Profesjonalny serwis pomp ciepła Katowicae
dopasowany do Twoich potrzeb

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła i szukasz specjalistycznej firmy w Katowicach? Klivatec oferuje swoje usługi i jest odpowiednim partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Katowice to nowoczesne urządzenia grzewcze pracujące na energię elektryczną. W zależności od sposobu magazynowania energii (gleba, woda, powietrze) istnieje kilka rodzajów. Jej budowa składa się ze sprężarki, wentylatorów, parownika, zaworu rozprężnego oraz skraplacza. Transformacja energii dzieje się dzięki zaawansowanemu cyklowi chłodniczemu. W porównaniu z kotłami wykorzystującymi gaz, olej, czy paliwa kopalne, energia potrzebna do ocieplenia wytworzona przez pompę wynosi cztery razy mniej, gdzie reszta produkowana jest dzięki energii odnawialnej.

Kolonia

Montaż pomp ciepła w Katowicach
przyniesie wiele korzyści

Pompy ciepła Katowice

Wybierając naszych ekspertów w zakresie montażu pompy ciepła Katowice, otrzymasz profesjonalną i kompleksową obsługę, uruchomienie systemu oraz omówienie wszystkich funkcji urządzeń i instrukcji obsługi. Jesteśmy certyfikowanym serwisem, dzięki czemu możesz być pewien najlepszej jakości i montażu swoich urządzeń, zapewniając prawidłową i wydajną pracę Twojej pompy przez wiele lat. Montujemy pompy ciepła Katowice w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, firmach i innych miejscach. 

Nasi eksperci podczas instalacji zapewnią, że:

 • Jednostka zewnętrzna będzie prawidłowo umieszczona, 
 • Odległość między jednostką wewnętrzną a jednostką zewnętrzną nie jest zbyt duża, 
 • Zostaną użyte odpowiednie rury chłodnicze, 
 • Pompa będzie prawidłowo podłączona. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Dlaczego warto postawić na urządzenie grzewcze
w lokalu w Katowicach, jakim jest pompa ciepła?

 • Nie potrzebują obsługi, 
 • Są bardzo wydajne oraz ekonomiczne, 
 • Są bezpieczne, 
 • Są proekologiczne, ponieważ pobierają energię ze źródeł naturalnych, 
 • Pozwalają na dowolne miejsce instalacji, 
 • Nie mają potrzeby dodatkowego paliwa, by mogły grzać prawidłowo. 

Dlaczego my?

Serwis pomp ciepła Katowice

Zespół Klivatec z Katowic może pochwalić się najwyższym poziomem profesjonalizmu i doświadczenia, które stale doskonalimy. Naszą marką jest zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta i każdego problemu, dlatego nasz serwis pomp ciepła Katowice jest niezawodny. Jesteśmy certyfikowanym serwisem pomp ciepła na rynku w Katowicach i możesz liczyć na najwyższą jakość usług. Nasi konsultanci są gotowi pomóc i odpowiedzieć na wszystkie  pytania. Z nami masz pewność, że serwis pomp ciepła Katowice będzie wykonany prawidłowo. 

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania dotacji na pompę ciepła 

Istnieje możliwość otrzymania dotacji w ramach Programu Czyste Powietrze, której wysokość zależy od kilku istotnych czynników. Po pierwsze, brane są pod uwagę dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła oraz ocieplenie budynków finansowane są z programu państwowego. Jej celem jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczne ograniczenie smogu. Oferta ważna dla właścicieli lub współwłaścicieli domów rodzinnych w Katowicach. 

Stop Smogowi to rządowy program, którego beneficjentami są najbiedniejsi. Dotacja ta jest przyznawana  najbardziej potrzebującym gospodarstwom domowym i może wynosić 90, a nawet 100% kwoty. 

 

klima

Regularna konserwacja pompy ciepła Katowice

Aby urządzenie działało prawidłowo, konieczne jest terminowe sprawdzanie pompy ciepła Katowice. Sprzęt pracuje od 1500 do 3000 godzin przez cały rok, dlatego konieczne jest sprawdzenie sprzętu. Nasi specjaliści z Katowic chętnie rozwiążą wszelkie wątpliwości i pomogą w razie jakichkolwiek problemów. Zalecamy sprawdzenie urządzenia po raz pierwszy około rok po zainstalowaniu pompy. Nasz zespół w Katowicach chętnie pomoże w naprawie sprzętu przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Ważne jest, aby mieć odpowiednich specjalistów, którzy sprawdzą, czy Twoja pompa ciepła Katowice działa prawidłowo i wydajnie. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Katowic!

klima

Jak sprawdzany jest sprzęt podczas konserwacji?

 • Działanie pompy, 
 • Historia usterek, 
 • Szczelność układu chłodzenia, sprawdzenie ciśnienia, 
 • Filtr, wentylator i zawory bezpieczeństwa, 
 • Napełnienie pompy ciepła czynnikiem chłodniczym. 

 

Umów się już dziś na konsultacje i serwis pomp ciepła w Katowicach!

Serwis pomp ciepła Katowice

Nasi technicy mają uprawnienia f-gazowe i są wykwalifikowani do pracy z czynnikiem chłodniczym, dlatego gwarantują niezawodny serwis pomp ciepła Katowice. Ważne jest, aby serwis pomp ciepła Katowice powierzać wyłącznie profesjonalistom. Używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych zatwierdzonych przez producenta. Dzięki temu masz pewność, że Twoje urządzenia będą serwisowane profesjonalnie i tylko przy użyciu najlepszych narzędzi. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła w Katowicach. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pomp ciepła w Katowicach.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła w Twoim lokalu w Katowicach.

rysunek klima

Zakres usług naszych serwisantów:

 •  ocena wydajności pompy ciepła, 
 •  ustawienia sterownika, 
 •  sprawdzanie historii błędów zapisanych w urządzeniu, 
 •  wykrywanie problemów w urządzeniu, 
 •  objętość prac naprawczych, 
 •  sporządzanie raportów napraw. 

Wybierz Klivatec w Katowicach i skorzystaj z naszej najlepszej obsługi

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w montażu, konserwacji, serwisie i eksploatacji pomp ciepła w Katowicach. Więc nie czekaj dłużej, zadzwoń do Klivatec już dziś i umów się na konsultację! Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, zawsze pod telefonem, zapewniając profesjonalne wsparcie i serwis pomp ciepła.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty