Serwis pomp ciepła w Zakopanem
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz cieszyć się przyjemną temperaturą przez cały rok i zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła w swoim domu lub firmie w Zakopanem? Z Klivatec masz taką możliwość. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która dba o swoich klientów. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi - dbamy nie tylko o montaż Twojej pompy ciepła, ale też udzielamy wszelkich niezbędnych informacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klivatec to zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje. Nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikacje oraz ogromne doświadczenie. Zaufały nam tysiące klientów, którzy byli w pełni zadowoleni z wykonanych usług. Możesz się do nas zgłosić z każdym pytaniem, a nasz wykwalifikowany zespół ds. pomp ciepła chętnie odpowie na wszelkie wątpliwości. 

Kolonia

Serwis pompy ciepła w Zakopanem
kompleksowe obsługi od projektu aż po montaż

Pompy ciepła to urządzenia, które korzystają z odnawialnych źródeł energii, dlatego stają się coraz bardziej popularne. Mają jedne z najlepszych parametrów energetycznych oraz są bardzo wydajnym i ekologicznym systemem. Koszt zakupu pompy nie należy do najniższych, jednak możemy uzyskać na nią różnego rodzaju dofinansowanie. W dodatku pompy ciepła nie generują wysokich kosztów eksploatacji, dlatego to opłacalna inwestycja. 

Jak wygląda montaż pomp ciepła w Zakopanem

Montujemy pompy ciepła w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Zakopanem

W zakresie instalacji pomp ciepła oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników. 

Praca nad Twoim systemem nie kończy się w momencie instalacji urządzenia.Jesteśmy do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu okresu gwarancji. Możesz się kontaktować z nami o każdej porze przez formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Zakopanem
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Ministerstwo Klimatu i Środowiska współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej, tworząc nowy projekt pozwalający na uzyskanie dotacji na zakup pompy ciepła. Jeśli zastanawiasz się czy dofinansowanie może objąć także Twój system, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami ds.pomp ciepła w Zakopanem.

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem

Jak wygląda serwis pomp ciepła w Zakopanem?

Serwis pomp ciepła w Zakopanem jest konieczny jeśli chcemy, by nasze urządzenie działało długie lata. Ponadto to istotna kwestia jeśli zależy nam na jego wydajności i energooszczędności. To również jeden z wymogów warunków gwarancji, która trwa dwa lata. Zalecamy, by serwis odbywał się pod koniec pierwszego roku eksploatacji pompy ciepła.

Serwis pomp ciepła powinien odbywać się przy udziale profesjonalisty, który będzie posiadał uprawnienia f-gazowe. Jakakolwiek nieszczelność może doprowadzić do ubytku czynnika, przez co możemy zagrażać swojemu zdrowiu oraz środowisku.

Co sprawdzamy podczas serwisu pomp ciepła w Zakopanem?

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Oprócz tego istotne jest także skontrolowanie jednostki zewnętrznej, dlatego sprawdzane w tym celu zostają: ogólny stan jednostki – oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

klima

Dlaczego warto serwisować pompy ciepła?

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • zachowanie gwarancji, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach w Zakopanem!

klima

Ile kosztuje serwis pomp ciepła?

Chociaż serwisowanie pomp ciepła zależy od zakresu wykonywanych prac, to najczęściej koszt mieści się w przedziale od 400 zł do 600 zł.  Serwis pomp ciepła wygląda dokładnie tak samo jak konserwacja pozostałych urządzeń grzewczych, dlatego nie powinniśmy z niego rezygnować. Pompy ciepła pracują nawet do 3000 godzin rocznie, dlatego by zachowywały pełną sprawność należy poddawać je regularnej konserwacji. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła w Zakopanem. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pomp ciepła w Zakopanem.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła w Twoim lokalu w Zakopanem.

rysunek klima

Naprawa pomp ciepła Zakopane

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli poddajemy je regularnej konserwacji. Jeśli wystąpi jakaś usterka, to prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem pomp ciepła korzystając z formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji. 

Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pomp ciepła w Zakopanem.

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty