Serwis klimatyzacji Bytom
dla Ciebie i Twojej firmy

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Bytomiu? Klivatec - klimatyzacja Bytom jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Codzienne narażanie się na zbyt wysoką temperaturę źle wpływa na ludzki organizm. Dlatego warto postawić na klimatyzację w miejscach, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Dom, a w szczególności sypialnia i biuro nie powinny być duszne i zanieczyszczone. Chłodne i rześkie powietrze dotlenia mózg, obniża znacząco pocenie się i dodaje energii. Skontaktuj się z oddziałem Klivatec w Bytomiu i zaopatrz się w system klimatyzacji już teraz. Klimatyzacja Bytom jest w zasięgu Twojej ręki. 

Kolonia


Indywidualna oferta dla Ciebie

Klimatyzacja Bytom – indywidualny plan montażu

Dzięki bezpłatnemu planerowi Internetowemu, który stworzyliśmy na naszej stronie jeszcze w prostszy i szybszy sposób mogą Państwo określić swoje zapotrzebowanie na klimatyzację. Klimatyzacja Bytom – montujemy klimatyzatory najlepszych marek w szkołach, szpitalach, biurach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach, przychodniach i innych miejscach. Z chęcią doradzimy i stworzymy ofertę spersonalizowaną pod Państwa wymagania i oczekiwania. Klimatyzacja Bytom gwarantuje najlepsze doradztwo.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Postaw na klimatyzator z filtrem
w trosce o siebie

Klimatyzatory z filtrem nie tylko chłodzą pomieszczenia, ale i oczyszczają powietrze od wszelkich bakterii i alergenów. Dlatego takie rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim osobom cierpiącym na alergie i astmę. Popularne filtry węglowe pochłaniają niebezpieczne substancje i gazy, jednocześnie redukując nieprzyjemne zapachy. Są łatwe w użytkowaniu, wystarczy wymieniać je raz na dwa lata. 

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Bytomiu

Klimatyzacja Bytom

Instalacja urządzenia klimatyzacyjnego powinna być przeprowadzona jedynie przez wykwalifikowanych monterów, znających się dobrze na branży. Praca z klimatyzacją, a przede wszystkim z czynnikami chłodniczymi wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, co zapewnia klimatyzacja Bytom. Wydostanie się czynnika z obiegu, poprzez nieprawidłowe podłączenie może spowodować duże szkody dla środowiska. Na odpowiedni montaż składają się testy szczelności oraz sprawdzenie dokładnie wszystkich połączeń. Klimatyzacja Bytom gwarantuje wszystkie te aspekty. Prawidłowe zamontowanie klimatyzacji wpłynie pozytywnie na jej trwałość i zużycie energii podczas użytkowania. 

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima

Regularna konserwacja klimatyzacja Bytom

Zlecenie konserwacji specjalistom raz na rok lub dwa lata jest niezbędne, gdy chcemy w pełni cieszyć się swoim systemem klimatyzacji przez lata. W ofercie klimatyzacja Bytom otrzymają Państwo usługi konserwacji na najwyższym poziomie. Wszystkie ważne elementy zostają przez nas dokładnie zweryfikowane pod kątem usterek i zanieczyszczeń, a następnie czyszczone lub wymieniane.  Systematyczność w tym przypadku jest ważna. Częstotliwość zależy od tego, czy klimatyzator będzie używany przez cały rok, czy jedynie sezonowo latem. Zatkane filtry mogą znacząco obniżyć wydajność urządzenia i mają negatywny wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy. Klimatyzacja Bytom zapewnia idealną czystość powietrza. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Bytomia!

klima

Usługa napełniania klimatyzatora

Serwis klimatyzacji Bytom

Serwis klimatyzacji Bytom zapewnia odpowiednio działanie całego systemu. Czynnik chłodniczy, którym napełniany jest klimatyzator stale zmienia stan skupienia z ciekłego na stały i odwrotnie. Jednorazowe napełnienie po zainstalowaniu całego systemu nie jest wystarczające i należy regularnie go uzupełniać. Braki powodują gorszą wydajność klimatyzatora w przyszłości. Dlatego tak ważny jest serwis klimatyzacji Bytom. Dzięki temat można uniknąć przegrzania się kluczowych elementów układu.  

klimaanlagen

Co zyskujesz wybierając serwis klimatyzacji Bytom?

 

 1. Wysoka wydajność  

Odpowiednio zamontowane i uruchomione klimatyzatory są bardzo wydajne i oszczędzają energię elektryczną. Wszystko to dzięki perfekcyjnym dopasowaniu urządzenia do pomieszczenia. 

 

 

 

klimaanlagen

 1. Wysoka elastyczność 

Tę cechę zyskają Państwo wybierając głównie klimatyzacje typu multisplit. Możliwość podłączenia do jednostki zewnętrznej nawet kilku wewnętrznych rozszerza możliwości zastosowania systemu klimatyzacji na wiele pokoi. Taki system można także rozbudować w razie potrzeby w przyszłości. 

 

 1. Wysoka efektywność ekonomiczna

Nowoczesne klimatyzatory są energooszczędne i dobre dla środowiska. Zaopatrzenie się w system klimatyzacji to inwestycja na przyszłość, która może zwracać się naprawdę przez długi czas.

W Klivatec znajdziesz kompleksowe usługi klimatyzacyjne

Serwis klimatyzacji Bytom

Poczynając od planowania, poprzez instalację, uruchomienie, a kończąc na usługach serwis klimatyzacja Bytom i regularnej konserwacji systemu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i e-mailowo. Zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy w Bytomiu chętnie spotkają się z Państwem i pomogą z wszelkimi wątpliwościami. Serwis klimatyzacji Bytom gwarantuje Państwu najlepsze usługi. 

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty