Serwis klimatyzacji Ruda Śląska
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Ruda Śląska - zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Rudzie Śląskiej? Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji Ruda Śląska, jest odpowiednim wyborem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Ruda Śląska

Szukasz specjalistycznej firmy klimatyzacyjnej w Rudzie Śląskiej, bo od dawna marzysz o chłodnym powietrzu w Twoim mieszkaniu? A może zakładasz nową firmę i chcesz zamontować system klimatyzacyjny do swojego biura? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Świadczymy usługi doradztwa, montażu, eksploatacji, konserwacji i serwis klimatyzacji Ruda Śląska. Jako wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Ruda Śląska odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. 

Kolonia


Nasze usługi w skrócie

Serwis klimatyzacji Ruda Śląska

Firmy znajdujące się na terenie Rudy Śląskiej powinny stworzyć dobre środowisko pracy dla swoich pracowników, tak aby zwiększyć ich efektywność. Nasze usługi zapewniają komfortowe warunki oraz przyjemną temperaturę. Zajmujemy się branżą klimatyzacyjną od wielu lat i mamy ogromne doświadczenie. Gwarantujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Ruda Śląska i montaż urządzeń chłodzących. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i spełniamy nawet najtrudniejsze wymagania.

Oferujemy nie tylko planowanie oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego urządzenia, ale też zapewniamy montaż, instalację, serwis klimatyzacji Ruda Śląska oraz konserwację i naprawy systemu. Nasi specjaliści oferują profesjonalne usługi, gdyż posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa liczne certyfikaty, dlatego wybierając firmę Klivatec masz pewność, że wybrane przez Ciebie urządzenie będzie służyło długie lata. 

Jak zaplanować swój system klimatyzacji w Rudzie Śląskiej?

Planowanie nowej technologii klimatyzacyjnej w Rudzie Śląskiej to podstawa. Przede wszystkim należy zmierzyć swoje pomieszczenie i dobrać do tego urządzenie w taki sposób, aby było ono w stanie prawidłowo wymienić ciepłe powietrze. Polecamy do tego celu zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji. 

Podczas planowania należy wziąć pod uwagę także te aspekty:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • ilość i czas nasłonecznienia, 
 • całkowitą powierzchnię, 
 • typ klimatyzatora, 
 • liczbę osób przebywających w pomieszczeniu

W tym celu zapewniamy bezpłatną usługę planowania klimatyzacji w Rudzie Śląskiej. Skorzystaj z naszego internetowego planera klimatyzacji lub wypełnij formularz kontaktowy.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Rudzie Śląskiej
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Ruda Śląska

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Ruda Śląska w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Ruda Śląska – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Profesjonalna instalacja i montaż klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

Do montażu klimatyzacji warto zatrudnić profesjonalny serwis klimatyzacji Ruda Śląska, gdyż tylko wtedy mamy pewność, że system zostanie zainstalowany prawidłowo. Decydując się na samodzielny montaż ryzykujemy nie tylko utratą gwarancji, ale i tym, że nasze urządzenie będzie działało mało wydajnie i nie będzie energooszczędne. Ponadto istnieje możliwość, że sprzęt szybko nam się popsuje. 

Instalacja systemu klimatyzacji w Rudzie Śląskiej oferowana przez firmę Klivatec obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji to nie tylko specjalistyczne narzędzia, ale i ogromna wiedza oraz doświadczenie. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty, dlatego wybierając nasze usługi macie pewność, że Wasz system klimatyzacji będzie działał niezawodnie. 

klima

Dlaczego należy obliczyć obciążenie chłodnicze?

Serwis klimatyzacji Ruda Śląska

Wydajność chłodnicza klimatyzacji musi być dostosowana do wielkości pomieszczenia, które chcemy schłodzić. Jest to istotne, gdyż tylko prawidłowo dobrane urządzenie będzie w stanie przetransportować ilość ciepłego powietrza z naszego pokoju, aby je odpowiednio schłodzić. W tym przypadku także niezbędne jest fachowa wiedza posiadana przez nasz serwis klimatyzacji Ruda Śląska. Droga pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną powinna być jak najkrótsza, bo tylko wtedy urządzenie staje się wydajne. Monterzy sprawdzają także czy wszystkie rury i połączenia są prawidłowo ustawione, by nie było przecieków. 

Jeśli w klimatyzatorze będzie z kolei zbyt mało czynnika chłodniczego sprężarka nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia, przez co urządzenie nie będzie mogło skutecznie i szybko obniżyć temperatury w pomieszczeniu. 

Przeprowadzając serwis klimatyzacji Ruda Śląska oferujemy kompleksową obsługę w zakresie instalacji urządzenie. Z nami nie musisz się martwić o to, czy urządzenie będzie działało prawidłowo.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Rudy Śląskiej!

klimaanlagen

Uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego w Rudzie Śląskiej

Niestety w czasie tego procesu nie wystarczy wcisnąć odpowiedniego guzika, by włączyć klimatyzator. Do tego celu także potrzebni są specjaliści. Przed uruchomieniem systemu nasz serwis klimatyzacji Ruda Śląska powinien przeprowadzić test szczelności, próbę ciśnienia oraz sprawdzić szczelność wszystkich rur oraz połączeń. Wilgoć oraz powietrze muszą zostać wypompowane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej. Dopiero po zakończeniu tych wszystkich procesów można uzupełnić klimatyzację czynnikiem chłodniczym.

klimaanlagen

Dbamy także o regularną konserwację klimatyzacji w Rudzie Śląskiej

Nasz klimatyzator może działać niezawodnie, bezpiecznie i wydajnie tylko wtedy, gdy jego części są regularnie sprawdzane, czyszczone i wymieniane. Systematyczne serwisowanie klimatyzacji w Rudzie Śląskiej zapewnia długą żywotność urządzeń. Koszty konserwacji nie są wysokie, a dodatkowo się amortyzują dzięki temu, że dłużej możemy cieszyć się naszym klimatyzatorem. 

W ramach usług konserwacji zapewniamy:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelność, 
 • nabijanie klimatyzacji – link do artykułu, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcję systemu 

Już dziś zamów swoją ofertę usługi klimatyzacyjnej w Rudzie Śląskiej

Klimatyzacja Ruda Śląska

Klimatyzacja Ruda Śląska – instalujemy nowoczesne systemy klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, biurach, szkołach, placówkach opiekuńczych i oświatowych oraz wielu innych miejscach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Klimatyzacja Ruda Śląska – już dziś skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer telefonu.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty