Profesjonalne usługi pomp ciepła Jaworzno
dla klientów prywatnych i komercyjnych

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła i szukasz specjalistycznej firmy w Jaworznie? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Instalacja pomp ciepła Jaworzno w Twoim domu to inwestycja, która szybko się zwraca i przetrwa wiele lat. To najtańsze, najbardziej ekonomiczne i proste w obsłudze urządzenie, które zapewni Ci codzienny komfort w domu. Pompa to ekologiczne rozwiązanie, które dba nie tylko o ogrzewanie wody i nieruchomości w Jaworznie, ale także o planetę. Jest to podgrzewacz wykorzystujący energię ze źródeł odnawialnych do przetworzenia jej na ciepłą wodę. 

Kolonia


Serwis pomp ciepła Jaworzno

Nasz serwis pomp ciepła Jaworzno charakteryzuje się:

 • Specjalistyczną wiedzą 
 • Fachowym sprzętem
 • Dużym doświadczeniem
 • Profesjonalnym serwisem pomp ciepła Jaworzno

Serwis pomp ciepła Jaworzno pozwala zadbać o Twój system tak, by działał on jak najdłużej.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Skontaktuj się z nami i wybierz pompę ciepła odpowiednią dla Ciebie.
Klivatec najlepszym partnerem do montażu pomp ciepła w Jaworznie Dlaczego my?

Serwis pomp ciepła Jaworzno

Od wielu lat specjalizujemy się w chłodnictwie i klimatyzacji oraz zapewniamy serwis pomp ciepła Jaworzno. Znajdziesz u nas szczegółowe porady, szybką i rzetelną wycenę oraz planowany czas realizacji indywidualnego projektu. Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby  stworzyć idealny system grzewczy z pompami ciepła w Jaworznie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, służymy pomocą nawet po zainstalowaniu urządzenia w Twoim domu. Nasi serwisanci z Klivatec zapewniają profesjonalny montaż, konserwację, a nawet serwis pomp ciepła Jaworzno

Którą pompę ciepła wybrać?

Urządzenia są klasyfikowane według rodzaju źródła, z którego pobierane jest ciepło.

Wyróżniamy:

 • Pompę gruntową – często wybieraną. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może służyć jako źródło ciepła do obiegu grzewczego i ogrzewania wody w domu w Jaworznie. Urządzenie jest skuteczne i bardzo wydajne. Idealne jako jedyne źródło do ogrzewania budynku. 
 • Pompę wodną – o wysokiej sprawności energetycznej. Jej źródłem jest gorąca bieżąca woda. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami inwestycji. Może być jedynym źródłem ciepła w domu. Jego zewnętrznym źródłem energii może być ropa, gaz lub energia elektryczna. 
 • Pompę powietrzną –  jej popularność rośnie. Na początku nie wymaga dużych nakładów. Źródłem ciepła pompy jest powietrze zasysane z zewnątrz. Istnieją typy powietrze-powietrze i powietrze-woda. Jest uniwersalna i łatwa w użyciu w każdych warunkach. Potrzebujesz jednak dodatkowego źródła ciepła, które pomoże w pracy pompy. Ogrzewanie podłogowe to popularny wybór w połączeniu z pompą powietrza. 
klima

Montaż pomp ciepła Jaworzno przez specjalistów 

Montaż pomp ciepła Jaworzno urządzenia może wykonywać wyłącznie wyspecjalizowany i certyfikowany serwis. Samodzielny montaż pompy ciepła Jaworzno nie jest możliwy. Potrzebujesz tzw. kwalifikacji elektrotechnicznych. Nasi serwisanci profesjonalnie zainstalują Twoją pompę ciepła w Jaworznie. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Jaworzna!

klima

Nasi instalatorzy podejmują się również:

 •  Testom szczelności 
 •  Montażu czujników temperatury 
 •  Automatyce 
 •  Uruchomieniu systemu pomp ciepła

 

Instalujemy pompy ciepła w domach prywatnych, ale także w przedszkolach, biurach, szkołach, centrach handlowych czy innych obiektach w Jaworznie. 

Zaufaj nam, jeśli chodzi o konserwację pompy ciepła 

Konserwacja sprzętu jest ważna, a kontrole konserwacyjne należy powierzyć  wyspecjalizowanym technikom serwisu Jaworzna. Podczas serwisowania szczególnie ważne jest sprawdzenie prawidłowego przepływu po obu stronach systemu. 

klimaanlagen

Co otrzymujesz w ramach konserwacji?

 •  Oczyszczenie źródła ciepła i filtrów
 •  Sprawdzenie stężenia środka przeciw zamarzaniu 
 •  Sprawdzenie systemu pompy ciepła 
 •  Sprawdzenie źródła ciepła pompy ciepła 
 •  Sprawdzenie obiegu chłodzenia 
 •  Sprawdzenie automatyki i ustawień 

 

Pompy  ciepła powietrze/woda wymagają mniej konserwacji. Funkcja odszraniania parownika powoduje czyszczenie urządzeń. Również w tych przypadkach wystarczy sprawdzić górny filtr źródłowy. 

klimaanlagen

Profesjonalny Serwis Pomp Ciepła w Jaworznie

Pompa ciepła Jaworzno – umów się już dziś

Serwis należy wykonywać raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Ilość prac serwisowych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim zależy to od rodzaju używanej pompy ciepła Jaworzno. Inaczej będzie wyglądała obsługa pomp wodnych, powietrznych i podłogowych. Pompa ciepła Jaworzno zapewnia ogromny komfort jedynie w momencie, gdy jest prawidłowo serwisowana.

rysunek klima

Koszt serwisu pomp ciepła w Jaworznie

Ostateczna cena zależy od ilości wykonanych prac, a także od rodzaju pompy ciepła. Najczęściej ceny wahają się od 400 zł do 600 zł, ale przy bardziej skomplikowanych usługach cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy indywidualnie zajmą się tą sprawą i wycenią Twoje usługi. Jesteśmy dostępni i czekamy na Twój telefon. 

Klivatec – wybierz nowoczesne pompy ciepła dla swojej nieruchomości w Jaworznie

Zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów, a my szybko znajdziemy odpowiednią ofertę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące planowania, instalacji lub konserwacji pompy ciepła w Twoim domu. Jesteśmy specjalistami w zakresie klimatyzacji i ogrzewania i będziemy z Tobą na każdym etapie projektowania i montażu urządzenia w Twojej lokalizacji w Jaworznie.

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty