Serwis klimatyczny w Tychach
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Tychach? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Mieszkasz w Tychach w Górnośląskiej-Zagłębiowskiej Metropolii i myślisz nad instalacją klimatyzacji w swoim domu lub firmie? Klivatec będzie odpowiednim partnerem dla Państwa. Jesteśmy niezależnym od produktów serwisem w Tychach i oferujemy planowanie, instalację, jak i późniejszą konserwację klimatyzacji. Ważne jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego jesteśmy z nimi na każdym etapie prowadzącym do posiadania własnego urządzenia klimatyzacyjnego. 

Kolonia


Planer internetowy – sprawdź jaka klimatyzacja sprawdzi się u Ciebie

Stworzone przez nas darmowe narzędzie w postaci planera w szybki i łatwy sposób przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki do wyboru idealnego klimatyzatora. Będziemy potrzebować od Ciebie informacji dotyczących liczby pomieszczeń w budynku, który ma być klimatyzowany, liczbę osób regularnie tam przebywających, całkowitą powierzchnię i rodzaj preferowanego urządzenia. Mając wszystkie te informacje nasi doradcy z Klivatec dopasują idealną koncepcje dla Ciebie

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaki system wybrać?
Różnorodność urządzeń klimatyzacyjnych na rynku w Tychach sprawia, że nie ma idealnej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od własnych preferencji i możliwości posiadanych obiektów.

Najpopularniejsze systemy klimatyzacyjne to:

 • System monosplit – wykorzystywany jest, gdy chłodzone ma być tylko jedno pomieszczenie w budynku. Wadą jest brak możliwości rozbudowy go na większą liczbę pokoi. 
 • System multisplit – sprawdzi się, gdy potrzebujesz klimatyzować więcej niż jedno pomieszczenie. Składa się z jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć maksymalnie sześć jednostek wewnętrznych. Pozwala to na elastyczne dostosowanie i powiększenie obszaru klimatyzowanego w kolejnych latach. 

 

Miejsca, gdzie możemy zainstalować klimatyzator w Tychach:

 • Mieszkania
 • Domy prywatne
 • Szpitale
 • Hotele 
 • Restauracje 
 • Urzędy 
 • Szkoły
 • Gabinety lekarskie 

 

klima

Co otrzymasz decydując się na nasze usługi w Tychach:

Konsultacje i planowanie 

Nasza praca zaczyna się od zaplanowania systemu klimatyzacji. W tym pomoże Państwu nasz Internetowy planer. Kolejnym krokiem będzie konsultacja telefoniczna lub na miejscu u Państwa w Tychach. Będzie przydatna do przekazania indywidualnej oferty oraz omówienia wszystkich kwestii związanych z montażem.

Instalacja i uruchomienie 

Montaż klimatyzacji to coś, czym fachowcy z naszej firmy zajmują się od wielu lat. Możemy pochwalić się dużym profesjonalizmem i zwracaniem uwagi na szczegóły. Klimatyzacja, aby w przyszłości dobrze działała, musi zostać prawidłowo zainstalowana. Ważne jest odpowiednie podpięcie jednostek wewnętrznych, uzupełnienie czynnika chłodniczego i sprawdzenie wszystkich połączeń. Te usługi otrzymają Państwo decydując się na współpracę z Klivatec.

Konserwacja klimatyzacji 

Ten krok jest bardzo ważny, gdy chcemy, aby klimatyzator działał bez zarzutów przez długie lata. Przeprowadzamy regularną konserwację w Tychach. Polecamy wykonywać kontrolę klimatyzacji w zależności od sposobu użytkowania urządzenia. Jeśli klimatyzator używany jest przez cały rok, zalecamy jego serwisowanie raz w roku. Natomiast gdy klimatyzator typu split działa tylko w lecie, w większości przypadków wystarczający będzie okres konserwacji wynoszący dwa lata.

 

 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się o więcej o naszych usługach dla Tychów!

klima

Serwis klimatyzacji w Siedlcach

W Klivatec otrzymają Państwo profesjonalną instalację urządzenia klimatyzacyjnego w domu, w biurze lub innym budynku.

Serwis klimatyzatorów

Obecnie klimatyzatory psują się bardzo rzadko, są dobrze wykonane i odpowiednio użytkowane nie ulegają awariom. Jednak w razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą. Przeprowadzimy fachowy serwis klimatyzacji w Twoim domu lub innym lokalu w Tychach.

 

Czyszczenie filtra

Nasi fachowcy w ramach konserwacji zajmą się również czyszczeniem i wymianą filtra w urządzeniu. Kurz, który osadza się na nich jest źródłem zanieczyszczeń, bakterii, przenoszących się do powietrza, którym oddychamy. Nie dość, że z brudnym filtrem klimatyzator gorzej działa, to jeszcze szkodzi naszemu zdrowiu.

 

klimaanlagen

Nasz serwis klimatyzacji zajmie się kontrolą szczelności Twojego klimatyzatora w Siedlcach

Nieszczelny klimatyzator traci dużo na wydajności i pobiera większą ilość energii. Jeśli zauważyłeś mniejszą moc chłodniczą, skontaktuj się z naszym serwisem w Tychach, bo możliwe, że Twój system jest nieszczelny. 

klimaanlagen

Napełnianie klimatyzatorów przez specjalistów z Klivatec w Tychach

Gdy układ klimatyzacji zostanie uruchomiony należy go profesjonalnie napełnić odpowiednim czynnikiem chłodzącym. Nasz oddział w Tychach chętnie pomoże w tej sprawie.

rysunek klima

Już dziś zdecyduj się na usługi Klivatec w Tychach

Decydując się na zamontowanie klimatyzacji w swoim lokalu, otrzymasz od nas pełną profesjonalizmu konsultację, stworzenie indywidualnej oferty, montaż i wsparcie w razie potrzeby serwisu urządzenia.

Klivatec w Tychach - profesjonaliści w branży klimatyzacji

 Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy nadać Twojemu domu odpowiednią temperaturę. 

 

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty