Serwis klimatyzacji w Zakopanem
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Zakopanem? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pragniesz cieszyć się przyjemną temperaturą w całym domu? Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w Zakopanem? Może szukasz profesjonalnej firmy klimatyzacyjnej, która spełni wszelkie wymagania? Klivatec to jeden z najlepszych wyborów na rynku klimatyzacji. Chętnie doradzimy  Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, przy realizacji projektu, instalacji systemu i jego konserwacji. Już dziś skonsultuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub korzystając z planera klimatyzacji.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
Nasze usługi w skrócie

Klivatec to specjalistyczny zespół, który składa się z samych profesjonalistów. Cechuje nas wiedza oraz doświadczenie. Nasi pracownicy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty, dzięki którym możesz mieć pewność, że system zostanie zamontowany prawidłowo. Z nami zyskujesz nie tylko wysokiej jakości usługi, ale i gwarancję uczciwej ceny. 

Na jaki klimatyzator się zdecydować?

Na samym początku warto sprawdzić, co oferuje nam rynek klimatyzacji. Każdy klient powinien zacząć od sprawdzenia naszego rankingu klimatyzacji 2022. Oprócz tego należy pomyśleć ile pomieszczeń chcemy schłodzić oraz ile ciepła klimatyzator będzie musiał wymienić. Od tego wszystkiego zależy rodzaj klimatyzacji na jaką się zdecydujemy oraz moc urządzenia. 

Przy wyborze klimatyzacji musimy wziąć pod uwagę:

 • wielkość pomieszczenia
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Nie bez znaczenia pozostają używane przez nas sprzęty elektroniczne. Sprawiają one, że pomieszczenie nagrzewa się dużo bardziej, dlatego w biurach IT będziemy musieli wykorzystać klimatyzatory o większej wydajności. Jeśli aktualnie czujesz się w tym zagubiony i nie wiesz na jaką moc klimatyzacji się zdecydować, to koniecznie skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów ds. klimatyzacji w Zakopanem

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Zakopanem
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja klimatyzacji w Zakopanem

Montaż klimatyzacji w Zakopanem powinien zostać wykonany przez profesjonalną, doświadczoną oraz certyfikowaną firmę. Jest to gwarancja nie tylko dobrze zainstalowanego systemu, ale i wymóg prawny. Jeśli zdecydujemy się na montaż wykonany przez niepewną firmę lub co gorsza, na własną rękę, to możemy spotkać się z utratą gwarancji, a sam system nie będzie działać wydajnie. W dodatku możemy narazić nasze urządzenie na nieszczelności, które doprowadzą do ubytku czynnika chłodniczego. Wyciekający czynnik jest zagrożeniem dla naszego zdrowia oraz środowiska.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Technicy serwisu klimatyzacji w Zakopanem są profesjonalistami. Montują systemy klimatyzacyjne tak, aby czynnik chłodniczy pokonywał jak najkrótszą drogę. To właśnie wtedy działa najwydajniej. 

W czasie montażu:

 • sprawdzana jest szczelność klimatyzacji, 
 • czyszczone są niezbędne elementy, 
 • urządzenie jest nabijane czynnikiem chłodniczym. 
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Zakopanego!

klima

Jaki klimatyzator wybrać?

Firma Klivatec zajmuje się branżą klimatyzacji od wielu lat. Jesteśmy na rynku Polskim oraz za granicą już bardzo długo i wykonaliśmy w tym czasie tysiące zleceń, dlatego znamy potrzeby naszych klientów. Wybór systemu klimatyzacyjnego nie jest łatwy, ale najważniejsze jest to, by był on dostosowany do naszych potrzeb. Jesteśmy z naszymi klientami od samego początku – wykonujemy projekt i towarzyszymy im na każdym etapie jego realizacji. 

 

 • Klimatyzacja split, jest najczęściej wybieranym urządzeniem przez naszych klientów. Sprawdzi się idealnie jeśli chcemy schłodzić jedno pomieszczenie. Ważne jest jednak to, że przy wyborze tego systemu nasze preferencje nie mogą zmienić się z biegiem lat. 

 

 • Klimatyzacja multisplit będzie dobra dla osób, które chcą schłodzić cały dom, biuro lub placówkę opiekuńczą. Do jednego agregatu możemy podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. System ten jest bardzo elastyczny, gdyż nie musimy wszystkich jednostek montować od razu, a dopiero zwiększać chłodzenie z biegiem lat, o ile zaistnieje taka potrzeba. 

Nasz zespół montuje systemy klimatyzacji w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
klimaanlagen

Na czym polega nabijanie klimatyzacji

Serwis klimatyzacji w Zakopanem zapewnia także za nabijanie klimatyzacji. Nabijanie klimatyzacji w Zakopanem polega na napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. Czynnik chłodniczy zużywa się w trakcie pracy klimatyzacji, dlatego należy go regularnie uzupełniać, by system działał najbardziej wydajnie. Trwa to od 30 do 60 minut i powinno się wykonywać ten zabieg raz w roku, przed rozpoczęciem sezonu letniego.

klimaanlagen

Przyjeżdżamy do Ciebie na regularne przeglądy klimatyzacji

Konserwacja systemu zapewnia większą żywotność klimatyzacji. Dzięki niej urządzenie działa bardziej energooszczędnie, co bezpośrednio przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Taki serwis powinniśmy wykonywać co roku lub dwa lata w zależności od potrzeb. 

W ramach serwisu klimatyzacji w Zakopanem otrzymujesz:

 • ponowne sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów oraz filtrów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.
rysunek klima

Naprawa klimatyzacji w Zakopanem

Nowoczesne systemy nie często ulegają awarii. Jeśli dbamy o regularną konserwację, sprawdzamy szczelność klimatyzacji oraz nabijamy ją, to taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jeśli jednak zauważysz jakąś usterkę, to koniecznie zgłoś się do nas. Rozpatrzymy Twoje zlecenie tak szybko jak to możliwe. 

Już dziś do nas zadzwoń

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi to otrzymasz: profesjonalne zaplanowanie systemu, pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, gwarancję specjalistycznego podłączenia systemu oraz niezawodną pracę klimatyzatora. 

WOLNA OFERTA

Oferujemy również nasze usługi w zakresie:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty