Serwis pomp ciepła Szczecin
dla klientów biznesowych i indywidualnych

Pompy ciepła Szczecin to urządzenia, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę wiele zalet, sprawiających, że urządzenie można wykorzystać w domu lub w innym miejscu w Szczecinie. Jest w 100% ekologiczne i pozwala na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej. Rachunki miesięczne są utrzymywane na niskim poziomie, a inwestycja jest zwrotna. Wybierz nasz serwis pomp ciepła Szczecin.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Szczecin

Pompy ciepła Szczecin składają się z kilku głównych elementów – sprężarki, zaworu rozprężnego i dwóch wymienników ciepła. Służą do pobierania i uwalniania ciepła. Cały system pompy ciepła Szczecin składa się z górnego i dolnego źródła ciepła oraz jednostki urządzenia.

Kolonia

Montaż Twojej pompy ciepła w Szczecinie

Serwis pomp ciepła Szczecin

Wybierając rodzaj pompy, kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniej firmy gwarantującej serwis pomp ciepła Szczecin, który zajmie się montażem urządzenia. Nasza firma specjalizuje się w montażu pomp od wielu lat i zapewniamy certyfikowany serwis pomp ciepła Szczecin. Umawiając się z nami na konsultacje, nasz monter przyjedzie do Państwa nieruchomości w Szczecinie i przedstawi cały plan działania. Zajmujemy się montażem instalacji wentylacyjnych, rekuperacji. Nasze doświadczenie pozwala nam dać gwarancję fachowości usług i szybkiego przebiegu montażu.

Miejsca, w których zainstalujemy Twoją pompę w Szczecinie:

 • Dom 
 •  Przedszkole 
 •  Szkoła 
 •  Centrum handlowe 
 •  Biuro 
 •  Kancelaria 
 •  Inne obiekty
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Wśród jakich rodzai pomp ciepła w Szczecinie możesz wybierać?

 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody,
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne,
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody.
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni poborowej i dostarcza ciepłą do studni zrzutowej. Przenosi ciepło z dolnego źródła, jakim jest woda. Może dobrze współistnieć wraz w innego typu ogrzewaniem, najlepiej działa z ogrzewaniem podłogowym.
 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie ziemia-woda to świetna opcja ogrzania wody użytkowej i lokalu w Szczecinie. Ma najwyższą klasę efektywności elektrycznej A++ i oferuje bardzo wysoki komfort używania urządzenia.

Jak wygląda serwis pompy ciepła w Szczecinie?

 Nasz serwis pomp ciepła Szczecin sprawdzi cztery najważniejsze kryteria: 

 •  Układ chłodzenia, 
 •  Instalację automatyczną
 •  Układ pompy ciepła z górnym źródłem, 
 •  Układ pompy ciepła z pompą ciepła,

Pompy ciepła Szczecin

Całkowity zakres usług będzie się różnić, szczególnie ze względu na różne modele Pompy ciepła Szczecin. Serwis wykonany przez ekspertów Klivatec w Szczecinie zakończy się wypełnieniem raportu i wpisem do karty gwarancyjnej. Zajmiemy się wszelkimi naprawami i awariami związanymi z urządzeniem, wykonując profesjonalny serwis Twojej pompy ciepła Szczecin, aby uniknąć przyszłych błędów. Możesz cieszyć się wydajnym i energooszczędnym urządzeniem.

klima

Jaka jest cena usługi serwis pompy ciepła Szczecin?

Cena za wykonanie profesjonalnej usługi serwis pomp ciepła Szczecin będzie się różnić w zależności od zakresu prac i typu pompy ciepła, ponieważ będzie inna dla każdej usługi. Zwykle jest to cena, mieszcząca się w granicach 500-600 zł, w przypadku bardziej złożonego zespołu może wzrosnąć nawet do 1000 zł. Skontaktuj się z nami, serwis pomp ciepła Szczecin z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Szczecina!

klima

Dlaczego warto postawić na urządzenia grzewcze w lokalu w Szczecinie, jakimi są pompy ciepła Szczecin?

 • Nie potrzebują obsługi 
 • Są bardzo wydajne oraz ekonomiczne 
 • Są bezpieczne 
 • Są proekologiczne, ponieważ pobierają energię ze źródeł naturalnych, 
 • Pozwalają na dowolne miejsce instalacji,
 • Nie mają potrzeby dodatkowego paliwa, by mogły grzać prawidłowo.

Sprawdź, czy przysługuje ci dofinansowanie na pompy ciepła Szczecin

W ramach programu „Czyste powietrze” możliwe jest otrzymanie dofinansowania, którego wysokość zależeć od paru ważnych czynników. Przede wszystkim brane pod uwagę będą dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup oraz instalacja pompy ciepła Szczecin i docieplenie budynku to usługi na, które można liczyć dzięki rządowemu programowi. Jego celem jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczna redukcja smogu. Z oferty będą mogli skorzystać właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynku mieszkalnych w Szczecinie

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła Szczecin. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pompy ciepła Szczecin.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła Szczecin w Twoim lokalu.

rysunek klima

Zalecamy skorzystanie z regularnej konserwacji Klivatec w Szczecinie

Serwis pomp ciepła Szczecin

Najlepiej jest sprawdzić sprzęt corocznie przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Nasz profesjonalny serwis pomp ciepła Szczecin z Klivatec zadba o sprawdzenie wszystkich krytycznych problemów. Zajmą się kontrolą układu dolnego i górnego źródła pompy ciepła, obiegiem chłodniczym i procesami automatyki oraz poprawnością ustawień. 

Możesz być pewien, że wybierając nasz serwis pomp ciepła Szczecin, użyjemy wyłącznie oryginalnych części zatwierdzonych przez producenta. Jesteśmy certyfikowaną firmą posiadającą wszelkie kwalifikacje potrzebne do pracy w obiegu chłodniczym.

Wybierz Klivatec w Szczecinie i otrzymaj nasze najlepsze usługi

Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymasz profesjonalne doradztwo, kompleksowe przeprowadzenie Cię przez wszystkie procesy od zakupu od montażu i eksploatacji. Nasi certyfikowani serwisanci ze Szczecina zajmują się montażem, konserwacją oraz serwisem pomp ciepła od wielu lat. Nie czekaj, zadzwoń do nas i postaw na nowe ekologiczne urządzenie grzewcze w swoim domu! 

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty