Serwis klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Piotrkowie Trybunalskim? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Chcesz zamontować system klimatyzacyjny w Piotrkowie Trybunalskim i zastanawiasz się jaką firmę zatrudnić? Z Klivatec nie musisz się nad tym zastanawiać. Oferujemy szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w niezwykle korzystnych cenach. Już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
Nasze usługi w skrócie

Branża klimatyzacyjna z roku na rok się powiększa i wymaga specjalistycznej wiedzy, aby efektywnie schłodzić nasze pomieszczenia. Jeśli chcesz zadbać nie tylko o odpowiednią temperaturę, ale wymagasz, by Twoje urządzenie działało energooszczędnie oraz wydajnie polecamy skorzystanie z kompleksowego systemu klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim. Oprócz odpowiedzi na nurtujące pytania dbamy o pomoc przy wyborze urządzenia, wykonujemy indywidualny projekt, instalujemy oraz montujemy klimatyzację oraz regularnie ją konserwujemy. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Na rynku obecnie znajdziemy ogromny wybór urządzeń klimatyzacyjnych, dlatego nie dziwi nas, kiedy nasi klienci nie potrafią podjąć właściwej decyzji. Początkowo polecamy skorzystać z naszego rankingu klimatyzacji 2022. Przenośne systemy to nieco tańsza alternatywa, jednak generuje on większe koszty eksploatacji, dlatego opłaca się go wybrać tylko pod warunkiem, że urządzenie będzie pracować jedynie w sezonie. Urządzenia typu split są obecnie najbardziej popularne i najbardziej ekonomiczne. To właśnie one są przez najczęściej montowane w domach, placówkach opiekuńczych i innych miejscach.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Skorzystaj z naszego doradztwa klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim

Poza wyborem urządzenia istotne jest także to, jak zostanie ono zamontowane na zewnątrz i wewnątrz budynku. Umieszczenie jednostek klimatyzacji jest ważne, gdyż czynnik chłodniczy musi pokonać jak najkrótszą drogę, by mógł działać wydajnie. 

Musimy mieć także na uwadze wszelkie prawne aspekty. Nie w każdym budynku będziemy mogli zamontować klimatyzację w Piotrkowie Trybunalskim. Często niezbędna jest nie tylko zgoda właściciela budynku, ale także całej wspólnoty mieszkaniowej. Wynika to przede wszystkim z hałasu jaki generuje agregat oraz tego, że jego montaż wymaga zmian konstrukcji fasady. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to nasi specjaliści ds. klimatyzacji chętnie Ci doradzą.  

Montaż klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim

W Internecie znajdziemy mnóstwo poradników dotyczących montowania klimatyzacji samodzielnie. Nie polecamy jednak z nich korzystać. Montaż klimatyzacji na własną rękę może sprawić, że stracimy gwarancję, a cały system nie będzie działał prawidłowo. Nawet przepisy prawne mówią, by instalację powierzyć zespołowi specjalistów, którzy zajmują się techniką chłodniczą. Firma Klivatec to nie tylko skuteczność, ale i ogromna wiedza w branży klimatyzacji. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Niestety praca z czynnikiem chłodniczym wymaga ogromnej precyzji, gdyż chwila nieuwagi może zaszkodzić naszemu zdrowiu oraz środowisku. 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji wymaga nie tylko specjalnych narzędzi, ale także dużej wiedzy specjalistycznej. Ponadto tylko certyfikowane firmy specjalistyczne mogą pracować z czynnikami chłodniczymi, które są niezbędne do działania systemu klimatyzacji.

klima

Serwis klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim 

Jeśli szukasz dobrego serwisu klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim, to trafiłeś idealnie. Firma Klivatec stanowi najlepszy wybór. Od lat znajdujemy się na rynku klimatyzacyjnym i specjalizujemy się w doradztwie oraz profesjonalnym montażu. W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług: doradztwo, montaż, konserwację oraz naprawę systemu.

Pierwsze uruchomienie systemu klimatyzacji

Uruchomienie klimatyzacji to nie tylko naciśnięcie odpowiedniego guzika. Aby prawidłowo włączyć system trzeba najpierw sprawdzić szczelność, filtry oraz nabić klimatyzację. Wymaga to wiedzy oraz doświadczenia. Nasi technicy wykonują wszystkie te aspekty, sprawdzają połączenia oraz cały system.  Jedynie prawidłowo przeprowadzona eksploatacja sprawia, że urządzenie pracuje wydajnie oraz energooszczędnie. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Piotrkowa Trybunalskiego!

klimaanlagen

Regularna konserwacja klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim

Niezależnie od tego czy korzystasz ze swojego urządzenia prywatnie, czy w wielkiej korporacji istotne jest poddawanie jej regularnej konserwacji. Okres pomiędzy serwisowaniem powinien wynosić od roku do dwóch lat w zależności od intensywności użytkowania urządzenia. Firma Klivatec zajmuje się pełnym serwisem klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim. Sprawdzamy szczelność, czyścimy niezbędne elementy oraz wymieniamy filtry. Oprócz tego napełniamy klimatyzację czynnikiem chłodniczym. 

Klimatyzatory poddawane regularnej konserwacji działają o wiele sprawniej i bardziej wydajnie. Jeśli z naszego obiegu wycieka płyn chłodniczy, to stanowi to zagrożenie dla naszego zdrowia oraz całej atmosfery. Jesteśmy w stanie tego uniknąć tylko jeśli regularnie sprawdzamy nasz klimatyzator

klimaanlagen

rysunek klima

Nabijanie klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim

Przed pierwszym użyciem nasza klimatyzacja napełniana jest czynnikiem chłodniczym, który zużywa się w trakcie użytkowania. Przepływa on przez systemy i kilkukrotnie zmienia swoje stany skupienia. Zmniejszająca się ilość płynu chłodniczego wpływa na wydajność systemu, dlatego istotne jest regularne serwisowanie. Możesz umówić się z nami na dogodny termin korzystając z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji.

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Piotrkowie Trybunalskim

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty