Profesjonalny serwis pomp ciepła Tychy
dla osób prywatnych i firm

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła i szukasz specjalistycznej firmy w Tychach? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Instalacja pompy ciepła Tychy w Twoim domu to inwestycja, która szybko się zwróci i posłuży Ci przez długie lata. To najtańsze, najbardziej ekonomiczne i proste w obsłudze urządzenie, które zadba o Twój codzienny komfort w domu. Pompa ciepła Tychy to ekologiczne rozwiązanie, które zadba nie tylko o ciepłą wodę i nieruchomości w Tychach, ale także o planetę. Jest to podgrzewacz wykorzystujący energię ze źródeł odnawialnych  do przekształcenia jej w ciepłą wodę użytkową. 

Kolonia

Klivatec to idealny partner do instalacji pomp ciepła w Tychach

Pompy ciepła Tychy

Pompy ciepła Tychy – od wielu lat specjalizujemy się w chłodnictwie i klimatyzacji. Znajdziesz u nas  szczegółowe porady, szybką i rzetelną wycenę oraz szacunkowy czas realizacji indywidualnego projektu. Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu, dlatego zawsze jesteśmy gotowi pomóc w stworzeniu idealnego systemu grzewczego z wykorzystaniem pompy ciepła Tychy. 

Dlaczego
warto nas wybrać?

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, służymy pomocą nawet po zainstalowaniu urządzenia w Twoim domu. Nasi serwisanci z Klivatec w Tychach profesjonalnie zajmą się  montażem, konserwacją, a nawet serwisem pompy ciepła. 

Montaż pompy ciepła przez ekspertów Klivatec w Tychach 

Serwis pomp ciepła Tychy

Montaż oraz serwis pomp ciepła Tychy wykonuje wyłącznie wyspecjalizowany i certyfikowany serwis. Pompy ciepła Tychy nie nadają się do samodzielnego montażu. Nasi serwisanci profesjonalnie zainstalują Twoją pompę ciepła oraz wykonają odpowiedni serwis pomp ciepła Tychy.

 

 

klima

Którą pompę ciepła wybrać?

Urządzenia są klasyfikowane według rodzaju źródła ciepła. 

Rozróżnia się: 

 • Pompa gruntowa – najczęściej wybierana. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może służyć jako źródło ciepła do obiegu grzewczego i wodnego w domu w Tychach. To urządzenie jest bardzo wydajne. Idealnie nadaje się jako jedyne źródło ogrzewania budynku. 
 • Pompa wodna – oszczędza energię. Jej źródłem jest gorąca woda. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami inwestycyjnymi. Może być jedynym źródłem ogrzewania w domu. Jej zewnętrznym źródłem zasilania może być ropa naftowa, gaz lub energia elektryczna. 
 • Pompa powietrzna – jej popularność stale rośnie. Na początku nie wymaga dużych nakładów. Źródłem ciepła pompy jest powietrze, które zasysa z zewnątrz. Istnieją typy powietrzne i powietrzno-wodne. Jest uniwersalna, łatwa w użyciu w każdych warunkach. Potrzebne będzie jednak dodatkowe źródło ogrzewania. Dzięki temu pompa będzie odpowiednio działać. Ogrzewanie podłogowe to popularny wybór w połączeniu z pompą powietrza. 

 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się o więcej o naszych usługach dla Tychów!

klima

Nasi instalatorzy podejmą się również:

Pompy ciepła Tychy

 •  Testom szczelności 
 •  Rozmieszczeniu czujników temperatury 
 •  Automatyzacji 
 • Ocenie pracy systemu pomp ciepła 

 

Instalujemy pompy ciepła Tychy w domach, ale także w przedszkolach, biurach, szkołach, centrach handlowych lub innych placówkach. Pompy ciepła Tychy to gwarancja maksymalnego komfortu. 

Powierz nam serwis pompy ciepła Tychy 

Konserwacja Twojego sprzętu jest ważna, a przeglądy i serwis pomp ciepła Tychy należy powierzyć  wyspecjalizowanym serwisantom. Podczas konserwacji szczególnie ważne jest  sprawdzenie prawidłowego przepływu po obu stronach systemu. Serwis pomp ciepła Tychy to gwarancja długiej sprawności systemu. 

 

klimaanlagen

Co otrzymujesz w ramach konserwacji?

 •  Czyszczenie źródła ciepła 
 •  Sprawdzenie stężenia środka przeciw zamarzaniu 
 •  Sprawdzenie układu dolnego źródła pompy ciepła, 
 •  Sprawdzenie układu  źródła ciepła pompy ciepła, 
 •  Sprawdzenie obiegu chłodzenia, 
 •  Automatykę i dokładność ustawień

Pompy ciepła powietrze/woda wymagają mniej konserwacji. Funkcja odszraniania parownika sprawia, że ​​urządzenia są samoczyszczące. Również w tych przypadkach wystarczy po prostu sprawdzić górny filtr źródła ciepła. 

 

klimaanlagen

Profesjonalne usługi serwisowe pomp ciepła w Tychach

Umów się już dziś!

Konserwację należy przeprowadzać raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Zakres prac serwisowych zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to weryfikowane przez rodzaj używanej pompy ciepła. Serwis będzie różny dla pomp wodnych, powietrznych i gruntowych. 

rysunek klima

Koszt serwisowania pompy ciepła w Tychach

Ostateczna cena zależy od ilości wykonanej pracy oraz rodzaju pompy ciepła. Zazwyczaj ceny wahają się od 400 zł do 600 zł, ale bardziej złożonych usługach cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy potraktują każdą sprawę indywidualnie i wycenią Twoje usługi. Jesteśmy zawsze gotowi i czekamy na Twój telefon. 

Wybierz Klivatec – nowoczesną pompę ciepła dla swojej nieruchomości w Tychach

Zadzwoń lub napisz do naszych doradców, a my szybko zidentyfikujemy odpowiednią ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące planowania, montażu lub konserwacji pompy ciepła w Twoim domu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie systemów klimatyzacji i ogrzewania i będziemy z Tobą na każdym etapie planowania i montażu urządzeń w Twoim obiekcie w Tychach.

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty