Serwis pomp ciepła Puławy
dopasowany do Twoich potrzeb

W ostatnich latach pompy ciepła zyskują na popularności. Polacy coraz częściej decydują się na montaż urządzenia w swoim domu lub innym lokalu w Puławach.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nic w tym dziwnego, ponieważ posiadanie pompy ciepła Puławy niosą ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim to urządzenie, korzystające z odnawialnych źródeł energii, więc jest dofinansowywane z funduszy Unii Europejskiej. Pompa to rozwiązanie grzewcze przyszłości. Ma najwyższą klasę energetyczną, obniża emisję dwutlenku węgla, nie emituje szkodliwych spalin w budynku i umożliwia redukcję emisji gazów cieplarnianych. To wszystko oddziałuje bardzo pozytywnie na środowisko. 

Kolonia

Montaż pomp ciepła w Twoim lokalu w Puławach

Pompy ciepła Puławy

Nasi instalatorzy przyjadą do Twojego domu, aby profesjonalnie zainstalować pompy ciepła Puławy. Inwestycja w pompę ciepła jest bardzo opłacalna. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, sprzęt może być używany nawet do 20 lat skutecznie ogrzewając budynek. Instalacja będzie się różnić w zależności od wybranego modelu pompy ciepła Puławy

Gdzie zamontujemy Twoją pompę w Puławach?

 • Domy prywatne 
 • Przedszkola 
 • Szkoły 
 • Centra handlowe 
 • Biura 
 • Kancelarie 
 • Inne obiekty w Puławach
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaką pompę ciepła wybrać?
Urządzenia dzielą się na rodzaj źródła, z którego pozyskiwane jest ciepło.

Wyróżniamy:

 • Pompę gruntową – najczęściej wybierana. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może być wykorzystana jako źródło ciepła do obiegu grzewczego oraz do ocieplania wody w domu w Puławach. Urządzenie jest wydajne i odznacza się wysoką efektywnością działania. Idealnie sprawdzi się jako jedyne źródło ogrzewania budynku. 
 • Pompę powietrzną – jej popularność stale wzrasta. Nie wymaga dużych kosztów na początku. Źródłem ciepła pompy jest powietrze, które pobiera z zewnątrz. Wyróżniamy typu powietrze-powietrze oraz powietrze-woda (ciepło przenoszone jest do zbiornika z wodą). Jest uniwersalna, łatwa do wykorzystania w każdych warunkach. Potrzebne jednak będzie dodatkowe źródło ogrzewania. Pozwoli ono wspomóc pracę pompy. Chętnie wybierane do łączenia z pompą powietrzną jest ogrzewanie podłogowe.
 • Pompę wodną – ma wysoką wydajność energetyczną. Jej źródłem jest ciepła płynąca woda. Niesie ze sobą jednak wysokie koszty inwestycyjne. Może być jedynym źródłem ogrzewania domu. Jej zewnętrznym źródłem zasilania może być olej, gaz lub energia elektryczna.

Jakie czynniki są istotne przy wyborze mocy pompy w Puławach?

Pompy ciepła Puławy

 •  Zapotrzebowanie na energię w miejscu instalacji pomp 
 •  Wydajność grzewcza 
 •  Wydajność chłodnicza 
 •  Wydajność elektryczna 
 •  Wydajność cieplna COP

Nasi konsultanci z Klivatec pomogą w zaplanowaniu instalacji pompy ciepła Puławy w Twoim domu. Zaplanują szczegóły, szacunki i inne kluczowe kwestie, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nowym urządzeniem grzewczym w swoim obiekcie. Pompy ciepła Puławy to gwarancja komfortu i efektywnej pracy.

Oferujemy:

 •  Doradztwo 
 •  Instalacja systemu klimatyzacji 
 •  Uruchomienie urządzeń 
 •  Konserwacja 
 •  Serwis
klima

Serwis pomp ciepła Puławy

Możliwość uruchomienia pompy ciepła przez specjalistów Klivatec w Puławach

Nasi specjaliści po zakończeniu montażu urządzenia również chętnie go uruchomią. Skorzystaj z usługi serwis pomp ciepła Puławy. Ważne jest, aby serwis pomp ciepła Puławy był wykonywany wyłącznie przez wykwalifikowane osoby. Wadliwy rozruch powoduje nadmierne zużycie energii i łatwo prowadzi do problemów i awarii w przyszłości.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach w Puławach!

klima

Serwis pomp ciepła w Puławach – możesz powierzyć to Klivatec

Serwis pomp ciepła Puławy

Poddawane konserwacji i przeglądom pompy ciepła rzadko się psują. Jednak gdy tylko zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się z nami, a nasi technicy serwisowi chętnie Ci pomogą. Naszą specjalnością jest szybka reakcja i czas naprawy, dzięki czemu będziesz mógł ponownie korzystać z urządzenia w mgnieniu oka. Zakres usług – serwis pomp ciepła Puławy zależy od konkretnego modelu pompy. W zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną, ​​będzie to wyglądało inaczej. Dlatego skontaktuj się z nami, aby konsultanci z Puław stworzyli dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i wycenę. Serwis pomp ciepła Puławy gwarantuje długą żywotność systemu.

Nasz serwis w Puławach w ramach obsługi klimatyzacji zapewnia:

 •  Test szczelności 
 •  Inspekcja całego sprzętu 
 •  Eksploatacja klimatyzatora 
 •  Tworzenie procesu 
 •  Montaż wspornika ściennego lub podłogowego 
 •  Przekazanie instrukcji obsługi i obsługi

Koszt serwisu pomp ciepła w Puławach

Ostateczna cena zależy od zakresu wykonywanych prac, a także rodzaju pompy cieplnej. Najczęściej ceny mieszczą się w przedziale od 400 do 600 zł, jednak w momencie zapotrzebowania na bardziej skomplikowane usługi, cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy indywidualnie podejdą do sprawy i wycenią Państwa usługi. Jesteśmy dostępni i czekamy na Państwa telefon.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła w Puławach. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pomp ciepła w Puławach.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła w Twoim lokalu w Puławach.

rysunek klima

Czy trzeba zorganizować regularną konserwację Twojego klimatyzatora?

Tak, gdy urządzenie pracuje i można korzystać z klimatyzowanych pomieszczeń, należy pamiętać o regularnym serwisowaniu i sprawdzaniu klimatyzatora. Jako eksperci w Puławach wykonujemy serwis raz w roku przy całorocznym użytkowaniu lub co dwa lata przy włączonym klimatyzatorze tylko latem. 

W ramach procesu konserwacji otrzymasz najpierw usługę czyszczenia filtrów z kurzu i zanieczyszczeń oraz, w razie potrzeby, ich wymiany. Jest to niezbędne, aby klimatyzator działał prawidłowo i wydajnie przez wiele lat.

Dopasowane oferty dla Ciebie

Kontaktując się z nami, zostaniesz poprowadzony przez proces doboru, instalacji lub konserwacji Twojej pompy. Zadzwoń do nas, a nasi doradcy umówią się na prywatną konsultację na temat Twojej nieruchomości w Puławach. Wybierając naszą usługę uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z Twoim systemem pompy ciepła.

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty