Serwis klimatyzacji Przemyśl
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Przemyślu? Serwis klimatyzacji Przemyśl jest do Twojej dyspozycji! Klimatyzacja Przemyśl - Klivatec jest najlepszym wyborem.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Przemyśl

Myślisz nad montażem klimatyzacji w domu lub firmie? Serwis klimatyzacji Przemyśl to niezawodne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo. Klivatec to najlepszy partner, który pomoże Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu oraz zapewni regularny serwis klimatyzacji Przemyśl

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI PRZEMYŚL
Nasze usługi w skrócie

Klivatec to w pełni profesjonalna firma, która od wielu lat specjalizuje się w branży klimatyzacji. Zapewnia planowanie, instalację, pierwsze uruchomienie, a także konserwację i naprawy wybranego przez Ciebie urządzenia. W szczególności specjalizuje się w instalacji systemów klimatyzacji split oraz multisplit w Przemyślu. Nasz niezawodny zespół to gwarancja uczciwej wyceny oraz szybki czas realizacji projektu. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Przemyśl

Aby cieszyć się chłodnym powietrzem w Twoim domu należy zapoznać się z tym, co oferuje nam rynek klimatyzacji. W tym celu polecamy zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji 2022Warto zwrócić uwagę na to jakie urządzenie jest energooszczędnie oraz wydajne, aby cieszyć się wybranym modelem przez długie lata.

Musimy także wziąć pod uwagę to jakie dany model ma obciążenie chłodnicze. Twoja klimatyzacja Przemyśl musi być w stanie przetworzyć całe ciepło z pomieszczenia i zamienić je na chłodne powietrze. W tym celu najistotniejsza jest:

 • wielkość pomieszczenia 
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Posiadany przez nas sprzęt elektroniczny nie pozostaje bez znaczenia. W biurach IT klimatyzacja będzie potrzebowała więcej pracy, gdyż pomieszczenie nagrzewa się dodatkowo od dużej ilości elektroniki. Klimatyzacja Przemyśl to nasza specjalność. Rozumiemy, że każdy system klimatyzacyjny powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie procesu, od tworzenia projektu po jego realizację. Jeśli nie wiesz jak prawidłowo obliczyć obciążenie chłodniczy, to koniecznie umów się z naszymi konsultantami ds. klimatyzacji w Przemyślu przez formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Przemyślu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja klimatyzacji w Przemyślu

Serwis klimatyzacji Przemyśl

Montaż klimatyzacji w Przemyślu powinien być wykonany przez profesjonalną firmę, która posiada liczne certyfikaty, potwierdzające wiedzę oraz doświadczenie. Instalacja klimatyzacji do zmiana konstrukcji elewacji, co wymaga nie tylko wiedzy, ale też specjalistycznych narzędzi. Nasz serwis klimatyzacji Przemyśl ustawi urządzenie tak, by wytwarzało jak najmniej hałasu i nie przeszkadzało sąsiadom. Ponadto droga pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną powinna być jak najkrótsza. Nasi monterzy potrafią montować system tak, aby przewód czynnika chłodniczego był jak najkrótszy. Nasz serwis klimatyzacji Przemyśl zadba o odpowiednie i wydajne działanie Twojego klimatyzatora.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Po instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach w Przemyślu powinien on zostać uruchomiony przez specjalistów. Eksploatacja urządzenia to próba szczelności oraz raport, a dopiero po tym następuje nabijanie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym.

klima

Jaki wybrać klimatyzator do domu w Przemyślu i dlaczego warto przyjrzeć się systemowi split i multisplit?

Klivatec to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w branży klimatyzacyjnej w Przemyślu, dlatego znamy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że systemy klimatyzacji powinny być dostosowane do indywidualnych wymagań. Wraz z naszymi klientami wykonujemy projekt, który powinien sprostać największym oczekiwaniom. 

Klimatyzatory split sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy schłodzić tylko jedno pomieszczenie . Jeśli chcemy mieć przyjemną temperaturą w całym mieszkaniu lub biurze, to warto skorzystać z systemu multisplit. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy wówczas podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. 

Nasz zespół pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Przemyśla!

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Przemyśl

Klimatyzacja Przemyśl

Nabijanie klimatyzacji to nic innego jak uzupełnienie czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie użytkowania. Klimatyzacja Przemyśl uzupełniana jest czynnikiem chłodniczym w czasie od 30 do 60 minut, zaleca się wykonanie tej usługi raz w roku na wiosnę przed nadchodzącą falą upałów. Początkowo odsysamy stary płyn chłodniczy, co pozwala na sprawdzenie szczelności klimatyzacji i ocenę urządzenia. Dzięki naszym usługom klimatyzacja Przemyśl będzie odpowiednio działała i sprawnie chłodziła Państwa pomieszczenia. 

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Przemyśl

Regularna konserwacja systemu klimatyzacji przedłuża żywotność całego systemu. Kontrole pozwalają na sprawdzenie działania urządzenia oraz zapewniają efektywne i niskie zużycie energii. Zalecamy regularną konserwacją co roku. 

W ramach konserwacji nasz zespół w Przemyślu zapewnia:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.
rysunek klima

Naprawa klimatyzacji w Przemyślu

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne rzadko ulegają awarii. Jednak, gdyby jakaś usterka miała miejsce, to nasz zespół szybko i sprawnie pomoże się jej pozbyć. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończonym okresie gwarancji, dlatego mogą Państwo zawsze się z nami kontaktować poprzez formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji.

Już dziś skorzystaj z serwisu klimatyzacji w Przemyślu

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy otrzymujesz profesjonalny montaż, instalację i konserwację swojego systemu klimatyzacji w Przemyślu

Dodatkowo otrzymasz:

 • poradę dotyczącą korzystania z urządzenia
 • gwarancję profesjonalnego podłączenia systemu
 • niezawodną pracę urządzenia

Nasz serwis klimatyzacji Przemyśl jest niezależny od producentów, dlatego dobierzemy taki klimatyzator, jaki będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Już dziś zadzwoń i dowiedz się jaki klimatyzator wybrać korzystając z formularza kontaktowego lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty