Bełchatów

Serwis klimatyzacji w Bełchatowie
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy z Bełchatowa? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Posiadanie nowoczesnego systemu klimatyzacji zmienia nie tylko nasz komfort, gdy panują upały, ale polepsza samopoczucie i uwalnia od męczących alergii. Wystarczy jeden przycisk na pilocie, abyś mógł cieszyć się chłodnym i czystym powiewem powietrza w swoim domu lub innym lokalu w Bełchatowie. Reguluje on temperaturę w pomieszczeniu o każdej porze roku i w ten sposób zapewnia chłodne, przyjemne powietrze – w pracy i w domu. Jako doświadczony serwis klimatyzacji w Bełchatowie dobierzemy idealny system do Twojej nieruchomości. Nasi monterzy zainstalują i profesjonalnie uruchomią urządzenie, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet klimatyzatora jak najszybciej. 

Kolonia

Co wziąć pod uwagę przed wyborem urządzenia?

 

 • Ustawienie jednostki zewnętrznej
 • Długość przewodów czynnika chłodniczego
 • Rozmieszczenie jednostek wewnętrznych
 • Połączenie jednostek

Skorzystaj z naszego Internetowego Planera

Należy pamiętać, że instalacja klimatyzatora wiąże się ze zmianą konstrukcyjną, dlatego należy powierzyć ją jedynie profesjonalnemu i certyfikowanemu serwisowi w Bełchatowie. Nasza firma cechuje się niezależnością od producentów. Serwisujemy i instalujemy klimatyzatory w Bełchatowie, między innymi firm Daikin, Fujitsu, Samsung, TCL, LG i innych. W Klivatec otrzymasz uczciwą poradę. Będziemy służyć pomocą przez cały proces, również w przypadku potrzeby konserwacji czy naprawienia urządzenia. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Który system
będzie dla mnie odpowiedni?

Na to pytanie chętnie pomogą odpowiedzieć nasi doradcy z Klivatec w Bełchatowie. Rynek klimatyzacji jest spory i stale się rozrasta. Liczni producenci ciągle pracują nad nowymi systemami klimatyzacji, które są produkowane dla indywidualnych potrzeb klientów. Najczęściej wybieranymi systemami są zdecydowanie monosplit i multisplit. 

 

Jakie są pomiędzy różnice?

 

 • Klimatyzator typu monosplit – ochłodzi jedno pomieszczenie w lokalu w Bełchatowie. Składa się on dokładnie z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej. Sprawdzi się, gdy nie planujesz rozbudowywać systemu na kolejne pokoje w przyszłości. 
 • Klimatyzator typu multisplit – pozwala na jego elastyczną rozbudowę z czasem. Do jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Sprawia to, że klimatyzowane w tym samym czasie może być więcej pokoi w Bełchatowie. 

Co otrzymasz, korzystając z usług Klivatec?

Nasz kompleksowy serwis klimatyzatorów typu split w Bełchatowie obejmuje następujące usługi:

 

 • Porady szczegółowe
 • Ocena zmian strukturalnych
 • Projektowanie klimatyzacji w Bełchatowie
 • Notowanie indywidualne
 • Instalacja nowego systemu typu split
 • Demontaż, usuwanie i utylizacja starych systemów klimatyzacyjnych
 • Przekazanie systemu do eksploatacji
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

WYBIERZ KLIVATEC

klima

Nasi monterzy w profesjonalny sposób zainstalują Twój system klimatyzacji

Technik przyjedzie do Państwa budynku w Bełchatowie. Zainstaluje system klimatyzacji, podłączy wszystkie jednostki wewnętrzne oraz ułoży przewody czynnika chłodniczego. Montujemy systemy klimatyzacji w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych i innych obiektach w Bełchatowie.

Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych w Bełchatowie: specjalistyczna firma jest tu potrzebna

Montaż urządzenia nie jest ostatnim etapem, abyś mógł zacząć użytkować klimatyzator w swoim lokalu. Późniejsze przekazanie do eksploatacji również należy do fachowców, tak aby ostatecznie wszystko działało bezproblemowo. 

rysunek klima

Twój klimatyzator wymaga naprawy? – Zajmiemy się tym

Obecnie problemy z nowoczesnymi systemami klimatyzacyjnymi pojawiają się rzadko. Technologia jest na wysokim poziomie i stale się rozwija. Jednak jeśli wystąpią usterki, skontaktuj się jak najszybciej z naszym serwis w Bełchatowie, abyśmy mogli pomóc. Oferujemy szybki czas reakcji i uczciwą wycenę. 

Wybierz Klivatec w Bełchatowie

Zajmiemy się wszystkimi Twoimi potrzebami w zakresie klimatyzacji, ponieważ klienci są dla nas najważniejsi. Nasze usługi pochodzą z jednego źródła, mamy duże doświadczenie i znamy się na rzeczy. Warto dodać, że działamy niezależnie od producentów i w każdej chwili jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy czekają na Twój telefon. Chętnie pomożemy we wszystkich aspektach i pytania związanych z planowaniem, montażem czy serwisem systemu klimatyzacji w Bełchatowie. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty