Serwis klimatyzacji Augustów
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chciałbyś cieszyć się chłodnym powietrzem w upalne dni? A może marzysz, by ocieplić swoje pomieszczenie wczesną jesienią lub późną wiosną, gdy centralne ogrzewanie jeszcze nie działa? Szukasz specjalistycznej firmy, która zamontuje Twoją klimatyzację? Serwis klimatyzacji Augustów firmy Klivatec to najlepszy wybór. Oferujemy wszystkie usługi klimatyzacji w jednym miejscu, dlatego nie musisz się martwić szukaniem specjalistów. Zajmujemy się branżą klimatyzacją od lat, Klivatec - Klimatyzacja Augustów to wiedza, doświadczenie oraz liczne certyfikaty, które nadal zdobywamy.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Augustów

Klimatyzacja Augustów – nowoczesny klimatyzator jest w stanie poprawić komfort życia za pomocą jednego przycisku. Dzięki naszym urządzeniom możesz regulować temperaturę w pomieszczeniu w każdej porze roku. Takim systemem możemy się jednak cieszyć tylko wtedy, gdy klimatyzator jest dobrze dobrany do naszych potrzeb oraz rodzaju zabudowania, a także jest prawidłowo zamontowany oraz regularnie konserwowany. To właśnie w takich usługach specjalizuje się nasza firma klimatyzacyjna w Augustowie. Skorzystaj z naszej oferty: klimatyzacja Augustów i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Kolonia

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec?

Serwis klimatyzacji Augustów

Nasi specjaliści w branży klimatyzacyjnej w Augustowie mają wieloletnie doświadczenie oraz ogromną wiedzę. Nasz serwis klimatyzacji Augustów jest niezależny od producentów i stale się rozwija. Instalujemy oraz serwisujemy klimatyzatory w Augustowie, między innymi takich firma jak: LG, Samsung, Fujitsu i wiele innych. 

Skorzystaj z naszej usługi serwis klimatyzacji Augustów i nie martwić się o nic, gwarantujemy doradztwo oraz planowanie całego systemu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego, dzwoniąc na nasz numer telefonu lub umówisz się z naszym konsultantem za pomocą planera klimatyzacji. 

Dlaczego warto zaufać specjalistom?

Klimatyzatory typu split wymagają zmiany konstrukcji, gdyż jednostka zewnętrzna musi zostać zamontowana na fasadzie 

Należy przy montażu zwrócić uwagę na:

 • ustawienie jednostki zewnętrznej, 
 • długość przewodów czynnika chłodniczego – im krótsza odległość, tym większa wydajność chłodnicza
 • rozmieszczenie jednostek wewnętrznych, 
 • profesjonalne zlecenie zadań.

Wszystkie te aspekty powinny zostać wykonane przez zespół profesjonalistów. Odradzamy samodzielny montaż klimatyzacji, gdyż może skutkować to utratą gwarancji. Nawet drobne błędy mogą prowadzić do konsekwencji i poważnych usterek. System będzie działał skuteczniej jeśli zostanie zamontowany przez profesjonalną firmę klimatyzacyjną w Augustowie.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaką klimatyzację wybrać?

Klimatyzacja Augustów

Rynek klimatyzacji z rok na rok się rozrasta, dlatego nic dziwnego, że trudno jest nam się zdecydować na konkretny model. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci dobrać urządzenie do Twoich indywidualnych potrzeb. Pracujemy jedynie na urządzeniach renomowanych marek. Klimatyzacja Augustów – do najnowocześniejszych systemów należą split i multisplit. 

Klimatyzacja Augustów – system split

System jest odpowiedni dla osób, które chcą schłodzić tylko jedno pomieszczenie i wiedzą, że ich potrzeby nie zmienią się z biegiem lat. Składa się on tylko z jednej jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.  Więcej o klimatyzatorach split można poczytać tutaj. Klimatyzacje split często wykorzystywane są do chłodzenia pomieszczeń IT, gdzie elektronika generuje duże ilości ciepła. Nie ma jednak przeszkód, by taki system zainstalować nawet w prywatnym mieszkaniu. Czynnikiem chłodniczym w tym przypadku jest R410A lub R407C. 

Klimatyzacja Augustów – system multisplit

Ten system jest nieco bardziej rozbudowany. Składa się tylko z jednej jednostki zewnętrznej, do której możemy podłączyć aż 6 jednostek wewnętrznych. Dzięki temu możemy chłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie za pomocą jednego agregatu. System możemy rozbudowywać z biegiem lat, dlatego jest o wiele bardziej elastyczny.  Więcej o klimatyzatorach multisplit można poczytać tutaj.

Uruchomienie klimatyzacji w Augustowie

Serwis klimatyzacji Augustów

Wbrew pozorom nie wystarczy jedynie wcisnąć magiczny guzik, aby uruchomić system. W tym przypadku potrzebny jest specjalistyczny serwis klimatyzacji Augustów. Aby system działał prawidłowo musimy zaufać fachowcom. Muszą oni sprawdzić szczelność oraz przewody, wymienić filtry oraz nabić klimatyzację. Nasz serwis klimatyzacji Augustów świadczy również usługi doradztwa, montażu, eksploatacji i konserwacji.

Nasze usługi w zakresie uruchamiania klimatyzacji:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie protokołu, 
 • profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Augustowie
 • testy, 
 • przekazanie instrukcji dotyczącej funkcji, 
 • montaż wsporników podłogowych lub ściennych.
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Augustowa!

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Decydując się na nowoczesny i profesjonalny system klimatyzacji możesz otrzymać od Państwa dofinansowanie. Nasz zespół ds. klimatyzacji w Augustowie chętnie pomoże Ci z kwestiami formalnymi oraz wypełnieniem wniosków. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Augustowie. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Augustowie.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz się kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Koszt serwisu nie jest wysoki i zwraca się w czasie eksploatacji, dzięki oszczędności energii oraz dłuższemu użytkowaniu klimatyzatora.

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś umów się na indywidualną konsultację

Montujemy urządzenia klimatyzacyjne w prywatnych domach, biurach, placówkach opiekuńczych i oświatowych, serwerowniach i wielu innych miejscach. Umów się na darmowe konsultacje poprzez formularz kontaktowy, korzystając z naszego planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer.

Zachęcamy do kontaktu

Oferujemy również nasze usługi w innych miastach:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty