pod uwagę:

 • ustawienia jednostki zewnętrznej
 • długość przewodu czynnika chłodnicza
 • rozmieszczenie jednostek wewnętrznych w mieszkaniu (w przypadku klimatyzacji multisplit)
 • zlecenie zadań zespołowi specjalistów. 

Wszystko to wykona nasza specjalistyczna firma, która posiada liczne certyfikaty oraz doświadczenie w branży. Serwis klimatyzacji Częstochowa gwarantuje pełen profesjonalizm. Każdy, nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do poważniejszych usterek w przyszłości. 

klima

Naprawa klimatyzacji – klimatyzacja Częstochowa

Klimatyzacja Częstochowa – chociaż usterki oraz problemy z nowoczesnymi systemami klimatyzacji zdarzają się stosunkowo rzadko, to w razie jej wystąpienia warto skontaktować się z naszym serwisem klimatyzacji Częstochowa. Klientom z Częstochowy oferujemy szybki czas reakcji oraz realizacji, tak aby jak najszybciej można ponownie korzystać z w pełni sprawnego urządzenia. Klimatyzacja Częstochowa tylko w pełni sprawna oferuje komfortową temperaturę. 

Przyczyną awarii może być nieszczelność, zanieczyszczenia lub mała ilość czynnika chłodniczego. Dlatego prewencyjnie warto zadbać o naszą klimatyzację. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Częstochowy!

klima

Regularna konserwacja klimatyzacji decyduje o sprawności systemu

Nasze systemy Split i Multisplit wymagają regularnego serwisowania, tak aby uniknąć większych usterek. 

Serwis klimatyzacji w Częstochowie  obejmuje:

 • wszelkie porady odnośnie wybranego przez nas urządzenia, 
 • ocenę stanu technicznego systemu, 
 • wykonanie indywidualnego projektu w Częstochowie,
 • indywidualne podejście do klienta, 
 • instalację wybranego przez nas modelu klimatyzacji, 
 • demontaż oraz usuwanie starych systemów klimatyzacyjnych, 
 • przekazanie klimatyzacji do eksploatacji.

Przy okazji serwisu można zmodernizować klimatyzację w starym budynku w Częstochowie. Serwis klimatyzacji Częstochowa oferuje pełen zakres takich usług. 

Klimatyzatory split nadają się do modernizacji w starych zabudowach, dlatego już dziś możesz umówić się z naszym serwisem klimatyzacji i zaplanować indywidualny system uzależniony od Twoich potrzeb. 

Jak wygląda montaż klimatyzacji w Częstochowie – klimatyzacja Częstochowa

Montujemy systemy klimatyzacyjne w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Częstochowie. Klimatyzacja Częstochowa zapewnia pełen komfort użytkowania. 

Klimatyzacja Częstochowa – praca nad Twoim indywidualnym projektem nie kończy się w momencie instalacji urządzenia. Przekazanie systemu do eksploatacji, to również zadanie wykwalifikowanego zespołu firmy Klivatec. W tym kroku sprawdzamy wszelkie przewody oraz ponownie napełniamy układ czynnikiem chłodniczym. 

Ponadto w zakresie instalacji klimatyzacji Częstochowa oferujemy

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu klimatyzacji, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników. 
klimaanlagen

Klimatyzator typu monosplit

Klimatyzator Monospolit składa się dokładnie z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej, które można wykorzystać do klimatyzowania jednego pomieszczenia w budynku. Taki system ma sens tylko wtedy, gdy jest pewność, że wymagania stawiane systemowi klimatyzacji nie będą rosły z upływem czasu.

klimaanlagen

Klimatyzator typu multisplit

Klimatyzacja Częstochowa – system multisplit

Jeśli szukasz elastycznego rozwiązania klimatyzacyjnego, które można rozbudowywać, powinieneś zdecydować się na system klimatyzacji typu multisplit. Klimatyzacja Częstochowa multisplit składa się z jednostki zewnętrznej, która może być połączona z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. W ten sposób za pomocą jednego klimatyzatora można chłodzić do sześciu pomieszczeń jednocześnie. Klimatyzacja Częstochowa to niezawodność i wysoka jakość.

rysunek klima

Dlaczego powinieneś wybrać nasz serwis klimatyzacji w Częstochowie?

Czy szukasz obecnie serwisu klimatyzacji w Częstochowie, który zajmie się wszystkimi Twoimi potrzebami w zakresie klimatyzacji? Jeśli tak to jesteśmy właściwym partnerem dla Ciebie.

1. Wszystko z jednego źródła

Oferujemy wszystkie usługi z jednego źródła i możemy zaplanować prace bez opóźnień. Dzięki naszemu serwisowi klimatyzacji w Częstochowie nie musisz obawiać się niepotrzebnych opóźnień.

2. Znamy się na rzeczy

Wyspecjalizowaliśmy się w serwisie klimatyzacji i znamy jego szczegóły. Począwszy od szczegółowego planowania, poprzez zgodność z wymogami prawnymi, aż po profesjonalny montaż.

3. W każdej chwili do dyspozycji

Dla nas współpraca nie kończy się po wystawieniu faktury. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również po uruchomieniu systemu klimatyzacji we Wrocławiu i chętnie przyjedziemy do Państwa w każdej chwili w celu przeprowadzenia konserwacji lub bieżących napraw.

Skorzystaj z naszych usług w Częstochowie

Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu klimatyzacji w Częstochowie. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty