Serwis klimatyzacji Suwałki
dla klientów indywidualnych i komercyjnych

Interesuje Cię klimatyzacja Suwałki? Serwis klimatyzacji Suwałki - Klivatec oferuje szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Zoptymalizowany serwis klimatyzacji Suwałki

Klimatyzacja Suwałki przy tak upalnych latach, jakich możemy doświadczyć w Polsce, stała się wręcz koniecznością. Narażeni na zbyt wysokie temperatury źle się czujemy, cierpimy na bóle głowy, odczuwamy zwiększone zmęczenie i spadek energii. To wszystko może się skończyć, jeśli zaopatrzysz się w odpowiedni system klimatyzacji. Nasi doradcy z Klivatec świadczący usługę serwis klimatyzacji Suwałki chętnie pomogą. Dzięki klimatyzatorowi będziesz w stanie pracować efektywniej i szybciej. Twoja produktywność i dobre samopoczucie znacząco wzrośnie. Serwis klimatyzacji Suwałki jest do Twojej dyspozycji!

Kolonia

Co zyskasz, decydując się na współpracę
z Klivatec w Suwałkach?

Nasze usługi, przeprowadzane przez doradców, monterów i serwisantów cechują profesjonalizm, fachowa wiedza i indywidualne podejście do klienta. Wszystkie wykonywane są przez fachowców, pracujących w branży klimatyzacyjno-chłodniczej od wielu lat. 

Proponujemy:

 • Doradztwo 
 • Instalacje systemu klimatyzacyjnego 
 • Uruchomienie urządzenia 
 • Konserwację 
 • Serwis
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Co pomoże w wyborze klimatyzatora?
Określenie czy system klimatyzacji ma być elastyczny

Klimatyzacja Suwałki

Ważną kwestią przed zakupem urządzenia jest ustalenie, czy ma on chłodzić jedno wybrane pomieszczenie w lokalu w Suwałkach, czy więcej. System monosplit sprawdzi się, jeśli Twoja klimatyzacja Suwałki będzie chłodziła tylko jedno pomieszczenie. Natomiast multi-split warto rozważyć, gdy nie rezygnujesz z opcji rozbudowy systemu na kolejne pomieszczenia. Jego budowa składa się jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Dzięki temu systemowi klimatyzacja Suwałki może chłodzić kilka zamkniętych pomieszczeń w tym samym czasie. 

Preferowana wydajność klimatyzatora

Duża wydajność klimatyzatora jest ważna i powinna być jak największa, aby urządzenie było w stanie przenieść ciepłe powietrze z pokoju na zewnątrz. Nasi fachowcy z Klivatec w Suwałkach zajmą się obliczeniem obciążenia chłodniczego. Dzięki odpowiednim obliczeniom lokal będzie dobrze chłodzony i klimatyzator łatwo będzie osiągał docelową temperaturę.

Miejsce, w którym chcesz umieścić jednostkę wewnętrzną

Na instalację klimatyzatora masz do wyboru między innymi sufit, ścianę czy podłogę. Należy również zwrócić uwagę na to, aby przewody czynnika chłodniczego łączące jednostkę zewnętrzną z wewnętrzną nie były zbyt daleko. Krótkie odległości wzmacniają wydajność i efektywność systemu. 

klima

Klimatyzacja Suwałki – ważny prawny aspekt przed montażem 

Klimatyzacja Suwałki – decydując się na instalację klimatyzacji w mieszkaniu należy zgłosić wcześniej ten zamiar właścicielowi oraz spółdzielni mieszkaniowej. Tylko i wyłącznie za ich zgodą można zamontować klimatyzator. Jest to wymagane przez prawo, ponieważ montaż klimatyzatora narusza elewację i głośność urządzenia może przeszkadzać sąsiadom. W przypadku braku uzyskania odpowiedniego pozwolenia instalacja klimatyzatora jest zakazana. Nieprzestrzeganie tego i montaż na własną rękę wiąże się z wysoką karą pieniężną, obowiązkiem demontażu klimatyzatora i naprawienia poczynionych szkód. Klimatyzacja Suwałki może zostać zamontowana zgodnie z przepisami, jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Suwałk!

klima

Montaż Twojego systemu klimatyzacyjnego

Serwis klimatyzacji Suwałki

Instalacją klimatyzatora w Twoim domu lub firmie w Suwałkach zajmie się wykwalifikowany monter w ramach naszej usługi: serwis klimatyzacji Suwałki. Swoją pracę zacznie od wywiercenia otworu, następnie zainstaluje jednostki wewnętrzne i zamontuje jednostkę zewnętrzną na elewacji. Kolejnym krokiem jest odpowiednie połączeń urządzenia i przeprowadzenie próby szczelności. Ważnym krokiem jest uzupełnienie czynnika chłodniczego przez certyfikowany serwis klimatyzacji Suwałki. Klimatyzator jest gotowy do uruchomienia i do przekazania wszystkich jego funkcji i obsługi urządzenia. 

Opcja uruchomienia klimatyzatora przez fachowca z serwisu Klivatec w Suwałkach 

Nasi specjaliści po skończonym montażu urządzenia chętnie zajmą się również jego uruchomieniem. Jest to ważne, aby usługa została przeprowadzona jedynie przez wykwalifikowany serwis klimatyzacji Suwałki. Błędne uruchomienie prowadzi do pobierania za dużej ilości energii i łatwo prowadzi do awarii i usterek w przyszłości.  

klimaanlagen

Nasz serwis klimatyzacji Suwałki w ramach uruchomienia klimatyzacji oferuje:

 

 • Wykonanie próby szczelności 
 • Pełny wymiar testów urządzenia
 • Uruchomienie klimatyzatora 
 • Stworzenie protokołu 
 • Instalacja wsporników ściennych lub podłogowych 
 • Przekazanie instrukcji funkcji i użytkowania  
klimaanlagen

Czy trzeba regularnie umawiać się na konserwację klimatyzatora?

Serwis klimatyzacji Suwałki

Tak, gdy urządzenie już działa i możesz cieszyć się klimatyzowanymi pomieszczeniami, nie możesz zapominać o konserwacji i przeglądzie klimatyzatora raz na jakiś czas. Jako specjaliści z Suwałk proponujemy konserwację raz na rok przy całorocznym użytkowaniu lub co dwa lata, gdy klimatyzator włączony jest jedynie w lecie. 

W ramach konserwacji nasz serwis klimatyzacji Suwałki gwarantuje usługę czyszczenia filtrów z kurzu i zanieczyszczeń, a w razie potrzeby ich wymianę. Jest to niezbędne, aby klimatyzator działał sprawnie i efektywnie przez długie lata. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji Suwałki dla Twojego urządzenia. 

 

rysunek klima

Sprawny serwis klimatyzacji Suwałki

Jeśli zależy Ci na czasie i najwyższych usługach serwisowych skontaktuj się z naszymi doradcami Klivatec. W przypadku gdy Twój klimatyzator nie działa tak dobrze, jak kiedyś lub padł ofiarą awarii, nasi fachowcy chętnie pomogą. Takie sytuacje są naprawdę rzadkie, ponieważ nowoczesne systemy klimatyzacyjne są bardzo rozwinięte i tworzone z dużą starannością. Mimo to, jeśli tylko zauważysz jakiś problem, możesz na nas liczyć. 

Spersonalizowana oferta dla Ciebie

Kontaktując się z nami, zostaniesz przeprowadzony przez cały proces wyboru, instalacji, czy serwisu klimatyzacji. Zadzwoń do nas, a nasz doradca umówi się na indywidualną konsultację w Twojej nieruchomości w Suwałkach. Decydując się na nasze usługi, zyskasz pomoc we wszelkich sprawach i problemach związanych z systemem klimatyzacji. 

Bezpłatna wycena

Oferujemy również nasze usługi w zakresie:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty