Serwis klimatyzacji Stalowa Wola
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chciałbyś cieszyć się chłodnym powietrzem w upalne dni? Szukasz specjalistycznej firmy, która zamontuje Twoją klimatyzację? Serwis klimatyzacji Stalowa Wola - Klivatec to najlepszy wybór. Oferujemy wszystkie usługi klimatyzacji w jednym miejscu, dlatego nie musisz się martwić szukaniem specjalistów. Klimatyzacja Stalowa Wola to nasza specjalność.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Stalowa Wola

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług

Branża klimatyzacyjna jest naprawdę szeroka, dlatego wymaga specjalistycznej wiedzy, która pozwoli na profesjonalne zamontowanie systemu. Jeśli chcemy, by nasze urządzenie działało długie lata oraz było energooszczędne powinniśmy skorzystać z kompleksowej usługi – serwis klimatyzacji Stalowa Wola. Zapewniamy wykonanie projektu, instalację, pierwsze uruchomienie systemu oraz późniejszą konserwację oraz naprawę. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji Stalowa Wola dla Twojego urządzenia. 

Kolonia

Jakie klimatyzatory wybrać? Najpopularniejsze klimatyzatory w Stalowej Woli

Klimatyzacja Stalowa Wola

Nic dziwnego, że trudno się obecnie zdecydować na konkretny model klimatyzacji, gdyż rynek jest nimi mocno przepełniony. Na początek polecamy sprawdzić nasz ranking klimatyzacji 2022. Przenośne systemy mimo, że są nieco tańsze, to ostatecznie generują wyższe koszty przez większe zużycie prądu. Urządzenia typu split to najbardziej popularne, ekologiczne i ekonomiczne jednostki i to na nich głównie pracujemy. Klimatyzacja Stalowa Wola gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Stalowa Wola i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Doradztwo klimatyzacji w Stalowej Woli

Musimy mieć na uwadze także aspekty prawne jeśli chcemy zamontować system klimatyzacji w swoim domu. Nie w każdym budynku istnieje taka możliwość. Często wymagana jest nie tylko zgoda właściciela mieszkania, w przypadku, gdy je wynajmujemy, ale i całej wspólnoty mieszkaniowe. Wynika to z dwóch kwestii – instalacja klimatyzacji w Stalowej Woli wymaga zmian w konstrukcji fasady. Ponadto urządzenie generuje hałas. O wszystkich aspektach prawnych związanych z montażem klimatyzacji domowej w Stalowej Woli można poczytać w tym artykule. Nasi specjaliści chętnie doradzą w tym, na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji klimatyzatora. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Stalowej Woli

Serwis klimatyzacji Stalowa Wola

Nie polecamy montażu klimatyzacji na własną rękę, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji. Ponadto takie działania mogą sprawić, że urządzenie stanie się prawdziwym pożeraczem prądu i nie będzie działać wydajnie. Nawet przepisy sugerują, że instalacja klimatyzacji w Stalowej Woli  powinna zostać zamontowana przez specjalistyczny serwis klimatyzacji Stalowa Wola. W firmie Klivatec mamy zespół specjalistów, którzy posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę, potwierdzoną licznymi certyfikatami, a także specjalistyczne narzędzia. Jeśli system nie zostanie prawidłowo zamontowany, to wyciekający płyn chłodniczy może spowodować zmiany w atmosferze i zaszkodzić naszemu zdrowiu. Nasz serwis klimatyzacji Stalowa Wola zadba o odpowiednie i wydajne działanie Twojego klimatyzatora.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Stalowej Woli:

 • wskazówki techniczne, 
 • wiercenie rdzeniowe, 
 • instalację jednostek wewnętrznych, 
 • poprowadzenie rury czynnika chłodniczego, 
 • montaż jednostki zewnętrznej na elewacji, 
 • połączenie urządzeń, 
 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego, 
 • uruchomienie systemu, 
 • instrukcję dotyczącą użytkowania urządzenia. 

Serwis klimatyzacji Stalowa Wola

Jeśli szukasz dobrego serwisu klimatyzacji w Stalowej Woli, to polecamy nasze usługi. Znajdujemy się na rynku klimatyzacji od wielu lat, dlatego wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniego urządzenia, wykonanie indywidualnego projektu, instalację oraz konserwację systemu. Z nami otrzymasz wszystkie usługi z jednego źródła. 

Pierwsze uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego 

Uruchomienie systemu klimatyzacji to nie tylko naciśnięcie odpowiedniego guzika. Należy wcześniej sprawdzić szczelność, filtry i napełnić urządzenie czynnikiem chłodniczy. Nasi technicy sprawdzają wówczas wszelkie nieszczelności. Tylko prawidłowo przeprowadzona eksploatacja sprawia, że urządzenie działa wydajnie oraz energooszczędnie. 

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Stalowej Woli!

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Klimatyzacja Stalowa Wola

Decydując się na nowoczesny i profesjonalny system klimatyzacji możesz otrzymać od Państwa dofinansowanie. Nasz zespół ds. klimatyzacji w Stalowej Woli chętnie pomoże Ci z kwestiami formalnymi oraz wypełnieniem wniosków. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Stalowej Woli. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Stalowej Woli.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzacja Stalowa Wola to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz się kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Klimatyzacja Stalowa Wola idealnie dopasowana do Twoich potrzeb znacząco wpłynie na poprawę komfortu Twojego otoczenia. Koszt serwisu nie jest wysoki i zwraca się w czasie eksploatacji, dzięki oszczędności energii oraz dłuższemu użytkowaniu klimatyzatora. Klimatyzacja Stalowa Wola to niezawodność i wysoka jakość.

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Stalowej Woli

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji.

Zachęcamy do kontaktu

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty