Serwis klimatyzacji Mysłowice
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Szukasz specjalistycznej firmy, która pomoże Ci zamontować Twój system klimatyzacji w Mysłowicach? Klivatec - klimatyzacja Mysłowice to najlepszy wybór. Jesteśmy profesjonalną firmą, która kompleksowo zadba nie tylko o montaż oraz serwis klimatyzacji Mysłowice, ale również udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Mysłowice dla nieruchomości

Zbyt wysoka temperatura w pomieszczeniach źle wpływa na nasze ogólne samopoczucie. Duchota, brak przepływu świeżego powietrza obniża koncentrację i powoduje bóle głowy. Rozwiązaniem tego problemu jest klimatyzacja Mysłowice. Zainstalowanie systemu klimatyzacji, który może pracować cały rok i skutecznie utrzymywać idealną temperaturę w lokalu znacznie poprawi komfort.

Klivatec w Mysłowicach oferuje Państwu profesjonalną obsługę, zaczynając od konsultacji, by wybrać system aż po przeprowadzanie regularnej konserwacji. Klimatyzacja Mysłowice to niezawodność i wysoka jakość.

Kolonia

System planowania klimatyzacji

Przejdź do naszej Internetowego planera i dowiedz się jaki klimatyzator sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach. Podstawowe różnice między klimatyzatorami multisplit a monosplit objawiają się w możliwościach ich zastosowania.

Klimatyzacja Mysłowice – najpopularniejsze systemy

Klimatyzacja Mysłowice – system Monosplit sprawdzi się w celu ochłodzenia jednego wybranego pomieszczenia.  Natomiast klimatyzacja Mysłowice system typu multisplit nada się do klimatyzowania kilku pomieszczeń naraz, dzięki swojej budowie i możliwości podpięcia nawet kilku jednostek wewnętrznych. 

Informacje, które potrzebujemy przed zaproponowaniem Ci oferty:

 • Typ budynku 
 • Liczba pokoi
 • Wielkość powierzchni całkowitej
 • Typ jednostki wewnętrznej
 • Liczba osób przebywająca w pomieszczeniach

Nasi doradcy skontaktują się z Państwem i udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Istnieje również opcja konsultacji w siedzibie klienta na miejscu w Mysłowicach. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Na co warto zwrócić uwagę przy planowaniu klimatyzacji?

 1. Wydajność klimatyzatora 

Aby wydajność urządzenia była odpowiednia należy wziąć pod uwagę wielkość i liczbę pomieszczeń oraz średnią liczbę osób, przebywających w nich regularnie. Nasz serwis klimatyzacji Mysłowice może zająć się również obliczeniem wymaganego obciążenia chłodniczego, które jest niezbędne do prawidłowego energooszczędnego funkcjonowania klimatyzatora. 

 

klima

2. Elastyczne planowanie

W momencie, gdy chcesz klimatyzować kilka pomieszczeń jednocześnie lub nie odrzucasz takiej alternatywy w przyszłości warto postawić na klimatyzator typu multisplit. Urządzenie ma jedną jednostkę zewnętrzną, którą wystarczy połączyć z kilkoma jednostkami wewnętrznymi, niezależnymi od siebie, by móc cieszyć się chłodnym powietrzem w większej liczbie pomieszczeń. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Mysłowic!

klima

3. Rozmieszczenie w pomieszczeniu 

Przed wybraniem klimatyzacji warto zastanowić się jakie miejsce w domu chcieliby Państwo na nią przeznaczyć. Jednostki można umieszczać na ścianie, na suficie, w suficie podwieszanym lub jako urządzenie przenośne swobodnie w pomieszczeniu.

Serwis klimatyzacji Mysłowice

Powierz Klivatec instalację Twojego klimatyzatora 

Samodzielny montaż nie jest zalecany, ponieważ nie wykwalifikowana osoba jest bardziej narażona na popełnienie błędów, co może przyczynić się do problemów z urządzeniem w przyszłości. Zlecając instalację klimatyzacji naszej firmie w ramach usługi serwis klimatyzacji Mysłowice zyskują Państwo pewność, że usługa zostanie przeprowadzona dobrze i profesjonalnie. Klivatec – serwis klimatyzacji Mysłowice to doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie zainstalować różnego rodzaju systemy klimatyzacyjne.

klimaanlagen

Jak będzie przebiegać montaż klimatyzacji w Państwa budynku?

 • Podróż techników do Mysłowic 
 • Instalacja i podłączenie urządzenia wewnętrznego
 • Montaż i podłączenie jednostki zewnętrznej
 • Układanie rurociągów, kabli elektrycznych i przewodu kondensatu w kanale
 • Podłączenie jednostki zewnętrznej
 • Odessanie i ponowne napełnienie odpowiednim czynnikiem chłodniczym
klimaanlagen

Konserwacja klimatyzacji – sposób na bezproblemowe i długie działanie Twojego systemu

Serwis klimatyzacji Mysłowice

Przestrzegając regularnych terminów konserwacji urządzenia ryzyko usterek i awarii zostaje zminimalizowane praktycznie do zera. Zdarzają się jednak rzadko przypadki, że w systemie klimatyzacji pojawiają się drobne problemy. Przyczyną najczęściej jest zbyt mała ilość czynnika chłodzącego lub zatkane filtry.

Wybierając nasz serwis klimatyzacji Mysłowice zyskasz profesjonalne doradztwo i prawidłowo przeprowadzoną konserwację Twojego klimatyzatora byś mógł cieszyć się nim przez długie lata. Skontaktuj się z nami. Jako wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Mysłowice odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. 

Co ile trzeba napełniać klimatyzator?

Średnio w ciągu roku dochodzi do utraty około 10% czynnika chłodzącego. Powodują to między innymi procesy parowania lub małe, praktycznie niewidoczne wycieki. Stad ważne jest, aby czynnik chłodniczy regularnie wymieniać i uzupełniać. Pozwoli to na ekonomiczną i wydajną pracę systemu klimatyzacji. Taką usługę zalecamy przy całorocznym użytkowaniu klimatyzatora raz w roku, natomiast gdy urządzenie pracuje jedynie w lecie, co dwa lata. 

rysunek klima

Powody, dla których warto wybrać nasz serwis klimatyzacji Mysłowice

 • Wszystko pochodzi z jednego źródła – dużą oszczędność czasu i kosztów 
 • Działamy niezależnie od producentów 
 • Jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili – możesz skontaktować się z nami, by przeprowadzić konserwację lub w celu serwisowania urządzenia 
 • Znamy się na branży – jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowanym składem pracowników

Już dziś zamów ofertę na nasze usługi klimatyzacyjne w Mysłowicach

Montujemy systemy klimatyzacji najlepszych firm w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych i innych obiektach w Mysłowicach. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz indywidualną ofertę. 

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty