Serwis pomp ciepła Zabrze
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Myślisz nad zamontowaniem systemu grzewczego w Zabrzu? Nie mogłeś trafić lepiej. Firma Klivatec zajmuje się montażem oraz konserwacją systemów pomp ciepła w Zabrzu.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi – od projektu aż po montaż. Już dziś zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację poprzez formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji.

Kolonia

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pomp ciepła?

Pompy ciepła Zabrze

Nie dziwi nas, że pompy ciepła Zabrze z roku na rok zyskują na popularności. Są to systemy grzewcze, które korzystają z odnawialnych źródeł energii. W naszej firmie ekologia to podstawa, dlatego staramy się, by montowane przez nas urządzenia grzewcze spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa dla atmosfery. Pompy ciepła Zabrze mają nie tylko jedne z najlepszych parametrów energetycznych, ale też nie generują wysokich kosztów eksploatacji. 

W Klivatec zatrudniamy w pełni wykwalifikowany zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje. Nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikacje f-gazowe – potrzebne do montażu pomp ciepła Zabrze oraz mają ogromne doświadczenie. Mamy za sobą tysiące wykonanych zleceń, z których zadowoleni są nasi klienci.

Instalacja pomp ciepła w Zabrzu

Serwis pomp ciepła Zabrze

Zdajemy sobie sprawę, że w Internecie krąży mnóstwo wskazówek jak zainstalować pompę ciepła samodzielnie. Nie polecamy jednak tego wykonywać, gdyż od tego jak zostanie wykonany montaż urządzenia zależy czy system będzie prawidłowo funkcjonować, dlatego lepiej sprawdzić serwis pomp ciepła Zabrze. Niestety instalacja na własną rękę często jest przyczyną utraty gwarancji oraz sprawia, że system przestaje działać energooszczędnie. Wybierz serwis pomp ciepła Zabrze i ciesz się profesjonalizmem. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Jako profesjonalna firma w zakresie instalacji pomp ciepła oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników.
klima

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Zabrzu

TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Ministerstwo Klimatu i Środowiska współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej, tworząc nowy projekt pozwalający na uzyskanie dotacji na zakup pompy ciepła. Jeśli zastanawiasz się czy dofinansowanie może objąć także Twój system, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami ds.pomp ciepła w Zabrzu.

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Miejsca, w których montujemy pompy ciepła na terenie Zabrza:

klima

Jak wygląda serwis pomp ciepła w Zabrzu

Serwis pomp ciepła Zabrze

Regularny serwis pomp ciepła Zabrze to podstawa jeśli chcemy, by nasze urządzenie działało prawidłowo. Ponadto to jedyna gwarancja na to, abyśmy mogli cieszyć się systemem grzewczym przez długie lata. Zalecamy, by serwis pomp ciepła Zabrze odbywał się pod koniec pierwszego roku eksploatacji pompy ciepła. Z Klivatec nie musisz się martwić o to czy Twoje usługi zostaną prawidłowo wykonane. 

Koszt serwisu pomp ciepła oraz samego urządzenia

Pompy ciepła Zabrze

Koszt serwisu pompy ciepła Zabrze zwykle nie przekracza 600 zł, jednak może wynieść nawet 1000 zł, jeśli zaniedbamy regularną konserwację. Serwis pomp ciepła Zabrze wygląda dokładnie tak samo jak konserwacja pozostałych urządzeń grzewczych, dlatego nie powinniśmy z niego rezygnować, szczególnie, że pompy ciepła Zabrze pracują nawet od 1500 do 3000 godzin rocznie. Sam system pomp ciepła nie należy to najtańszych, dlatego polecamy skorzystać z dofinansowania, w którego uzyskaniu pomogą nasi specjaliści ds. pomp ciepła w Zabrzu. Koszt pompy ciepła Zabrze wraz z instalacją do budynku o powierzchni 150 m2 wynosi od ok 28 do 43 tysięcy złotych. Wpływ na koszt ma to czy preferujemy ogrzewanie podłogowe, czy kaloryferowe. 

klimaanlagen

Podczas serwisu w Zabrzu sprawdzamy:

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Oprócz tego istotne jest także skontrolowanie jednostki zewnętrznej. W tym celu sprawdzamy: oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

klimaanlagen

Dlaczego warto serwisować pompy ciepła?

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • zachowanie gwarancji, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia
rysunek klima

Naprawa pomp ciepła w Zabrzu

Chociaż nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli poddajemy je regularnej konserwacji, to nie jest to niemożliwe. Jeśli wystąpi jakaś usterka, to prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem pomp ciepła korzystając z formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji. 

Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Zabrzu

Montujemy pompy ciepła w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Zabrzu. Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pomp ciepła.

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty