Serwis klimatyzacji Sól
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Sól - zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Soli? Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji Sól, jest odpowiednim wyborem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Sól

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w Soli? Może myślisz czy zrobić to na własną rękę? Zdecydowanie odradzamy taką opcję, gdyż może się to wiązać z utratą gwarancji. Nasz serwis klimatyzacji Sól wykona całą instalację perfekcyjnie więc nie musisz martwić się o działanie swojego urządzenia. Gwarantujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Sól, aby uniknąć ryzyka złego podłączenia elementów lub innych błędów, które mogą prowadzić do awarii i problemów w przyszłości. Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwonienia na nasz numer telefonu.

Kolonia


Klimatyzacja z usługą montażu w Soli

Serwis klimatyzacji Sól

Chociaż znalezienie idealnego urządzenia klimatyzacyjnego to podstawa, to tak samo ważny jest wykwalifikowany serwis klimatyzacji Sól. Dobrze schłodzone pomieszczenie to wynik prawidłowej instalacji. Jedynie profesjonalny serwis klimatyzacji Sól ma do tego celu potrzebne certyfikaty oraz posiada niezbędną wiedzę i narzędzia. Firma Klivatec oferuje pełną obsługę: doradztwo, wykonanie projektu, montaż, konserwację oraz ewentualną naprawę.  Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po upływie okresu gwarancji, gdyż uważamy, że nasze systemy powinny działać przez wiele lat. 

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec?

Cechuje nas profesjonalizm i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Zależy nam, aby każdy klient był w pełni zadowolony z wykonanego projektu. Nie polecamy montować klimatyzacji w Soli samodzielnie, gdyż może się to wiązać z utratą gwarancji oraz nieprawidłowo działającym systemem. 

Ważny jest nie tylko wybór idealnego urządzenia, ale także prawidłowe ustawienie jednostek. Prawidłowe ustawienie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej jest ważne, gdyż istotna jest droga jaką musi pokonać czynnik chłodniczy. By działał wydajnie powinna być ona jak najkrótsza. 

Nie możemy zapomnieć o potrzebnych zgodach. Mieszkając w bloku potrzebujemy zgody właściciela budynku lub wspólnoty mieszkaniowej ze względu na hałas jaki generuje jednostka zewnętrzna. W wynajmowanych mieszkaniach tak samo musimy w tej kwestii porozmawiać z właścicielem, przed zleceniem montażu klimatyzacji. Instalacja zewnętrznej jednostki to zmiana całej konstrukcji fasady. Klimatyzacja Sól może zostać zamontowana zgodnie z przepisami, jeśli skorzystają Państwo z naszych usług. Nasz zespół specjalistów doradzi Ci na co zwrócić uwagę w czasie instalacji klimatyzacji w Soli. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Soli
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Sól

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Sól w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Sól – skontaktuj się z nami. Doradcy Klivatec chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. 

Jak prawidłowo przeprowadzić instalację klimatyzacji w Soli?

Praca z czynnikiem chłodniczym wymaga odpowiedniej certyfikacji. Technicy w firmie Klivatec posiadają wszelkie niezbędne umiejętności, dlatego z nami masz gwarancję, że wszystko przebiegnie pomyślnie. 

Jak wyglądają nasze usługi w zakresie montażu klimatyzacji w Soli? Zapewniamy:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Zapewniamy także uruchomienie klimatyzacji w Soli. Po montażu systemu specjaliści sprawdzają szczelność zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014, sporządzają raport oraz przechodzą do uruchomienia systemu. Przeprowadzającą także testy wydajności oraz efektywności. Na koniec każdy klient otrzymuje niezbędne wskazówki odnośnie prawidłowego korzystania z urządzenia. 

klima

Dlaczego obliczanie obciążenia chłodniczego jest tak ważne?

Wydajność chłodnicza klimatyzatora musi być dostosowana do wielkości konkretnego pomieszczenia, które ma być chłodzone. Musi on być w stanie przetransportować wymaganą ilość ciepłego powietrza z pomieszczenia, aby wytworzyć w nim pożądaną temperaturę.
Aby zmaksymalizować wydajność systemu, urządzenie musi być również optymalnie umieszczone w pomieszczeniu. Również w tym przypadku niezbędna jest fachowa wiedza serwisu klimatyzacji w Soli. Na przykład droga między jednostką zewnętrzną a jednostką wewnętrzną klimatyzatora typu split powinna być jak najkrótsza. Im dłuższe są drogi obiegu czynnika chłodzącego, tym mniej wydajnie działa technologia klimatyzacji. Ponadto monterzy upewniają się, że wszystkie rury i połączenia są prawidłowo ułożone i że nie ma żadnych przecieków.

Co się stanie, jeśli w układzie klimatyzacji będzie krążyć zbyt mało czynnika chłodzącego?

Kolejnym aspektem instalacji klimatyzacji jest prawidłowe dobranie wymiarów czynnika chłodniczego. Jeśli w klimatyzatorze jest zbyt mało czynnika chłodniczego, sprężarka nie wytwarza wystarczającego ciśnienia. W rezultacie klimatyzator nie jest w stanie obniżyć temperatury w pomieszczeniu tak skutecznie i szybko.

Nasz serwis klimatyzacji Sól oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie instalacji. Nasi monterzy specjalizują się w profesjonalnym montażu Twojego klimatyzatora w Lublinie, tak aby mógł on pracować z maksymalną wydajnością.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Soli!

klimaanlagen

Dlaczego warto korzystać z konserwacji klimatyzacji w Soli?

Klimatyzacja Sól

Nawet jeśli instalacja systemu przebiegnie prawidłowo, to nie możemy zapomnieć o regularnej konserwacji. Klimatyzacja Sól typu split oraz klimatyzacja Sól typu multisplit działa bez zarzutu tylko wtedy, gdy czynnik chłodniczy jest regularnie uzupełniany, a filtry prawidłowo wymieniane. Ponadto klimatyzacja Sól powinna być regularnie czyszczona. Wymiana filtra to nie tylko prawidłowo działające urządzenie, ale przede wszystkim nasze zdrowie. Jeśli nie  zaniedbamy o tą czynność, nasz filtr może wydmuchiwać duże ilości bakterii. Zarówno nabijanie klimatyzacji jak i czyszczenie klimatyzacji powinno być wykonywane przez wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Sól

Podczas konserwacji serwis klimatyzacji Sól wykonuje:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymianę płynu chłodzącego, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie oraz dezynfekcję urządzenia.
klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji w Soli

Serwis klimatyzacji Sól

Nowoczesne systemy klimatyzacji rzadko generują usterki. Jeśli nasze urządzenie zostało prawidłowo zamontowane, to raczej nie powinniśmy doczekać się żadnej awarii. Jeśli jednak coś takiego miałoby miejsce, należy niezwłocznie wezwać nasz serwis klimatyzacji Sól lub skontaktować się poprzez formularz kontaktowy.

Klivatec – serwis klimatyzacji Sól to doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie naprawić i serwisować różnego rodzaju systemy klimatyzacyjne. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje również regularne serwisowanie i konserwację, co pozwala na wykrywanie potencjalnych problemów zanim staną się one poważnymi usterkami. Serwis klimatyzacji Sól jest do Twojej dyspozycji!

Już dziś skorzystaj z naszych usług klimatyzacji w Soli

Instalujemy systemy klimatyzacji jedynie renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, szpitalach, hotelach, biurach oraz wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, skorzystaj z planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer telefonu.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty