Serwis klimatyzacji Skierniewice
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Poszukujesz komfortu temperatury przez cały rok? Chcesz współpracować z firmą, która spełni Twoje najwyższe wymagania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Skierniewice, oferuje pełen zakres usług w jednym miejscu. Od lat jesteśmy obecni na rynku klimatyzacji, co daje nam nieocenione doświadczenie i wiedzę. Klimatyzacja Skierniewice jest teraz na wyciągnięcie ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Skierniewice

Chcesz zamontować klimatyzację w Skierniewicach, ale nie wiesz czy lepiej wybrać profesjonalny serwis klimatyzacji Skierniewice, czy może wystarczy montaż na własną rękę? Naszym klientom odradzamy drugą opcję, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji. Klivatec to profesjonalna firma klimatyzacyjna, dlatego z nami nie musisz się martwić czy system zostanie zamontowany prawidłowo. Gwarantujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Skierniewice, aby uniknąć ryzyka złego podłączenia elementów lub innych błędów, które mogą prowadzić do awarii i problemów w przyszłości.

Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji.

Kolonia

Dlaczego warto wybrać Klivatec?
Nasze usługi w skrócie

Serwis klimatyzacji Skierniewice

Jesteśmy profesjonalistami, a w branży klimatyzacyjnej działamy od wielu lat. Jesteśmy na rynku Polskim oraz zagranicznym i od czasu powstania firmy wykonaliśmy już tysiące zleceń, za które dostaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii.

Osobiście nie polecamy montować klimatyzacji samodzielnie, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji oraz nieprawidłowo działającym systemem. Ważny jest nie tylko wybór odpowiedniego urządzenia, ale i jego prawidłowe podłączenie. Ważne, by jednostki zostały ustawione tak, aby czynnik chłodniczy musiał pokonać jak najkrótszą drogą. Tylko wtedy działa najwydajniej. Serwis klimatyzacji Skierniewice to najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat.

Istotne są także aspekty prawne. Nie w każdym budynku będziemy mieć możliwość instalacji klimatyzacji w Skierniewicach. Często nie wystarczy jedynie zgoda właściciela mieszkania, które wynajmujemy, ale i całej wspólnoty mieszkaniowej. Wynika to z dwóch aspektów – klimatyzatory generują hałas na zewnątrz, a agregat wymaga zmian konstrukcji fasady. Nasz serwis klimatyzacji Skierniewice chętnie doradzi Ci w kwestiach prawnych.

Profesjonalne planowanie systemów klimatyzacji w Skierniewicach

Pierwszym krokiem w kierunku lepszego klimatu w pomieszczeniach jest fachowe zaplanowanie nowej technologii klimatyzacyjnej w Skierniewicach. Ważne jest, aby dobrać technologię w taki sposób, aby była ona prawidłowo zwymiarowana do danego pomieszczenia. Nie każdy system klimatyzacyjny zapewni pożądaną wydajność w każdym pomieszczeniu. Podczas planowania systemu klimatyzacji należy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

 • Typ budynku
 • Liczba pokoi
 • Całkowita powierzchnia
 • Typ klimatyzatora
 • Liczba osób w pokoju

Zapewniamy bezpłatną usługę planowania systemu klimatyzacji w Skierniewicach. Skorzystaj z naszego internetowego planera Klivatec, który w zaledwie 5 krokach poprowadzi Cię do indywidualnej oferty.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Skierniewicach
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Skierniewice

W interesie państwa leży zapewnienie, by Klimatyzacja Skierniewice w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Skierniewice – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Jak powinna wyglądać prawidłowa instalacja klimatyzacji w Skierniewicach?

Praca z czynnikami chłodniczymi wymaga ogromnej precyzji, gdyż jakakolwiek nieszczelność może doprowadzić do jego  wyciekania. Wyciekający czynnik chłodniczy może być bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia oraz środowiska. Technicy w firmie Klivatec posiadają wszelkie niezbędne umiejętności, by zrobić to prawidłowo.

Jak wyglądają nasze usługi w zakresie montażu klimatyzacji w Skierniewicach? Zapewniamy:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Zapewniamy także prawidłowe uruchomienie klimatyzacji w Skierniewicach. Po montażu systemu nasi specjaliści sprawdzają szczelność zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014, sporządzają raport oraz przechodzą do uruchomienia systemu. Oprócz tego każdy klient otrzymuje niezbędne wskazówki, które pozwolą na prawidłowe korzystanie z systemu.

klima

Dlaczego obliczanie obciążenia chłodniczego jest tak ważne?

Wydajność chłodnicza klimatyzatora musi być dostosowana do wielkości konkretnego pomieszczenia, które ma być chłodzone. Musi on być w stanie przetransportować wymaganą ilość ciepłego powietrza z pomieszczenia, aby wytworzyć w nim pożądaną temperaturę.
Aby zmaksymalizować wydajność systemu, urządzenie musi być również optymalnie umieszczone w pomieszczeniu. Również w tym przypadku niezbędna jest fachowa wiedza posiadana przez nasz serwis klimatyzacji Skierniewice. Na przykład droga między jednostką zewnętrzną a jednostką wewnętrzną klimatyzatora typu split powinna być jak najkrótsza. Im dłuższe są drogi obiegu czynnika chłodzącego, tym mniej wydajnie działa technologia klimatyzacji. Ponadto monterzy upewniają się, że wszystkie rury i połączenia są prawidłowo ułożone i że nie ma żadnych przecieków.

Co się stanie, jeśli w układzie klimatyzacji będzie krążyć zbyt mało czynnika chłodzącego?

Kolejnym aspektem instalacji klimatyzacji jest prawidłowe dobranie wymiarów czynnika chłodniczego. Jeśli w klimatyzatorze jest zbyt mało czynnika chłodniczego, sprężarka nie wytwarza wystarczającego ciśnienia. W rezultacie klimatyzator nie jest w stanie obniżyć temperatury w pomieszczeniu tak skutecznie i szybko.

W ramach naszego serwisu klimatyzacji w Skierniewicach oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie instalacji. Nasi monterzy specjalizują się w profesjonalnym montażu Twojego klimatyzatora w Skierniewicach, tak aby mógł on pracować z maksymalną wydajnością.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Skierniewic!

klimaanlagen

Konserwacja klimatyzacji w Skierniewicach

Klimatyzacja Skierniewice

Regularna konserwacja to podstawa jeśli zależy nam na długiej żywotności klimatyzacji. Klimatyzacja Skierniewice – typu split działa bez zarzutu wtedy, gdy czynnik chłodniczy jest regularnie nabijany, a filtry regularnie wymieniane. Czyszczenie klimatyzacji oraz wymiana filtrów, to także podstawa jeśli mówimy o wydajnym działaniu klimatyzacji. Wymiana filtrów to nie tylko prawidłowo działający system, ale też troska o nasze zdrowie oraz środowisko, gdyż nie narażamy się wówczas na wydmuchiwane duże ilości bakterii. Klimatyzacja Skierniewice jest dla nas priorytetem – jesteśmy po to, aby służyć Ci pomocą przez cały czas, niezależnie od tego, czy chcesz po prostu zaplanować instalację systemu klimatyzacji,  przeprowadzić konserwację, czy zlecić nam naprawę. 

klimaanlagen

Przyjeżdżamy do Ciebie na regularne przeglądy klimatyzacji

Wszystkie te czynności powinny być wykonywane przez wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Skierniewice.

Podczas konserwacji serwis klimatyzacji Skierniewice wykonuje:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymianę płynu chłodzącego, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie oraz dezynfekcję urządzenia.
rysunek klima

Naprawa klimatyzacji w Skierniewicach

Chociaż nowoczesne systemy dosyć rzadko ulegają awarii, to musimy pamiętać, że nie jest to całkiem niemożliwe. Jeśli nasze urządzenie zostało prawidłowo zamontowane, ale nie wykonywaliśmy regularnej konserwacji lub nie nabijaliśmy klimatyzacji czynnikiem chłodniczym, to usterki mogą mieć miejsce. Wtedy służymy pomocą w ich naprawie. Wystarczy  wykonać telefon do naszej firmy lub skontaktować się poprzez formularz kontaktowy. 

Już dziś skorzystaj z naszych usług klimatyzacji w Skierniewicach

Instalujemy systemy klimatyzacji jedynie renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, szpitalach, hotelach, biurach oraz wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, skorzystaj z planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer telefonu. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty