Kołobrzeg – pompy ciepła

Certyfikowany serwis pomp ciepła Kołobrzeg
Dla firm i klientów prywatnych

Pompy ciepła Kołobrzeg to nowoczesne urządzenia grzewcze o wysokiej efektywności, zasilane prądem elektrycznym. Wyróżniamy kilka rodzajów, w zależności, z jakiego miejsca pobierają one energię (grunt, woda, powietrze). Masz pytania? Skontaktuj się z nami, Klivatec - serwis pomp ciepła Kołobrzeg to najlepszy wybór.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Kołobrzeg

Budowa pompy ciepła Kołobrzeg składa się ze sprężarki, wentylatorów, parownika, zaworu rozprężnego oraz skraplacza. Transformacja energii dzieje się dzięki zaawansowanemu cyklowi chłodniczemu. W porównaniu z kotłami wykorzystującymi gaz, olej, czy paliwa kopalne, energia potrzebna do ocieplenia wytworzona przez pompy ciepła Kołobrzeg wynosi cztery razy mniej, gdzie reszta produkowana jest dzięki energii odnawialnej.

Kolonia

Montaż Twojej pompy ciepła Kołobrzeg

Serwis pomp ciepła Kołobrzeg

Wybierając rodzaj pompy, kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej firmy, która przeprowadzi serwis pomp ciepła Kołobrzeg i zajmie się montażem urządzenia. Nasza firma specjalizuje się w montażu pomp od wielu lat gwarantujemy certyfikowany serwis pomp ciepła Kołobrzeg. Umawiając się z nami na konsultacje, nasz monter przyjedzie do Państwa nieruchomości w Kołobrzegu i przedstawi cały plan działania. Zajmujemy się montażem instalacji wentylacyjnych, rekuperacji. Nasze doświadczenie pozwala nam dać gwarancję fachowości usług i szybkiego przebiegu montażu. Instalujemy pompy ciepła w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, firmach oraz innych miejscach w Kołobrzegu.

Dlaczego warto postanowić na urządzenie grzewcze w lokalu w Kołobrzegu, jakim jest pompa ciepła?

 • Nie potrzebują obsługi 
 • Są bardzo wydajne oraz ekonomiczne 
 • Są bezpieczne 
 • Są proekologiczne, ponieważ pobierają energię ze źródeł naturalnych, 
 • Pozwalają na dowolne miejsce instalacji,
 • Nie mają potrzeby dodatkowego paliwa, by mogły grzać prawidłowo.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Wśród jakich rodzai pompy ciepła Kołobrzeg możesz wybierać?

 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody,
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne,
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody.
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni poborowej i dostarcza ciepłą do studni zrzutowej. Przenosi ciepło z dolnego źródła, jakim jest woda. Może dobrze współistnieć wraz w innego typu ogrzewaniem, najlepiej działa z ogrzewaniem podłogowym.
 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie ziemia-woda to świetna opcja ogrzania wody użytkowej i lokalu w Kołobrzegu. Ma najwyższą klasę efektywności elektrycznej A++ i oferuje bardzo wysoki komfort używania urządzenia

Nasi instalatorzy dbają również o:

 • Testy szczelności 
 • Montaż czujników temperatury 
 • Automatykę
 • Uruchomienie systemu pompy ciepła

Czy konserwacja pompy ciepła Kołobrzeg jest potrzebna?

Pompy ciepła Kołobrzeg to urządzenia bezobsługowe, mogące działać bezawaryjne przez bardzo długi okres. Jednak tylko przestrzeganie regularnej konserwacji pozwoli utrzymać pompę w jak największej wydajności przez wiele lat. Warto jest zapewnić przegląd pompy ciepła Kołobrzeg raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego. Wtedy jakiekolwiek możliwe problemy zostaną rozwiązane jeszcze przed koniecznością ogrzewania lokalu w Kołobrzegu. Nasz serwis pomp ciepła Kołobrzeg pracuje niezależnie od producentów, dlatego naprawiamy i konserwujemy pompy od różnych firm.

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Kołobrzegu!

klima

Jak przebiega kontrola urządzenia w trakcie konserwacji?

 • Sprawdzenie efektywności działania pompy, 
 • Skontrolowanie historii ewentualnych błędów, 
 • Sprawdzenie szczelności, ciśnienia układu chłodniczego,
 • Sprawdzenie filtrów, wentylatorów oraz zaworów bezpieczeństwa, 
 • Uzupełnienie poziomu czynnika chłodniczego do pompy ciepła.

 

Serwis pomp ciepła Kołobrzeg

Pompy ciepła Kołobrzeg charakteryzują się niską awaryjnością, jednak w razie jakichkolwiek problemów i usterek polecamy wybrać nasz serwis pomp ciepła Kołobrzeg. Zadbamy o to, aby naprawy zostały wykonane profesjonalnie przez naszych najlepszych fachowców. Nasz serwis pomp ciepła Kołobrzeg używa tylko najlepszej jakości narzędzi, aby Państwo urządzenie działało bezawaryjnie przez wiele lat. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, odpowiemy na wszelkie pytania i niejasności.

 

rysunek klima

Sprawdź, czy przysługuje ci dofinansowanie na pompy ciepła

Pompy ciepła Kołobrzeg

W ramach programu „Czyste powietrze” możliwe jest otrzymanie dofinansowania, którego wysokość zależeć od paru ważnych czynników. Przede wszystkim brane pod uwagę będą dochody beneficjentów. W ramach programu „Czyste powietrze”, możliwa jest wymiana starego, nieefektywnego pieca na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak pompy ciepła Kołobrzeg . Celem programu jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczna redukcja smogu. Z oferty będą mogli skorzystać właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynku mieszkalnych w Kołobrzegu. Pompy ciepła Kołobrzeg to rozwiązanie, które dzięki programowi „Czyste powietrze”, staje się coraz bardziej popularne.

Wybierz Klivatec w Kołobrzegu i otrzymaj nasze najlepsze usługi

Zapewniamy certyfikowany serwis pomp ciepła Kołobrzeg

Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymasz profesjonalne doradztwo, kompleksowe przeprowadzenie Cię przez wszystkie procesy od zakupu od montażu i eksploatacji. Nasz certyfikowany serwis pomp ciepła Kołobrzeg serwisanci zajmuje się montażem, konserwacją oraz przeprowadza serwis pomp ciepła Kołobrzeg od wielu lat. Nie czekaj, zadzwoń do nas i postaw na nowe ekologiczne urządzenie grzewcze w swoim domu!

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty