Profesjonalny serwis klimatyzacji w Rzeszowie
dla firm i klientów prywatnych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Rzeszowie? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Skorzystaj z Internetowego planera

Dzięki opcji bezpłatnego planera w szybki i łatwy sposób możesz określić najważniejsze aspekty, brane pod uwagę przed zakupem i montażem klimatyzatora. Będziemy potrzebować kilka podstawowych informacji przed konsultacją, na którą możemy umówić się telefonicznie lub stacjonarnie w Rzeszowie. 

Kolonia

Ważne jest określenie:

 • Liczby pokoi
 • Typu budynku 
 • Liczby osób, które korzystają z lokalu 
 • Wielkość powierzchni całkowitej 

Profesjonalna instalacja klimatyzatora w Twojej nieruchomości

Klivatec to nie tylko zaplanowanie systemu klimatyzacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również montaż, którym zajmą się wykwalifikowani monterzy, pracujący w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej od wielu lat. Zleć nam profesjonalną instalację już teraz, dzięki czemu nie będziesz musiał szukać monterów na własną rękę lub robić to samodzielne, co w większości przypadków nie jest polecane. Instalacja powinna być przeprowadzana prawidłowo, ważne jest odpowiednie wymierzenie i umiejscowienie urządzenia. W innych przypadkach czynnik chłodniczy może wyciec i będzie przyczyniało się to do problemów z klimatyzowaniem pomieszczeń. Jako certyfikowana firma specjalistyczna w Rzeszowie zagwarantujemy Państwu szybki i wykwalifikowany montaż klimatyzacji. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Jak przebiega proces montażu klimatyzacji w Rzeszowie?

 1. Nasi technicy wybierają się do Państwa lokalu 
 2. Następnie dokonują instalacji i podłączają urządzenie wewnętrzne 
 3. Montują i podłączają jednostkę zewnętrzną 
 4. Układają kable, rury i przewody 
 5. Podłączają jednostkę zewnętrzną 
 6. Napełniają urządzenie czynnikiem chłodniczym 
klima

Serwis i konserwacja 

Możliwość korzystania z zalet klimatyzacji przed długie lata umożliwia jej regularna konserwacja i kontrola. Nowoczesne klimatyzatory są wykonywane solidnie i nie potrzebują częstych konserwacji. Mimo wszystko zalecana jest kontrola urządzenia średnio raz lub dwa razy na rok. Serwisant Klivatec zajmie się Państwa urządzeniem i w razie potrzeby wymieni zatkane filtry, czy dołoży czynnik chłodzący do układu. Dzięki konserwacji można uniknąć awarii całego systemu klimatyzacji w przyszłości. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji dla Twojego urządzenia. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Rzeszowa!

klima

Koszty klimatyzacji w Rzeszowie  

Zadzwoń do nas, a wspólnie wycenimy Państwa system klimatyzacyjny i ustalimy końcową cenę. Koszt klimatyzacji zależy od wielu czynników, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Przy ustalaniu ceny ważne są informacje, jaki jest to budynek, jaką funkcję pełni oraz ile ma pomieszczeń do klimatyzowania. Ceny wyglądają inaczej również przy rodzajach klimatyzatorów ze względu na ich montaż. 

Wyróżniamy klimatyzatory:

 • Ścienne
 • Przenośne
 • Ścienno-przysufitowe
 • Podłogowe 
 • Kasetonowe 
 • Kanałowe
klimaanlagen

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Wszystkie nasze usługi pochodzą z jednego źródła. Będziesz miał wpływ na realizację całego zamówienia, od planowania aż po montaż i serwis. 
 • Jesteśmy firmą działająca w branży klimatyzacji od wielu lat. Z nami możesz być pewien, że otrzymasz wysokie jakościowo doradztwo i usługi. 
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas używania klimatyzacji. Można z nami się skontaktować w razie potrzeby serwisu urządzenia lub zlecenia nam stałej, regularnej konserwacji.
klimaanlagen

Dopasowane oferty dla Ciebie

Kontaktując się z nami, zostaniesz poprowadzony przez proces doboru, instalacji lub konserwacji Twojego klimatyzatora. Zadzwoń do nas, a nasi doradcy umówią się na prywatną konsultację na temat Twojej nieruchomości w Rzeszowie. Wybierając naszą usługę uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z Twoim systemem klimatyzacji.

Wybierz Klivatec w Rzeszowie i wprowadź klimatyzację do swojego domu lub biura już teraz!

Dzięki pozytywnym oddziaływaniom klimatyzacji doświadczysz podczas upałów, lepszego snu, większego komfortu podczas pracy i odpoczynku. Zbyt wysoka temperatura wpływa negatywnie na naszą koncentrację, efektywność i samopoczucie. Dzięki rześkiemu, czystemu powietrzu nie tylko uwolnisz się od alergii, ale całkowicie zmienisz komfort swojego życia. Skontaktuj się z nami i doświadcz zmiany na lepsze wskutek pozytywnemu wpływowi klimatyzacji. 

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty