Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki

Serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki
dla klientów prywatnych i komercyjnych

Interesuje Cię klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu, jego eksploatacji oraz zapewnimy profesjonalny serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki

Upały i przebywanie w dusznych pomieszczeniach bez przepływu świeżego powietrza bywa męczące i obniżające nasz poziom koncentracji. Jednak bardzo łatwo można to zmienić, jeśli zdecydują się Państwa na montaż klimatyzacji. Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji. Nasz profesjonalny serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki chętnie w tym pomoże. Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki pozwoli Ci zmienić komfort swojego życia już dzisiaj. 

Kolonia

Skorzystaj z internetowego planera

W dobieraniu odpowiedniego systemu klimatyzacji w Tomaszowie Mazowieckim pomoże darmowe narzędzie na naszej stronie w postaci planera online. Wystarczy odpowiedzieć na parę pytań, a dowiesz się jaki typ klimatyzacji byłby najlepszy do Twoich pomieszczeń. 

Ważne znaczenie mają:

 • Typ budynku 
 • Całkowita powierzchnia 
 • Liczba pokoi
 • Liczba osób przebywających w pomieszczeniach 
 • Typ klimatyzacji 
 • Nasłonecznienie pokoi 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaki system wybrać?

Różnorodność urządzeń klimatyzacyjnych na rynku w Tomaszowie Mazowieckim sprawia, że nie ma idealnej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od własnych preferencji i możliwości posiadanych obiektów.

Serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki

Jako wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. Klivatec – serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki to doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie dopasować odpowiedni system klimatyzacyjny do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami! 

Najpopularniejsze systemy klimatyzacyjne to:

Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki

 • Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki – system monosplit – wykorzystywany jest, gdy chłodzone ma być tylko jedno pomieszczenie w budynku. Wadą jest brak możliwości rozbudowy go na większą liczbę pokoi. 
 • Klimatyzacja Tomaszów Mazowiecki  – system multisplit – sprawdzi się, gdy potrzebujesz klimatyzować więcej niż jedno pomieszczenie. Składa się z jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć maksymalnie sześć jednostek wewnętrznych. Pozwala to na elastyczne dostosowanie i powiększenie obszaru klimatyzowanego w kolejnych latach. 

Gdzie zamontujemy Twój klimatyzator w Tomaszowie Mazowieckim?

 • Dom zamieszkany przez właściciela
 • Mieszkanie
 • Biuro
 • Urząd 
 • Szpital 
 • Gabinet lekarski 
 • Restauracja 
 • magazyn 
 • Hotel 
 • Kancelaria prawna 

 

klima

Serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki

Klivatec zajmie się uruchomieniem Twojej klimatyzacji

Bardzo ważne jest, aby uruchomieniem klimatyzacji zajął się specjalistyczny, certyfikowany serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki. Odradzamy robienie tego na własną rękę. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może powodować w przyszłości problemy z urządzeniem. Nasz fachowy serwis klimatyzacji Tomaszów Mazowiecki z przyjemnością zajmie się tym, sprawdzi wszystkie przewody, czy działają prawidłowo i napełni układ płynem chłodzącym. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Tomaszowa Mazowieckiego!

klima

Co otrzymasz w ramach naszych usług?

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Tomaszowie Mazowieckim
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące wszystkich funkcji urządzenia 
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych

Czy trzeba regularnie umawiać się na konserwację klimatyzatora?

Tak, gdy urządzenie już działa i możesz cieszyć się klimatyzowanymi pomieszczeniami, nie możesz zapominać o konserwacji i przeglądzie klimatyzatora raz na jakiś czas. Jako specjaliści z Tomaszowa Mazowieckiego proponujemy konserwację raz na rok przy całorocznym użytkowaniu lub co dwa lata, gdy klimatyzator włączony jest jedynie w lecie. 

W ramach konserwacji otrzymasz przede wszystkim usługę czyszczenia filtrów z kurzu i zanieczyszczeń, a w razie potrzeby ich wymiana. Jest to niezbędne, aby klimatyzator działał sprawnie i efektywnie przez długie lata. 

rysunek klima

Ile wyniesie koszt klimatyzacji?

Całkowity koszt założenia systemu klimatyzacyjnego jest uzależniony od wielu, różnych czynników. Co należy przede wszystkim  brać pod uwagę? Kluczowe jest rozróżnienie typu budynku, liczby pomieszczeń, ile osób będzie z nich korzystać oraz jaka jest liczba jednostek wewnętrznych, które mają zostać zainstalowane. To wszystko sprawia, że wycena całkowitego kosztu zainstalowania systemu klimatyzacyjnego w Twojej nieruchomości jest sprawą bardzo indywidualną i wymaga osobistej oceny. Zadzwoń do nas lub użyj dostępnego na naszej stronie darmowego planera, by nasi doradcy mogli stworzyć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia jak setki naszych zadowolonych klientów

W Klivatec w Tomaszowie Mazowieckim otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę i konsultację, montaż urządzenia oraz jego późniejszą konserwację i serwis. Jesteśmy specjalistami w zakresie klimatyzacji i tym odznaczają się wszyscy nasi serwisanci i doradcy w Państwa mieście. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty