Serwis klimatyzacji Sosnowiec
dla firm i klientów prywatnych

Klimatyzacja Sosnowiec - interesuje Cię instalacja systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Sosnowcu? Wybierz profesjonalny serwis klimatyzacji Sosnowiec. Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Sosnowiec

Upały i alergie potrafią codziennie negatywnie na nas oddziaływać. Przebywanie w pomieszczeniach dusznych, zanieczyszczonych obniża naszą koncentrację, odbiera nam sił i szybciej odczuwamy zmęczenie i bóle głowy. Jednak nie musi tak być. Klimatyzacja Sosnowiec gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji. Jeśli zdecydujesz się na założenie systemu klimatyzacji w Sosnowcu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Klimatyzacja Sosnowiec – z Klivatec dobierzesz idealny system oraz otrzymasz profesjonalny montaż i doradztwo. 

Kolonia

Skorzystaj z formularza i planera na stronie

Stworzyliśmy darmowy planer Internetowy, dzięki któremu w szybszy i prostszy sposób sprecyzujesz jaka klimatyzacja spełni się w Twoim domu lub innym lokalu. Wystarczy odpowiedzieć na parę pytań dotyczących rodzaju budynku, liczby pomieszczeń, liczby osób korzystających z pokoi oraz całkowitej powierzchni chłodzenia. Pozwoli nam to stworzyć indywidualną ofertę klimatyzacji dla Państwa. 

Dlaczego warto wybrać Klivatec?

Certyfikowany serwis klimatyzacji Sosnowiec

Nasz serwis klimatyzacji Sosnowiec ma wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej. Stale się rozwijamy i dbamy o potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń topowych producentów takich jak Samsung, Haier, Fujitsu, TCL i innych. Nasze usługi nie kończą się tylko na doradztwie i montażu. W każdej chwili możesz z nami się skontaktować w razie potrzeby konserwacji lub naprawy klimatyzatora. Mimo że nowe klimatyzatory rzadko się psują, to w razie konieczności nasz serwis klimatyzacji Sosnowiec jest do Państwa dyspozycji. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Który system klimatyzacji sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach?

Klimatyzacja Sosnowiec

Do najnowocześniejszych systemów klimatyzacyjnych, które możesz znaleźć na rynku w Sosnowcu należą klimatyzacje typu monosplit i multisplit. Jakie są między nimi różnice?

Klimatyzacja Sosnowiec– system Monosplit – klimatyzator, który jest w stanie ochłodzić jedno pomieszczenie. Jego budowa składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej.

Klimatyzacja Sosnowiec– system Multisplit – jak sama nazwa wskazuje ten system klimatyzacji może ochłodzić więcej niż jeden pokój. Do jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Co ważne, w razie potrzeby można go rozbudowywać i używać w większej liczbie pomieszczeń. 

klima

Gdzie instalujemy klimatyzatory w Sosnowcu?

 • Biura
 • Domy prywatne 
 • Mieszkania 
 • Szpitale 
 • Centra handlowe 
 • Szkoły 
 • Przychodnie 
 • Hotele 
 • Restauracje i inne

Jeśli potrzebujesz systemu klimatyzacji w którymś powyższych lokali skontaktuj się z nami i dobierz urządzenie idealne pod twoje pomieszczenia. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Sosnowca!

klima

Znajdziesz u nas profesjonalny montaż i uruchomienie klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Sosnowiec

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że wszystko będzie przebiegało w sposób profesjonalny. Montaż w Sosnowcu przeprowadzają nasz wykwalifikowany serwis klimatyzacji Sosnowiec to , który zadba o Państwa system klimatyzacji, abyście mogli cieszyć się nim przez wiele długich lat. Nasze usługi nie kończą się jednak tylko na montażu. Kontrola i sprawdzenie wszelkich przewodów, napełnienie układu płynem chłodzącym to usługi, dzięki którym system klimatyzacji będzie odpowiednio działał i sprawnie chłodził Państwa pomieszczenia. Serwis klimatyzacji Sosnowiecto najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat.

 

klimaanlagen

Nasze usługi w zakresie uruchamiania systemu klimatyzacji:

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Sosnowcu
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące funkcji
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych
klimaanlagen

Regularna konserwacja i serwis klimatyzacji Sosnowiec

Korzystanie i cieszenie się ze wszystkich zalet płynących z posiadania klimatyzatora zależne jest od jego konserwacji. Mimo braku problemów, czy usterek regularna konserwacja przeprowadzana raz na rok lub co dwa lata jest niezmiernie istotna. Dzięki konserwacji urządzenie będzie długo działało, co przyczyni się do zwrotów kosztów serwisowania. Nasz serwis klimatyzacji Sosnowiec zajmie się wymianą filtrów, dołożeniem czynnika chłodniczego, kontrolą przewodów i połączeń oraz sprawdzeniem szczelności urządzenia. 

rysunek klima

W ramach serwisu proponujemy usługi takie jak:

 • Porady szczegółowe
 • Ocena zmian strukturalnych
 • Projektowanie klimatyzacji w Warszawie 
 • Notowanie indywidualne
 • Instalacja nowego systemu
 • Demontaż, usuwanie i utylizacja starych systemów klimatyzacyjnych
 • Przekazanie systemu do eksploatacji

Skontaktuj się z nami!

Klimatyzacja Sosnowiec

Wybierając Klivatec w Sosnowcu zyskają Państwo profesjonalne doradztwo, zaplanowanie systemu klimatyzacji, wycenę oraz takie usługi jak montaż, serwis czy konserwacja. Klimatyzacja Sosnowiec – zajmujemy się ofertami dla klientów prywatnych i biznesowych. Z nami zainstalujesz system klimatyzacji, który będzie Ci sprawnie służyć przez kolejne lata. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Sosnowiec i ciesz się komfortem w każdej sytuacji. Czekamy na Twój telefon. 

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty