Serwis Pomp Ciepła Chełm
dopasowany do Twoich potrzeb

Pompy ciepła zyskały na popularności w ostatnich latach. Polacy coraz częściej decydują się na instalację tego urządzenia w swoich domach lub innych lokalach w Chełmie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nic dziwnego, ponieważ posiadanie pompy ciepła ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to urządzenie wykorzystujące energię odnawialną, które jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pompa to rozwiązanie grzewcze przyszłości. Posiada najwyższą klasę energetyczną, ogranicza emisję dwutlenku węgla, nie emituje szkodliwych emisji do budynku oraz pomaga zredukować emisję gazów cieplarnianych. Wszystko to ma bardzo pozytywny wpływ na środowisko. 

Kolonia

Montaż pompy ciepła w Twoim lokalu w Chełmie

Pompy ciepła Chełm

Nasi instalatorzy przyjadą do Twojego domu, aby profesjonalnie zainstalować urządzenie. Inwestycja w pompy ciepła Chełm jest bardzo opłacalna. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, sprzęt może być używany nawet do 20 lat, skutecznie ogrzewając powietrze i wodę w budynku. Instalacja będzie się różnić w zależności od wybranego modelu pompy ciepła Chełm.

Gdzie zainstalujemy Twoją pompę w Chełmie?

 •  Domy  
 •  Przedszkola 
 •  Szkoły 
 •  Centra handlowe 
 •  Biura 
 •  Kancelarie prawnicze 
 •  Inne obiekty w Chełmie
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaką pompę ciepła wybrać?
Urządzenia są klasyfikowane według rodzaju źródła ciepła. Rozróżnia się:

 • Pompa gruntowa – najczęściej wybierana. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może służyć jako źródło ciepła do obiegów grzewczych oraz do podgrzewania wody w domu w Chełmie. To urządzenie jest bardzo wydajne. Idealnie nadaje się jako jedyne źródło ogrzewania budynku. 
 • Pompa powietrzna – jej popularność stale rośnie. Na początku nie wymaga wysokich kosztów. Źródłem ciepła pompy jest powietrze, które zasysane jest z zewnątrz. Istnieją typy powietrze-powietrze i powietrze-woda (ciepło jest przekazywane do zbiornika wody). Jest uniwersalna, łatwa w użyciu w każdych warunkach. Potrzebne będzie jednak dodatkowe źródło ogrzewania. Ogrzewanie podłogowe to popularny wybór w połączeniu z pompą powietrza.
 • Pompa wodna – oszczędza energię. Jej źródłem jest gorąca woda. Wiąże się jednak z wysokimi kosztami inwestycyjnymi. Może być jedynym źródłem ogrzewania w domu. Jej zewnętrznym źródłem zasilania może być ropa naftowa, gaz lub energia elektryczna.

Jakie czynniki są istotne przy wyborze wydajności pomp w Chełmie?

Pompy ciepła Chełm

 •  Zapotrzebowanie na energię przy instalacji pompy 
 •  Moc grzewcza 
 •  Moc chłodnicza 
 •  Moc elektryczna 
 •  Moc cieplna COP

Nasi konsultanci z Klivatec pomogą Ci w zaplanowaniu instalacji i zamontowaniu pompy ciepła Chełm w Twoim domu. Zajmą się szczegółowym planowaniem, szacunkami i innymi kluczowymi kwestiami, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nowym systemem grzewczym w swoim obiekcie. Pompy ciepła Chełm to rozwiązanie zapewniające ogromny komfort. 

klima

Zapewniamy:

 •  Doradztwo 
 •  Montaż pompy ciepła 
 •  Obsługa urządzeń 
 •  Konserwacja 
 •  Serwis 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Miejsca, w których montujemy pompy ciepła na terenie Chełma:

klima

Eksperci od uruchomienia z Klivatec w Chełmie

Nasi eksperci chętnie uruchomią pompę również po zainstalowaniu urządzenia. Ważne jest, aby usługę uruchomienia przeprowadzał wyłącznie wykwalifikowany personel. Nieodpowiednie wykonanie prowadzi do nadmiernego zużycia energii i łatwo prowadzi do problemów i awarii w przyszłości.

Serwis Pomp Ciepła Chełm – możesz to zostawić Klivatec

Serwis pomp ciepła Chełm – pompy ciepła serwisowane i przeglądane rzadko zawodzą. Jednak gdy tylko zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się z nami, a nasi technicy serwisowi chętnie Ci pomogą. Naszą specjalnością są szybkie czasy reakcji i  naprawy, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka. Zakres usług zależy od konkretnego modelu pompy ciepła. W zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną, ​​będzie to wyglądało inaczej. Dlatego prosimy o kontakt, aby konsultanci z Chełmu mogli stworzyć dla Państwa spersonalizowaną ofertę i wycenę oraz indywidualny serwis pomp ciepła Chełm.

klimaanlagen

Nasz serwis w Chełmie w ramach serwisu klimatyzacji przeprowadzi:

 •  Test szczelności 
 •  Sprawdzi wszystkie urządzenia 
 •  Zamontuje wspornik na ścianie lub podłodze 
 •  Przekaże instrukcję obsługi i konserwacji
klimaanlagen

Koszt serwisu pompy ciepła w Chełmie

Serwis pomp ciepła Chełm

Ostateczna cena usługi – serwis pomp ciepła Chełm uzależniona jest od zakresu wykonanych prac oraz rodzaju pompy ciepła. Zazwyczaj ceny wahają się od 400 do 600 zł, ale przy zamawianiu bardziej złożonych usług cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy potraktują każdą sprawę indywidualnie i wycenią Twoje usługi. Jesteśmy zawsze gotowi i czekamy na Twój telefon. Serwis pomp ciepła Chełm gwarantuje efektywność systemu. 

rysunek klima

Czy powinieneś zorganizować regularną konserwację Twojego klimatyzatora?

Tak, kiedy urządzenie pracuje i możesz korzystać z klimatyzowanych pomieszczeń, upewnij się, że klimatyzator jest regularnie serwisowany i sprawdzany. Jako eksperci w Chełmie wykonujemy tę usługę raz w roku przy całorocznym użytkowaniu lub co dwa lata przy włączonej klimatyzacji tylko latem. 

 W ramach procesu konserwacji otrzymasz najpierw usługę czyszczenia filtrów z kurzu i zanieczyszczeń oraz ich wymiany, jeśli to konieczne. Jest to niezbędne, aby klimatyzator działał prawidłowo i wydajnie przez wiele lat.

Spersonalizowane oferty dla Ciebie

Kontaktując się z nami, zostaniesz poprowadzony przez proces wyboru, instalacji lub konserwacji Twojego urządzenia. Zadzwoń do nas, a nasi doradcy umówią się na prywatną konsultację na temat Twojej nieruchomości w Chełmie. Wybierając naszą usługę, uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z Twoim systemem pompy ciepła.

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty