Lubin – pompy ciepła

Serwis pomp ciepła w Lubinie
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się, czy warto montować system grzewczy w swoim domu? Chociaż zakup pomp ciepła nie należy do najtańszych, to z jest to system, który zwraca się w ciągu 10-15 lat.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klivatec zajmuje się serwisem pomp ciepła w Lubinie. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, dlatego już dziś umów się z naszymi konsultantami na bezpłatną konsultację.

Kolonia

Instalacja pomp ciepła w Lubinie

Chociaż w Internecie istnieje mnóstwo tutoriali w jaki sposób zainstalować pompę ciepła na własną rękę, to lepiej tego nie robić. Jest to naprawdę skomplikowany system, który musi zostać zamontowany w prawidłowy sposób, gdyż w innym przypadku narażamy się nie tylko na utratę gwarancji, ale również na brak wydajności pompy ciepła, czy nieprawidłowe pobieranie ciepła

Jako profesjonalna firma w zakresie instalacji pomp ciepła oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Dlaczego pompy ciepła są jednymi z lepszych systemów grzewczych?

Pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł energii, dlatego osoby, które decydują się na montaż systemu nie muszą się martwić o wzrost cen węgla, czy innych surowców oraz tym, że za 10-15 lat może tego zabraknąć. Dla naszej firmy środowisko jest bardzo istotne, a to właśnie pompy ciepła są rozwiązaniem na wciąż obecny problem smogu w Polsce. Pompy ciepła mają nie tylko jedne z najlepszych parametrów energetycznych, ale też nie generują wysokich kosztów eksploatacji. 

W Klivatec zatrudniamy jedynie specjalistów, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawniania f-gazowe, pozwalające na prawidłowy montaż pomp ciepła. Mamy za sobą tysiące wykonanych zleceń, z których zadowoleni są nasi klienci, dlatego cechuje nas ogromne doświadczenie. Z nami nie musisz się martwić o jakość wykonanych usług.

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Lubinie

TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Ministerstwo Klimatu i Środowiska współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej i stworzyli projekt, który pozwala na uzyskanie dotacji na zakup pompy ciepła. Jeśli zastanawiasz się czy dofinansowanie może objąć także Twój system, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami ds.pomp ciepła w Lubinie.

 

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Mogą Państwo skorzystać z programu „Czyste powietrze” – jest to dotacja na zakup nowoczesnych oraz energooszczędnych systemów pomp ciepła. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budownictwie. 

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

klima

Serwis pomp ciepła w Lubinie

Chociaż serwis pomp ciepła nie jest aż tak istotny jak w przypadku klimatyzacji, to warto co jakiś czas sprawdzić stan działania naszego systemu. Jest to nie tylko gwarancja, że nasze urządzenie będzie działać przez długie lata, ale również sprawi, że filtry nie zostaną zanieczyszczone, a powietrze będzie cały czas czyste. 

Podczas serwisu w Lubinie sprawdzamy:

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Istotna jest również kontrola jednostki zewnętrznej, która obejmuje: oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Lubina!

klima

Dlaczego warto serwisować pompy ciepła?

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • zachowanie gwarancji, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia

 

Koszt serwisu pomp ciepła oraz samego urządzenia

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje serwis pomp ciepła. Zazwyczaj cena serwisu w zależności od miasta mieści się w granicach 400 – 600 złotych Konserwacja nie różni się od pozostałych urządzeń grzewczych. Sam koszt pompy ciepła nie należy do najniższy. Znaczenie ma to, na jaki rodzaj ogrzewania się zdecydujemy, dlatego ceny rozpoczynają się od ok. 30 tysięcy i kończą się w granicach 60 tysięcy. Warto jednak sprawdzić, czy obejmuje nas dotacja, o której wspominaliśmy wcześniej.

rysunek klima

Naprawa pomp ciepła w Lubinie

Nowoczesne systemy niezwykle rzadko ulegają awarii, a sami producenci gwarantują długą żywotność urządzenia. Gdyby jednak pojawiła się usterka, taka jak kapiąca woda z pompy ciepła, to warto skorzystać z naszego serwisu. W Klivatec pracują jedynie profesjonalni technicy, którzy posiadają niezbędne certyfikaty, pozwalające na pracę z pompami ciepła.

Skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Lubinie

Montujemy pompy ciepła w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Lubinie. Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pomp ciepła.

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty