Serwis klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Gorzowie Wielkopolskim? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Praca z biura wymaga odpowiedniego komfortu. To w łatwy sposób zapewni montaż systemu klimatyzacji w przestrzeniach, które są zbyt gorące, duszne i nie pomagają w produktywności i skupieniu się na wykonywanej pracy. Wszystkie firmy z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim powinny zapewnić odpowiednie warunki pracy dla swoich pracowników. Klimatyzacja sprawdzi się również w domach, gdzie potrzebujemy odpoczynku po wymagających, upalnych dniach. 

Kolonia


Skorzystaj z Internetowego planera

Dzięki opcji darmowego planera w szybki i łatwy sposób możesz określić najważniejsze aspekty, brane pod uwagę przed zakupem i montażem klimatyzatora. Będziemy potrzebować kilka podstawowych informacji przed konsultacją, na którą możemy umówić się telefonicznie lub stacjonarnie w Busku-Zdroju. 

Ważne jest określenie:

 • Liczby pokoi
 • Wielkości powierzchni całkowitej
 • Typu budynku 
 • Liczby osób, które korzystają z lokalu 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Który system klimatyzacji
sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach?

Do najnowocześniejszych systemów klimatyzacyjnych, które możesz znaleźć na rynku w Busku-Zdroju, należą klimatyzacje typu monosplit i multisplit. Jakie są między nimi różnice?

 • Monosplit – klimatyzator, który jest w stanie ochłodzić jedno pomieszczenie. Jego budowa składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej.
 • Multisplit – jak sama nazwa wskazuje, ten system klimatyzacji może ochłodzić więcej niż jeden pokój. Do jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Co ważne, w razie potrzeby można go rozbudowywać i używać w większej liczbie pomieszczeń. 

Usługi instalacji i montażu przez Klivatec w Gorzowie Wielkopolskim

Montaż klimatyzacji wiąże się nie tylko z koniecznością posiadania specjalistycznych narzędzi, ale i dużych umiejętności i wiedzy. Dlatego jest to tak ważne, by podejmować współpracę jedynie z certyfikowanymi firmami, które mogą pracować z czynnikami chłodniczymi, koniecznymi do prawidłowego działania klimatyzatora. 

Wybierając Klivatec otrzymasz profesjonalne wsparcie, doradztwo, a także następujące usługi wykonywane przez naszych najlepszych monterów:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Profesjonalna instalacja klimatyzatora w Twojej nieruchomości

klima

Jaki klimatyzator wybrać?

Wybierając swoje urządzenie do domu należy zastanowić się czy będziemy potrzebować, chłodzić tylko jedno pomieszczenie, czy wolelibyśmy system klimatyzacji, działający w kilku pokojach jednocześnie. Od tego zależy wybór typu klimatyzatora. 

Wyróżniamy:

 • Klimatyzator typu split – będzie odpowiedni do chłodzenia jednego wybranego pomieszczenia, ponieważ posiada tylko jedną jednostkę wewnętrzną.
 • Klimatyzator typu multispit – sprawdzi się w momencie, gdy potrzebujemy klimatyzować więcej niż jedno pomieszczenie. Ponieważ posiada możliwość podłączenia nawet sześciu jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej jest to idealne rozwiązanie do użycia w rozbudowanych budynkach.  

 

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim

Gdy Twój klimatyzator został zamontowany przez specjalistę kolejnym ważnym działaniem jest jego uruchomienie. Nie jest to tak proste jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim powinno odbywać się pod czujnym okiem wykwalifikowanego montera. Nie wystarczy włączyć urządzenia za pomocą pilota, potrzebne jest wykonanie szeregu testów, aby upewnić, że urządzenie podłączone jest prawidłowe i będzie dobrze działać przez cały czas. 

klimaanlagen

Nasz serwis w zakresie uruchamiania systemu klimatyzacji zapewni Państwu:

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące funkcji
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych

Obecnie klimatyzacja rzadko ulega awariom i usterkom. W momencie, gdy system został zainstalowany przez profesjonalistów szansa na problemy z urządzeniem spada jeszcze bardziej. Mimo to w wyjątkowych przypadkach nasz serwis w Gorzowie Wielkopolskim jest do Państwa dyspozycji i pomoże w każdym problemie. 

rysunek klima

Regularne przeglądy klimatyzacji w Twoim mieście

Konserwacja klimatyzatora jest bardzo ważna. W celu umówienia się na przyjazd naszych serwisantów w Gorzowie Wielkopolskim do Twojego domu lub firmy zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Regularne sprawdzanie i wymienianie ważnych części systemu klimatyzacji zapewnia jego prawidłową pracę przez wiele lat, minimalizując ryzyko awarii praktycznie do zera. W ramach konserwacji zajmiemy się testem szczelności klimatyzatora, wymianą płynu chłodzącego, wymianą filtrów oraz czyszczeniem i dezynfekcją systemu.

Już dzisiaj postaw na Klivatec w Gorzowie Wielkopolskim

Cechujemy się wysokim poziomem fachowości, dużą wiedzą techniczną i doświadczeniem. Skorzystaj z usług Klivatec i wprowadź do swojego domu, biura, firmy lub innej placówki nowoczesny system klimatyzacji. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania albo wątpliwości dotyczące klimatyzacji skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy. Czekamy na Twoją wiadomość lub telefon.

Nasza oferta

Oferujemy również nasze usługi również w innych miastach:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty