Serwis klimatyzacji Rumia
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Rumia - zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Rumi? Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji Rumia, jest odpowiednim wyborem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Rumia

Chcesz zamontować system klimatyzacji w Rumi i zastanawiasz się jaki serwis klimatyzacji Rumia do tego wybrać? Z Klivatec nie musisz się dłużej zastanawiać. Oferujemy szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w niezwykle korzystnych cenach. Już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. Serwis klimatyzacji Rumia jest do Twojej dyspozycji!

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
Skorzystaj z naszego doradztwa klimatyzacji w Rumi

Poza wyborem odpowiedniego modelu klimatyzacji istotne jest także to jak cały system zostanie zamontowany. Prawidłowe rozmieszczenie jednostek jest ważne, ze względu na drogę jaką musi pokonać czynnik chłodniczy. Aby mógł działać wydajnie powinna być ona jak najkrótsza. 

Powinniśmy mieć na uwadze także aspekty prawne. Nie w każdym budynku będziemy mogli zamontować klimatyzację w Rumi. Często potrzebujemy zgody nie tylko właściciela budynku, ale i całej wspólnoty mieszkaniowej. Wynika z dwóch kwestii – hałasu jaki generuje agregat oraz tego, że montaż jednostki zewnętrznej wymaga zmian konstrukcji fasady. O wszystkich aspektach prawnych związanych z montażem klimatyzacji domowej w Rumi można poczytać w tym artykule. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to nasi specjaliści ds. klimatyzacji chętnie Ci doradzą.

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Rumia

Klimatyzacja Rumia–  na rynku obecnie znajduje się ogrom różnego rodzaju klimatyzacji, dlatego nic dziwnego, że nasi klienci mają kłopot z wyborem odpowiedniego urządzenia. Polecamy skorzystać z naszego rankingu klimatyzacji 2022. Klimatyzacje przenośne to nieco tańsze systemy, jednak w ogólnym rozrachunku generują wyższe koszty energii. Urządzenia typu split są obecnie najbardziej popularne i najbardziej ekonomiczne. To właśnie one są przez najczęściej montowane w domach, placówkach opiekuńczych i innych miejscach. Klimatyzacja Rumia– zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Rumi
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Montaż klimatyzacji w Rumi

Klimatyzacja Rumia

Mimo, że w Internecie znajdziemy mnóstwo wskazówek jak zamontować klimatyzację samodzielnie, to nie polecamy korzystać z tego patentu. Klimatyzacja Rumia zamontowana na własną rękę może sprawić, że nie tylko stracimy gwarancję, ale i sprawimy, że cały system nie będzie działał prawidłowo. Nawet przepisy prawne jasno mówią, że klimatyzacja Rumia instalowana powinna być przy pomocy profesjonalistów. Praca z czynnikiem chłodniczym wymaga ogromnej precyzji, gdyż chwila nieuwagi może zaszkodzić naszemu zdrowiu oraz środowisku. Klivatec to nie tylko skuteczność, ale też wiedza potwierdzona niezbędnymi certyfikatami oraz ogromne doświadczenie. 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Rumi:

 • wskazówki techniczne, 
 • wiercenie rdzeniowe, 
 • instalację jednostek wewnętrznych, 
 • poprowadzenie rury czynnika chłodniczego, 
 • montaż jednostki zewnętrznej na elewacji, 
 • połączenie urządzeń, 
 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego, 
 • uruchomienie systemu, 
 • instrukcję dotyczącą użytkowania urządzenia.
Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Serwis klimatyzacji Rumia

Montaż systemu klimatyzacji wymaga nie tylko specjalnych narzędzi, ale także dużej wiedzy specjalistycznej. Ponadto tylko certyfikowany serwis klimatyzacji Rumia może pracować z czynnikami chłodniczymi, które są niezbędne do działania systemu klimatyzacji. Jeśli potrzebujesz montażu klimatyzatora zalecamy skorzystanie z usług – serwis klimatyzacji Rumia.

klima

Dlaczego obliczanie obciążenia chłodniczego jest tak ważne?

Wydajność chłodnicza klimatyzatora musi być dostosowana do wielkości konkretnego pomieszczenia, które ma być chłodzone. Musi on być w stanie przetransportować wymaganą ilość ciepłego powietrza z pomieszczenia, aby wytworzyć w nim pożądaną temperaturę.
Aby zmaksymalizować wydajność systemu, urządzenie musi być również optymalnie umieszczone w pomieszczeniu. Również w tym przypadku niezbędna jest fachowa wiedza serwisu klimatyzacji w Rumi. Na przykład droga między jednostką zewnętrzną a jednostką wewnętrzną klimatyzatora typu split powinna być jak najkrótsza. Im dłuższe są drogi obiegu czynnika chłodzącego, tym mniej wydajnie działa technologia klimatyzacji. Ponadto monterzy upewniają się, że wszystkie rury i połączenia są prawidłowo ułożone i że nie ma żadnych przecieków.

Co się stanie, jeśli w układzie klimatyzacji będzie krążyć zbyt mało czynnika chłodzącego?

Kolejnym aspektem instalacji klimatyzacji jest prawidłowe dobranie wymiarów czynnika chłodniczego. Jeśli w klimatyzatorze jest zbyt mało czynnika chłodniczego, sprężarka nie wytwarza wystarczającego ciśnienia. W rezultacie klimatyzator nie jest w stanie obniżyć temperatury w pomieszczeniu tak skutecznie i szybko.

W ramach naszego serwisu klimatyzacji w Rumi oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie instalacji. Nasi monterzy specjalizują się w profesjonalnym montażu Twojego klimatyzatora w Rumi, tak aby mógł on pracować z maksymalną wydajnością.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Rumi!

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Rumia

Jeśli szukasz dobrego serwisu klimatyzacji, to trafiłeś idealnie. Serwis klimatyzacji Rumia – Klivatec to najlepszy wybór dla Ciebie. Od lat znajdujemy się na rynku klimatyzacyjny i stoi za nami mnóstwo zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w doradztwie, montażu oraz konserwacji systemów klimatyzacyjnych. Gwarantujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Rumia, aby uniknąć ryzyka złego podłączenia elementów lub innych błędów, które mogą prowadzić do awarii i problemów w przyszłości.

Pierwsze uruchomienie systemu klimatyzacji

Uruchomienie klimatyzacji to nie tylko naciśnięcie odpowiedniego guzika. Aby prawidłowo włączyć system należy najpierw sprawdzić szczelność, filtry oraz odpowiednio nabić klimatyzację. Wymaga to wiedzy oraz doświadczenia, które posiadają nasz serwis klimatyzacji Rumia. Jedynie prawidłowo przeprowadzona eksploatacja sprawia, że urządzenie pracuje wydajnie oraz energooszczędnie. 

klimaanlagen

Konserwacja klimatyzacji Rumia

Firma Klivatec świadczy profesjonalną usługę – serwis klimatyzacji Rumia. Sprawdzamy szczelność, czyścimy niezbędne elementy, wymieniamy filtry oraz nabijamy system czynnikiem chłodniczym. Okres pomiędzy serwisem powinien wynosić od roku do dwóch lat w zależności od intensywności użytkowania klimatyzacji. Klimatyzatory poddawane regularnej konserwacji działają o wiele sprawniej i bardziej energooszczędnie, a w dodatku pracują przez wiele lat. 

Serwis klimatyzacji Rumia

Nabijanie klimatyzacji w Rumi to nic innego jak uzupełnienie czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie pracy urządzenia. Zmniejszająca się ilość płynu chłodniczego wpływa na wydajność systemu, dlatego istotne jest regularne serwisowanie. Zalecamy więc uzupełnianie płynu co roku, najlepiej w okresie wiosennym tuż przed nadchodzącą falą upałów. Serwis klimatyzacji Rumia, oferowany przez naszych serwisantów z Klivatec, obejmuje profesjonalne napełnianie systemu klimatyzacji, co skutecznie usprawni jego działanie.

 

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Rumi

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty