Przemyśl – pompy ciepła

Serwis pomp ciepła Przemyśl
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła Przemyśl? Z Klivatec jest to teraz możliwe. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która dba o swoich klientów. W Klivatec znajdziesz ofertą dostosowaną do Ciebie, a do tego montaż urządzenia oraz serwis pomp ciepła Przemyśl

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

 Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi – od projektu aż po montaż. Już dziś zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację poprzez formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji.

Kolonia

Serwis pomp ciepła w Przemyślu
nasze usługi w skrócie

Pompy ciepła Przemyśl 

Pompy ciepła Przemyśl z roku na rok zyskują na popularności. Nic dziwnego, w końcu to systemy, które korzystają z odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu są niezwykle ekologiczne. Nam również dbanie o środowisko nie jest obojętne, dlatego staramy się, by montowane przez nas urządzenia grzewcze spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa dla atmosfery. Pompy ciepła Przemyśl mają nie tylko jedne z najlepszych parametrów energetycznych, ale też nie generują wysokich kosztów eksploatacji. 

W Klivatec zatrudniamy w pełni wykwalifikowany zespół, który stale podnosi swoje kwalifikacje. Nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikacje oraz ogromne doświadczenie. Mamy za sobą tysiące wykonanych zleceń, z których zadowoleni są nasi klienci.

Montaż pompy ciepła Przemyśl

Od tego jak zostanie wykonany montaż urządzenia zależy czy będzie ono prawidłowo funkcjonować. Właśnie dlatego nie polecamy wykonywać instalacji na własną rękę, gdyż poza utratą gwarancji możemy sprawić, że nasz system nie będzie działać prawidłowo i energooszczędnie. W tej kwestii dobrze jest zaufać specjalistom, którzy na co dzień zajmują się montażem pomp ciepła w Przemyślu. 

W zakresie instalacji pomp ciepła Przemyśl oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jak wygląda serwis pomp ciepła Przemyśl?

Serwis pomp ciepła Przemyśl

Jeśli chcemy, by nasza pompa ciepła działała długie lata, to musimy poddawać ją regularnemu serwisowaniu przez profesjonalny serwis pomp ciepła Przemyśl. Tylko systematyczna konserwacja pozwala zachować wydajność oraz energooszczędność systemu. Zalecamy, by serwis pomp ciepła Przemyśl odbywał się pod koniec pierwszego roku eksploatacji pompy ciepła Przemyśl. Serwisowanie powinno być wykonane przez profesjonalnych techników, którzy posiadają uprawnienia f-gazowe. Jest to ważne, gdyż nieprawidłowy montaż może doprowadzić do poważnych szkód w atmosferze. Wybierając Klivatec nie musisz się martwić o to czy Twoje usługi zostaną prawidłowo wykonane.

Podczas serwisu w Przemyślu sprawdzamy:

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Oprócz tego istotne jest także skontrolowanie jednostki zewnętrznej. W tym celu sprawdzamy: oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

Dlaczego warto serwisować pompy ciepła Przemyśl?

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • zachowanie gwarancji, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach w Przemyślu!

klima

Ile kosztuje serwis pomp ciepła Przemyśl?

Koszt za serwis pomp ciepła Przemyśl zwykle nie przekracza 600 zł, jednak może wynieść nawet 1000 zł, jeśli zaniedbamy regularną konserwację. Serwis pomp ciepła Przemyśl wygląda dokładnie tak samo jak konserwacja pozostałych urządzeń grzewczych, dlatego nie powinniśmy z niego rezygnować, szczególnie, że pompy ciepła Przemyśl pracują nawet do 3000 godzin rocznie.

 

Naprawa pompy ciepła Przemyśl

Chociaż nowoczesne pompy ciepła Przemyśl rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli poddajemy je regularnej konserwacji, to nie jest to niemożliwe. Jeśli wystąpi jakaś usterka pompy ciepła Przemyśl, to prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem pomp ciepła korzystając z formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji.

 

rysunek klima

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Przemyślu

TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Pompy ciepła Przemyśl

Ministerstwo Klimatu i Środowiska współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej, tworząc nowy projekt pozwalający na uzyskanie dotacji na zakup pompy ciepła Przemyśl. Jeśli zastanawiasz się czy dofinansowanie może objąć także Twój system pompy ciepła Przemyśl, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami ds. pomp ciepła w Przemyślu

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Przemyślu

Pompy ciepła Przemyśl

Montujemy pompy ciepła Przemyśl w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Przemyślu. Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pompy ciepła Przemyśl.

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty