Serwis klimatyzacji Łomża
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Łomża - zastanawiasz się nad montażem systemu klimatyzacji? Wybierz profesjonalny serwis klimatyzacji Łomża. Klivatec jest właściwym partnerem dla Ciebie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Łomża

Szukasz systemu klimatyzacji do Twojego domu w Łomży? A może chcesz zapewnić przyjemną atmosferę do pracy swoim pracownikom? Dobre środowisko i komfortowa temperatura to zwiększona efektywność. Klimatyzacja Łomża firmy Klivatec to najlepszy wybór dla Ciebie. Zajmujemy się branżą klimatyzacyjną od wielu lat, nasz serwis klimatyzacji Łomża to niezawodne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i spełniamy najbardziej wymagające prośby.

Kolonia

Skorzystaj z profesjonalnych
usług serwisu klimatyzacji w Łomży

Oferujemy planowanie zakupu klimatyzatora, zapewniamy montaż, instalację, serwis klimatyzacji Łomża oraz konserwację, a także naprawy systemu. Nasi specjaliści oferują profesjonalne usługi, dzięki wiedzy oraz doświadczeniu, jakie zdobyli pracując wiele lat w branży klimatyzacyjnej. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, zdobywając przy tym  liczne certyfikaty, dlatego wybierając firmę Klivatec masz pewność, że wybrane przez Ciebie urządzenie będzie służyło długie lata. 

Planowanie klimatyzacji w Łomży

Planowanie nowego systemu klimatyzacji to najważniejszy etap. Należy wcześniej zmierzyć swoje urządzenie, by dobrać urządzenie w taki sposób, by było ono w stanie wymienić całe ciepłe powietrze. Polecamy do tego celu zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji 2022

Jakie urządzenie klimatyzacyjne wybrać?

Przede wszystkim zachęcamy do zajrzenia do naszego rankingu klimatyzacji 2022. Znajdują się tam najbardziej polecane przez nas modele oraz wszystkie potrzebne ich parametry. Firma Klivatec w szczególności zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów split i multisplit. 

Klimatyzatory split 

To urządzenia, które składają się z jednej jednostki wewnętrznej oraz jednej zewnętrznej. Są w stanie ogrzać i ochłodzić tylko jedno pomieszczenie. System ten ma sens tylko jeśli mamy pewność, że nasze preferencje nie zmienią się z biegiem lat i nie będziemy chcieli w przyszłości schłodzić większej ilości pomieszczeń. 

Klimatyzatory multisplit 

Do jednej jednostki zewnętrznej możemy podpiąć aż do 6 jednostek wewnętrznych. To elastyczne rozwiązanie, gdyż początkowo możemy zdecydować się jedynie na chłodzenie dwóch pomieszczeń i w kolejnych latach rozbudowywać system. 

 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Skorzystaj z naszego doradztwa klimatyzacji w Łomży

Podczas planowania należy wziąć pod uwagę także te aspekty:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • ilość i czas nasłonecznienia, 
 • całkowitą powierzchnię, 
 • typ klimatyzatora, 
 • liczbę osób przebywających w pomieszczeniu

Zapewniamy bezpłatną usługę planowania klimatyzacji, a aby z niej skorzystać zalecamy spojrzeć na nasz planer klimatyzacji, który pozwoli Ci umówić się konsultację z naszym specjalistą.

Montaż klimatyzacji w Łomży

Serwis klimatyzacji Łomża

Do instalacji wybranego przez nas systemu warto zatrudnić profesjonalny serwis klimatyzacji Łomża, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie prawidłowo. Stanowczo odradzamy montaż klimatyzacji na własną rękę, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji, a sam system nie będzie działał wydajnie. Ponadto może stać się prawdziwym pożeraczem prądu. 

Nasz serwis klimatyzacji Łomża obejmuje:

Wskazówki<br />
techniczne 01

Wskazówki
techniczne

Wiercenie <br />
rdzeniowe 02

Wiercenie
rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Przeprowadzenie rury<br />
czynnika chłodniczego 04

Przeprowadzenie rury
czynnika chłodniczego

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie <br />
próby szczelności 07

Przeprowadzenie
próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie <br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcję dotyczącą <br />
użytkowania urządzenia 10

Instrukcję dotyczącą
użytkowania urządzenia

Montaż klimatyzacji w Łomży to nie tylko odpowiednie narzędzia, ale przede wszystkim wiedza i doświadczenie potwierdzone certyfikatami. Wybierając firmę Klivatec masz pewność, że nasi technicy są profesjonalistami.

klima

Dlaczego tak ważne jest obliczenie obciążenia chłodniczego?

Serwis klimatyzacji Łomża

Nasz klimatyzator musi przetransportować całe ciepło z pokoju, aby go odpowiednio schłodzić. W tym celu wydajność chłodnicza musi zostać dostosowana do wielkości pomieszczenia. Droga pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną powinna być jak najkrótsza, gdyż tylko wtedy zapewniamy maksymalną wydajność klimatyzacji. Serwis klimatyzacji Łomża obejmuje sprawdzenie przez monterów wszystkich rur i połączeń i dopiero wtedy uzupełniany jest czynnik chłodniczy. Musimy także pamiętać, że jeżeli w urządzeniu będzie zbyt mało czynnika chłodniczego, to sprężarka nie wytworzy odpowiedniego ciśnienia, przez co Twoja klimatyzacja Łomża nie będzie działać skutecznie. 

W ramach usługi serwis klimatyzacji Łomża zapewniamy kompleksową obsługę instalacji urządzenia. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Łomży!

klimaanlagen

Konserwacja systemu - klimatyzacja Łomża

Abyśmy mogli cieszyć się klimatyzacją przez długie lata musimy regularnie sprawdzać wszystkie jego części, czyścić je oraz wymieniać. Zalecamy konserwację klimatyzacji w Łomży co rok lub dwa lata w zależności od intensywności jej użytkowania. Wówczas sprawdzone zostaną wszystkie filtry, dzięki czemu zadbamy nie tylko o sprzęt, ale także o nasze zdrowie i środowisko. W czasie serwisu klimatyzacji w Łomży możemy skorzystać z nabijania klimatyzacji. Proces ten polega na uzupełnieniu czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie sezonu, gdy używamy klimatyzacji. 

W ramach usługi serwis klimatyzacji Łomża zapewniamy:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelność, 
 • nabijanie klimatyzacji – link do artykułu, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcję systemu – link do artykułu 
klimaanlagen

Pierwsze uruchomienie - klimatyzacja Łomża

Niestety uruchomienie klimatyzacji, to nie tylko naciśnięcie jednego guzika. Aby włączyć cały system potrzebny jest zespół specjalistów, którzy dodatkowo przeprowadzą próbę szczelności oraz ciśnienia oraz sprawdzą szczelność wszystkich rur i połączeń. Wilgoć oraz powietrze muszą zostać wypompowane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej.  Dopiero po tych wszystkich krokach następuje uzupełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. 

rysunek klima

Usterki i błędy?

Klimatyzacja Łomża

Na szczęście nowoczesna technologia klimatyzacyjna jest mało podatna na usterki. Jeśli Twoja klimatyzacja Łomża została profesjonalnie zainstalowana, problemy i usterki będą występować tylko w wyjątkowych przypadkach. Jeśli kiedykolwiek zdarzy się, że system przestanie działać prawidłowo lub nie będzie działał wcale, należy wezwać nasz serwis klimatyzacji Łomża. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Łomża i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Już dziś skorzystaj z usług klimatyzacji w Łomży

Instalujemy nowoczesne systemy klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, biurach, szkołach, placówkach opiekuńczych i oświatowych oraz wielu innych miejscach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer telefonu.

WOLNA OFERTA

Oferujemy również nasze usługi w miastach:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty