Serwis klimatyzacji Racibórz
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz cieszyć się komfortem temperatury niezależnie od pory roku? Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Racibórz, to kompleksowe usługi w jednym miejscu. Działamy w branży od lat, gwarantując wiedzę oraz doświadczenie. Klimatyzacja Racibórz jest w zasięgu Twojej ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Racibórz

Chcesz zamontować swój system klimatyzacji w Raciborzu i nie wiesz jaki serwis klimatyzacji Racibórz wybrać? Jeśli aktualnie szukasz firmy klimatyzacyjnej, która wykona wszystkie prace profesjonalnie, to nie mogłeś trafić lepiej. W Klivatec oferujemy wysokiej jakości usługi w korzystnych cenach. Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji serwis klimatyzacji Racibórz gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej.

Już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Kolonia


Nasze usługi w skrócie

Serwis klimatyzacji Racibórz

Branża klimatyzacyjna z roku na rok się powiększa, dlatego wymaga specjalistycznej wiedzy. Jeśli chcesz zadbać nie tylko o odpowiednie schłodzenie swojego domu, ale też chcesz by Twoje urządzenie działało energooszczędnie oraz wydajnie, skorzystaj z naszej usługi – kompleksowy serwis klimatyzacji Racibórz. Oprócz odpowiedzi na trudne pytania zapewniamy pomoc przy wyborze urządzenia, wykonujemy indywidualne projekty, montujemy systemy oraz poddajemy je konserwacji. Serwis klimatyzacji Racibórz jest do Twojej dyspozycji!

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Racibórz

Na rynku obecnie jest tak duży wybór systemów klimatyzacji, że trudno się dziwić, gdy nie potrafimy się na nic zdecydować. Na początek polecamy skorzystać z naszego rankingu klimatyzacji 2022Klimatyzacja Racibórz – systemy przenośne są nieco tańsze, jednak generują wyższe koszty eksploatacji oraz zużycia energii, dlatego w ogólnym rozrachunku mogą wyjść nieco drożej. Klimatyzacja Racibórz typu split są obecnie najbardziej popularne i najbardziej ekonomiczne. To właśnie te systemy najchętniej wybierają nasi klienci. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Raciborzu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Racibórz

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Racibórz w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Racibórz – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Montaż klimatyzacji Racibórz

Chociaż w Internecie znajdziemy mnóstwo poradników dotyczących tego jak montować klimatyzację samodzielnie, to nie polecamy tego wykonywać na własną rękę. Niestety może się to wiązać z tym, że stracimy gwarancję, a sam system nie będzie działać prawidłowo. Zresztą nawet przepisy prawne jasno sugerują, że w kwestii montażu klimatyzacji w Raciborzu powinniśmy zaufać specjalistom. Klivatec to skuteczność, profesjonalizm oraz doświadczenie. Jesteśmy już na rynku klimatyzacji do wielu lat i mamy za sobą tysiące wykonanych zleceń, z których nasi klienci byli zadowoleni. 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Raciborzu:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima

Doradztwo klimatyzacji w Raciborzu

Poza wyborem odpowiedniego urządzenia ważne jest również to jak dany system zostanie zainstalowany. Szczególnie istotne jest rozmieszczenie jednostek, gdyż czynnik chłodniczy powinien pokonać jak najkrótszą drogę, by mógł działać wydajnie oraz energooszczędnie. 

Musimy wziąć pod uwagę także aspekty prawne. Nie w każdym budynku klimatyzacja Racibórz będzie mogła być zainstalowana. Często potrzebna jest nie tylko zgoda właściciela budynku, ale i całej wspólnoty mieszkaniowej. Wynika to przede wszystkim z hałasu jaki generuje agregat, chociaż na korzyść działa fakt, że nowoczesne systemy nie są już a tak głośne. Kolejną kwestia jest to, że montaż jednostki zewnętrznej wymaga zmian konstrukcji fasady. Klimatyzacja Racibórz może zostać zamontowana zgodnie z przepisami, jeśli skorzystają Państwo z naszych usług. O wszystkich aspektach prawnych związanych z montażem klimatyzacji domowej w Raciborzu można poczytać w tym artykule. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to nasi specjaliści ds. klimatyzacji chętnie Ci doradzą.  

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Raciborza!

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Racibórz

Jeśli szukasz także dobrego serwisu klimatyzacji w Raciborzu , to trafiłeś idealnie. Klivatec to najlepszy wybór. Od wielu lat jesteśmy na rynku klimatyzacji i specjalizujemy się w doradztwie, montażu, konserwacji oraz naprawach systemów. 

Pierwsze uruchomienie systemu klimatyzacji

Uruchomienie klimatyzacji to nie tylko naciśnięcie odpowiedniego guzika. Cały proces polega na sprawdzeniu szczelności, filtrów oraz nabiciu systemu czynnikiem chłodniczym. Zadanie wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Nasi technicy przeprowadzając serwis klimatyzacji Racibórz sprawdzają wszystkie połączenia oraz przeprowadzają prawidłową eksploatację. Dzięki naszej firmie możesz sprawić, że Twoje urządzenie będzie działać wydajnie oraz energooszczędnie. 

klimaanlagen

Konserwacja klimatyzacji w Raciborzu

Niezależnie od miejsca w jakim korzystasz z klimatyzacji powinieneś poddawać ją regularnej konserwacji. Okres między serwisem powinien wynosić od roku do dwóch lat w zależności od intensywności używania systemu. Firma Klivatec gwarantuje pełny serwis klimatyzacji Racibórz. W ramach serwisu wykonujemy: sprawdzenie szczelności, czyszczenie niezbędnych elementów, wymianę filtrów oraz nabicie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. 

Klimatyzatory poddawane regularnej konserwacji działają o wiele sprawniej i wydajniej. Jeśli z naszego klimatyzatora wyciekałby przypadkiem czynniki chłodniczy, to stanowiłoby to bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia oraz środowiska. Jesteśmy w stanie tego uniknąć tylko jeśli regularnie sprawdzamy nasz system. 

rysunek klima

Nabijanie klimatyzacji Racibórz

Nabijanie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym to nic innego jak jego uzupełnienie.  Przepływa on przez systemy i kilkukrotnie zmienia swoje stany skupienia, a zmniejszająca się ilość płynów wpływa na wydajność klimatyzacji. Jedynie regularne nabijanie klimatyzacji przez certyfikowany serwis klimatyzacji Racibórz sprawia, że nasze urządzenie pracuje prawidłowo. Polecamy wykonywać ten zabieg raz w roku w okresie wiosennym, tuż przed nadchodzącą falą upałów. 

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Raciborzu

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty