Serwis klimatyzacji Pabianice
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Pabianice? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu, jego eksploatacji oraz zapewnimy profesjonalny serwis klimatyzacji Pabianice.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Pabianice

Zastanawiasz się nad instalacją klimatyzacji w Pabianicach i zastanawiasz się jakiej firmie powierzyć to zadanie? Klivatec oferujący serwis klimatyzacji Pabianice to właściwy partner. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i z nami zadbasz o optymalną temperaturę w swoim pomieszczeniu. Oferujemy pełen zakres usług: planowanie, doradztwo, montaż, konserwację, ewentualne naprawy oraz profesjonalny serwis klimatyzacji Pabianice. Już dziś zadzwoń do nas, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji. 

Kolonia


Nasze usługi w skrócie

Serwis klimatyzacji Pabianice

Firma Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Jesteśmy specjalistyczną firmą klimatyzacyjną w Pabianicach, która przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji klimatyzacji. Z nami możesz mieć pewność, że Twój system zostanie zamontowany pomyślnie. Nasi monterzy oferują profesjonalny serwis klimatyzacji Pabianice i towarzyszą każdemu aż do momentu uruchomienia klimatyzacji. Możesz być z nami w kontakcie nawet po zakończeniu okresu gwarancji. Świadczymy również usługi takie doradztwa, montażu, eksploatacji, konserwacji oraz zapewniamy serwis klimatyzacji Pabianice

Profesjonalne planowanie systemów klimatyzacji w Pabianicach

Podczas planowania klimatyzacji w Pabianicach trzeba zwrócić uwagę na:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • całkowitą powierzchnię, 
 • typ klimatyzacji, 
 • liczbę osób przebywających w pomieszczeniu.

Nasza firma zapewnia bezpłatną usługę planowania klimatyzacji w Pabianicach. Skorzystaj z naszego darmowego planera klimatyzacji.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Pabianicach
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Pabianice

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Pabianice w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Środowisko i ekologia to aspekty, które mają dla nas szczególne znaczenie, dlatego pomagamy dobrać takie urządzenia, które nie szkodzą naszej atmosferze. Ponadto profesjonalny montaż sprawi, że czynnik chłodniczy nie będzie wyciekał, a to właśnie on w głównej mierze odpowiada za szkody wyrządzane naszej planecie. Klimatyzacja Pabianice to niezawodność i wysoka jakość. 

Nasi specjaliści ds. klimatyzacji w Pabianicach chętnie doradzą Ci w aspekcie dofinansowania oraz pomogą w jego uzyskaniu. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie realizacji projektu, dlatego nie musisz się martwić o wszelkie niezbędne kwestie. 

Montaż klimatyzacji w Pabianicach

Profesjonalna firma klimatyzacyjna, która zamontuje Twój system to konieczność. Szczególnie jeśli chcesz, by Twoje urządzenie działało wydajnie i energooszczędnie. Samodzielny montaż klimatyzacji może równać się utracie gwarancji, a sam system stanie się pożeraczem prądu. 

Nasze usługi obejmują:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż klimatyzacji wymaga nie tylko specjalistycznych narzędzi, ale także ogromnej wiedzy specjalistycznej potwierdzonej licznymi certyfikatami. Technicy firmy Klivatec posiadają niezbędne doświadczenie, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie zostanie prawidłowo zamontowane. 

klima

Dlaczego obliczanie obciążenia chłodniczego jest istotne?

Wydajność chłodnicza musi zostać dopasowana do pomieszczenia jakie chcemy schłodzić. Nasz system musi przetransportować całe ciepło z pomieszczenia, tak by odpowiednio je schłodzić. W tym celu niezbędni są specjaliści klimatyzacji w Pabianicach, którzy potrafią rozmieścić cały system. Droga pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną powinna być jak najkrótsza, gdyż wtedy czynnik chłodniczy działa najbardziej wydajnie. W dodatku nasi technicy upewniają się czy wszystkie rury są odpowiednio rozmieszczone i czy nie ma w nich żadnych przecieków. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Pabianic!

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji w Pabianicach

Nabijanie klimatyzacji to nic innego jak uzupełnienie czynnika chłodniczego. Powinno się odbywać raz do roku, w okresie wiosennym tuż przed falą upałów. Jeśli w naszym urządzeniu będzie zbyt mało czynnika chłodniczego, to sprężarka nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia. W związku z tym klimatyzator nie będzie w stanie obniżyć temperatury szybko i skutecznie. 

W ramach serwisu klimatyzacji w Pabianicach oferujemy pełną obsługę w zakresie instalacji.

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji w Pabianicach

Uruchomienie klimatyzacji to nie tylko naciśnięcie odpowiedniego guzika, ale także test szczelności, funkcji oraz przeprowadzenie próby ciśnieniowej. Wilgoć oraz powietrze zostają w tym kroku wypompowane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej. Klimatyzatory typu split powinny być instalowane i uruchamiane przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie certyfikaty. 

Nie możemy zapominać o regularnym serwisowaniu. Powinno się je wykonywać co rok lub dwa lata w zależności od intensywności użytkowania. Koszty konserwacji nie są wysokie i amortyzują się, gdyż zmniejszają ilość poboru prądu. 

Podczas konserwacji wykonywane są:

 • test funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymiana płynu chłodniczego 
 • wymiana filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcja systemu.

Już dziś skorzystaj z naszych usług klimatyzacji w Pabianicach

Klimatyzacja Pabianice

Klimatyzacja Pabianice renomowanych producentów może zostać przez nas zainstalowana w domach prywatnych, szkołach, placówkach oświatowych, centrach handlowych, hotelach, biurach i wielu innych. Klimatyzacja Pabianice zapewnia pełen komfort użytkowania. 

Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty