Serwis klimatyzacji Wejherowo dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Wejherowo? Klivatec gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Gwarantujemy najlepszy serwis klimatyzacji Wejherowo.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Wejherowo

Klimatyzacja Wejherowo – zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoim domu lub firmie? Klivatec to najlepszy wybór na rynku klimatyzacji. Chętnie doradzimy  Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, przy realizacji projektu, instalacji systemu i jego eksploatacji. Klimatyzacja Wejherowo – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI WEJHEROWO:
Nasze usługi w skrócie

Klivatec to profesjonalna firma, która specjalizuje się w usługach klimatyzacyjnych takich jak: planowanie, instalacja, uruchomienie, serwis klimatyzacji Wejherowo oraz naprawa systemu. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wymagane certyfikaty, dlatego decydując się na naszych techników masz pewność, że wszystko zostanie zamontowane prawidłowo.  Nasz wykwalifikowany zespół to gwarancja uczciwej ceny oraz wysokiej jakości usług. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Już na samym początku warto zastanowić się czego oczekujemy od naszego systemu klimatyzacji. Na sam początek polecamy zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji 2022. Warto także wziąć pod uwagę to ile ciepła klimatyzator będzie musiał przetransportować, aby skutecznie ochłodzić nasze pomieszczenie. 

W tym celu istotne są:

 • wielkość pomieszczenia
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Ważna jest także ilość posiadanych przez nas sprzętów elektronicznych. W biurach IT klimatyzacja będzie musiała być o wiele bardziej wydajna, gdyż pomieszczenia będą nagrzewały się od samych urządzeń . Jeśli na ten moment nie masz pewności na jakie urządzenie się zdecydować, to koniecznie skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów ds. klimatyzacji w Wejherowie

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Wejherowie
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja klimatyzacji w Wejherowie

Serwis klimatyzacji Wejherowo

Montaż klimatyzacji w Wejherowie powinien zostać wykonany przez profesjonalną, doświadczoną oraz certyfikowany serwis klimatyzacji Wejherowo. Instalacja klimatyzacji to nie tylko specjalistyczne narzędzia, ale i ogromna wiedza, która pozwala na prawidłowy montaż. Odradzamy wykonywać to zadanie na własną rękę, gdyż możemy się spotkać z utratą gwarancji, a sam system nie będzie działać tak samo jak powinien. Serwis klimatyzacji Wejherowo to najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Technicy serwisu klimatyzacji w Wejherowie potrafią zrobić to w pełni profesjonalnie. Sprawią, że droga między jednostkami będzie jak najkrótsza, dzięki czemu czynnik chłodniczy będzie działać wydajniej. W czasie montażu pracownicy Klivatec w Wejherowie sprawdzają szczelność, uzupełniają urządzenie czynnikiem chłodniczym oraz czyszczą niezbędne elementy.

klima

Jaki klimatyzator wybrać do domu w Wejherowie?

Klimatyzacja Wejherowo

Firma Klivatec funkcjonuje na rynku klimatyzacji w Polsce oraz za granicą od wielu lat, dlatego doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że system klimatyzacji powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Pomagamy przy wykonaniu projektu, który sprosta największym oczekiwaniom. Klimatyzacja Wejherowo to niezawodność i wysoka jakość.

Klimatyzacja Wejherowo oferuje różne rozwiązania, aby spełnić Twoje indywidualne potrzeby. Klimatyzacja split, to idealnie rozwiązanie dla osób, które chcą schłodzić tylko jedno pomieszczenie i wiedzą, że ich preferencje nie zmienią się z biegiem lat. Jeśli jednak marzymy o schłodzeniu całego domu lub biura, to polecamy wybrać system multisplit. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. W dodatku nie musimy montować ich wszystkich na początku, tylko elastycznie dostosowywać system do własnych potrzeb.  

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Wejherowa!

klimaanlagen

Nasz serwis klimatyzacji Wejherowo pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Wejherowo

Serwis klimatyzacji Wejherowo

Serwis klimatyzacji Wejherowo odpowiada także za nabijanie klimatyzacji. Jest to nic innego jak uzupełnienie systemu czynnikiem chłodniczym, który zużywa się w trakcie pracy urządzenia. Serwis klimatyzacji Wejherowo powinien  zadanie wykonywać raz w roku w okresie wiosennym tuż przed nadchodzącą falą upałów. Nabijanie klimatyzacji przez certyfikowany serwis klimatyzacji Wejherowo trwa od 30 do 60 minut. 

rysunek klima

Naprawa klimatyzacji Wejherowo

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii, w szczególności jeśli dbamy o regularną konserwację oraz nabijanie systemu czynnikiem chłodniczym. Jeśli cokolwiek się wydarzy, możesz do nas w każdej chwili zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji. 

Musimy pamiętać, że konserwacja systemu to przedłużenie jego żywotności. Ponadto zapewniamy w ten sposób lepszą energooszczędność oraz wydajność klimatyzacji. Zalecamy wykonywać pełen serwis klimatyzacji Wejherowo raz w roku lub co dwa lata w zależności od intensywności jej użytkowania. 

Już dziś zadzwoń i umów się na darmową konsultację

Decydując się na usługi naszej firmy otrzymasz: profesjonalne zaplanowanie systemu, pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, gwarancję specjalistycznego podłączenia systemu oraz niezawodną pracę klimatyzatora. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty