Klimatyzacja Mielec

Serwis klimatyzacji Mielec
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy? Serwis klimatyzacji Mielec jest do Twojej dyspozycji! Klimatyzacja Mielec - Klivatec jest najlepszym wyborem.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Mielec

Latem przebywanie w dusznych, nieklimatyzowanych pomieszczeniach wpływa negatywnie na nasze samopoczucie i jakość życia. Utrudnia skupienie się, wykonywanie obowiązków i sprawia problemy w odpowiednim wysypianiu się. Klimatyzacja Mielec w Twoim domu lub innym lokalu w Mielcu szybko zmieni komfort Twojego życia. Nasza specjalistyczna firma pomoże w wyborze idealnego systemu i zaplanuje cały proces. Oferujemy montaż, konserwację, uruchomienie oraz serwis klimatyzacji Mielec. Klimatyzacja Mielec – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Kolonia

Różnice pomiędzy systemami monosplit i multisplit:

 

 • Klimatyzator monosplit – jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w jednym pomieszczeniu w Mielcu. Składa się z jednej jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki temu może klimatyzować jedno pomieszczenie w domu. 
 • Klimatyzator multisplit – bardziej elastyczny niż monosplit. Pozwala na chłodzenie kilku pomieszczeń w tym samym czasie. Cały system można rozbudować w przyszłości w miarę potrzeb. 

Skorzystaj z naszego Internetowego Planera

Na naszej stronie znajdziesz bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci określić, który system klimatyzacji sprawdzi się w Twoim lokalu w Mielcu najbardziej. 

 

Przed wyborem klimatyzatora należy określić następujące aspekty: 

 • Powierzchnię domu i klimatyzowanej przestrzeni 
 • Liczbę osób, które stale przebywają w pomieszczeniach 
 • Położenie geograficzne budynku w Mielcu 
 • Liczbę pokoi 
 • Stopień nasłonecznienia pomieszczeń
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Ważna kwestia prawna
przed montażem urządzenia w Mielcu

Klimatyzacja Mielec

Decydując się na montaż klimatyzacji w mieszkaniu, nie wolno zapominać o wcześniejszym poinformowaniu właściciela i spółdzielni mieszkaniowej, aby otrzymać odpowiednią zgodę na instalację. Bez takiej zgody Twoja klimatyzacja Mielec nie może być samodzielnie zainstalowana. Montaż wiąże się ze zmianą konstrukcyjną, która musi być odpowiednio wcześnie zatwierdzona. Brak przestrzegania procedur może wiązać się z karami pieniężnymi i obowiązkiem demontażu klimatyzatora. Klimatyzacja Mielec może zostać zamontowana zgodnie z przepisami, jeśli skorzystają Państwo z naszych usług.

Instalacja Twojego systemu klimatyzacyjnego w Mielcu

Usługi proponowane przez nas serwis klimatyzacji Mielec:

 • Przyjazd monterów na miejsce 
 • Wskazówki technika 
 • Wiercenie rdzeniowe 
 • Instalacja jednostek wewnętrznych 
 • Umieszczenie rury czynnika chłodniczego 5 metrów na jednostkę wewnętrzną 
 • Instalacja jednostki zewnętrznej na elewacji 
 • Prawidłowe podłączenie urządzenia 
 • Przeprowadzenie próby szczelności 
 • Uzupełnienie czynnika chłodniczego 
 • Profesjonalne uruchomienie systemu 

 

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

WYBIERZ KLIVATEC

klima

Serwis klimatyzacji Mielec

Korzystając z usług Klivatec w Mielcu w sprawie montażu klimatyzatora w Twoim lokalu, możesz być pewien, że usługa zostanie przeprowadzona fachowo i profesjonalnie. Wszystko to dzięki naszym monterom, którzy mogą pochwalić się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie branży chłodniczo-klimatyzacyjnej. Wykonując profesjonalny serwis klimatyzacji Mielec używamy jedynie specjalnych narzędzi i mamy wszelkie uprawnienia do pracy z czynnikami chłodniczymi. Zdecydowanie się na profesjonalną firmę, znającą się na rzeczy upewnia, że klimatyzacja zostanie zainstalowana dobrze i będziesz mógł cieszyć się jej ekonomiczną i wydajną pracą przez długi czas. Ryzyko błędów i usterek wzrasta, gdy urządzenie montuje się samodzielnie lub zleca się je osobom niemających zbyt dużego doświadczenia i wiedzy. Nasz serwis klimatyzacji Mielec  zadba o odpowiedni montaż i wydajne działanie Twojego klimatyzatora.

Serwis klimatyzacji Mielec

Napełniamy Twój klimatyzator

Regularne napełnienie systemu klimatyzacji jest ważne, jeśli chcesz, aby działał on wydajnie i bez zarzutu przez długie lata. Czynnik chłodniczy stale się traci i wydajność systemu spada. Dlatego nasi fachowcy wykonując regularny serwis klimatyzacji Mielec zajmą się Państwa urządzaniem i uzupełnią układ czynnikiem chłodniczym w wymierzonej ilości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji Mielec dla Twojego urządzenia. 

rysunek klima

Poznaj bliżej nasze usługi

Zajmujemy się doborem systemu klimatyzacyjnego idealnie dopasowanego do potrzeb naszych klientów. Dlatego, jeśli szukasz klimatyzacji do domu w Mielcu, biura, restauracji, mieszkania, czy innego lokalu skontaktuj się z nami. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby system był odpowiednio dobrany i spełniał wszystkie swoje funkcje. W Klivatec w Mielcu znajdziesz także usługi montażu, uruchomienia urządzenia, serwisu i konserwacji. 

Wybierz Klivatec i zmień z nami komfort swojego życia

Jeśli myślisz o założeniu systemu klimatyzacji lub już się zdecydowałeś i szukasz odpowiedniej firmy, skontaktuj się z nami. Oferujemy rzetelną wycenę, zaplanowanie systemu i profesjonalną instalację przez naszych monterów z Mielca. Cechujemy się szybkim czasem realizacji i wysokim profesjonalizmem. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy już dzisiaj. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty