Klimatyzacja Legnica

Serwis klimatyzacji Legnica
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy z Legnicy? Zaufaj wiedzy naszych profesjonalistów gwarantujących specjalistyczny serwis klimatyzacji Legnica. Klimatyzacja Legnica - Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Kompleksowy serwis klimatyzacji Legnica 

Możliwość posiadania klimatyzacji stała się koniecznością, gdy chcemy pracować efektywniej, lepiej się czuć, czy bardziej się wysypiać. Klimatyzowane pomieszczenia przy pomocy filtrów są też zbawienne dla alergików i astygmatyków. Nasz serwis klimatyzacji Legnica pomoże dobrać Ci idealny system do domu, biura, mieszkania, czy firmy. Fachowa porada sprawi, że korzystanie z klimatyzacji będzie czystą przyjemnością. Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji Legnica gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. 

 

Kolonia

Jesteśmy profesjonalnym serwisem klimatyzacji w Legnicy
i proponujemy takie usługi jak:

 

 • Doradztwo 
 • Instalacja klimatyzacji  
 • Uruchomienie systemu 
 • Konserwacja 
 • Serwis klimatyzacji Legnica

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Legnica

Na to pytanie odpowiemy po indywidualnej konsultacji z Państwem, gdyż tylko wtedy będzie możliwe dobranie odpowiedniego systemu klimatyzacji spełniającego Państwa potrzeby. Klimatyzacja Legnica to nasza specjalność. Wiemy, że każdy system musi zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Wykonujemy projekt wraz z naszym klientem i towarzyszymy mu na każdym etapie jego realizacji. Klimatyzacja Legnica – wybierz Klivatec i już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Podczas procesu planowania ważne będzie określenie:
1. Czy system klimatyzacji ma być elastyczny?

Potrzebujesz teraz klimatyzacji do jednego pomieszczenia w Legnicy, ale nie wykluczasz w przyszłości rozbudowania go na kilka pokoi? W takim wypadku idealnie sprawdzi się klimatyzacja Legnica typu multi-split. Posiada jednostkę zewnętrzną, do której można podłączyć nawet sześć jednostek wewnętrznych. Klimatyzacja Legnica typu multi-split pozwala na chłodzenie wielu pomieszczeń w tym samym czasie niezależnymi klimatyzatorami. 

2. W jakim miejscu w pomieszczeniu powinna być umieszczona jednostka wewnętrzna?

Współczesne klimatyzatory zajmują niewiele miejsca. Decydując się na rodzaj klimatyzatora warto zastanowić się jak duże jest pomieszczenie i jakie miejsce będzie idealne na montaż jednostki wewnętrznej. Można ją umieścić między innymi na ścianie, suficie lub podłodze.

Przy wyborze klimatyzatora należy również wziąć pod uwagę odległość, którą muszą pokonać przewody czynnika chłodniczego. Długie odległości obniżają efektywność i wydajność urządzenia. 

klima

3. Jaką wydajność powinna mieć Twoja klimatyzacja Legnica?

Odpowiednio duża wydajność systemu klimatyzacyjnego jest ważna, aby urządzenie mogło przetransportować wystarczającą ilość ciepłego powietrza z lokalu na zewnątrz. Jeśli klimatyzacja Legnica nie będzie odpowiednio dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb powietrze w klimatyzowanym pokoju nie schłodzi się dobrze i temperatura będzie wyższa niż pożądana. Do określenia odpowiedniego poziomu potrzebne będzie obliczenie obciążenia chłodniczego, czym z przyjemnością zajmą się nasi technicy z Klivatec w Legnicy. Klimatyzacja Legnica idealnie dopasowana do Twoich potrzeb znacząco wpłynie na poprawę komfortu Twojego otoczenia.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

WYBIERZ KLIVATEC

klima

Jak wygląda pełna usługa instalacji urządzenia?

 

 • Wskazówki technika 
 • Wiercenie otworu 
 • Instalację jednostek wewnętrznych
 • Montaż jednostki zewnętrznej na elewacji
 • Połączenie urządzenia
 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Uzupełnianie czynnika chłodniczego
 • Uruchomienie instalacji
 • Instrukcja funkcji klimatyzatora

Uruchomienie klimatyzatora – zdecyduj się na serwis klimatyzacji Legnica z Klivatec

Jedynie specjalistyczny serwis klimatyzacji Legnica powinien zajmować się uruchomieniem systemu klimatyzacji w Państwa domu. Błędnie przeprowadzone może prowadzić do spadku wydajności urządzenia, pobierania zbyt dużej ilości energii i problemów w przyszłości z systemem. Aby tego uniknąć, umów się na konsultację z naszymi doradcami i dobierz ofertę instalacji klimatyzacji w Legnicy idealną dla Państwa. Serwis klimatyzacji Legnica to niezawodne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo.

rysunek klima

Co otrzymasz decydując się na współpracę z naszym serwisem w Legnicy?

Serwis klimatyzacji Legnica

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi fachowcy mają dużą wiedzę, którą z chęcią wykorzystają w celu naprawy lub wymiany Państwa urządzenia. Obecnie technologia jest tak rozwinięta, że klimatyzatory psują się naprawdę rzadko, jedynie w pojedynczych przypadkach. W momencie, gdy zauważą Państwo jakikolwiek problem oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji Legnica. Pomożemy również w nagłych przypadkach. Serwis klimatyzacji Legnica – w każdej chwili możesz umówić się z nami na konserwację lub naprawę. 

Już dzisiaj zdecyduj się na Klivatec i otrzymaj ofertę

Zajmujemy się montażem klimatyzacji topowych marek w domach, biurach, szkołach, mieszkaniach, restauracjach i innych placówkach w Legnicy. Nasz serwis klimatyzacji Legnica jest do Państwa dyspozycji. W celu uzyskania porady i umówienia się na konsultacje wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Będziemy dla Ciebie idealnym partnerem. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty