Serwis pomp ciepła Ełk
Dla klientów indywidualnych i biznesowych

Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła Ełk to rozwiązanie, na które zaczyna decydować się coraz więcej osób. Klivatec oferuje profesjonalne doradztwo, montaż, konserwację urządzenia oraz certyfikowany serwis pomp ciepła Ełk.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Ełk

Pompy ciepła Ełk wykorzystują naturalne źródła, stąd energia wykorzystywana do ocieplania jest w pełni odnawialna. Oprócz tego pompy ciepła Ełk nie produkują spalin, co wpływa bardzo pozytywnie na środowisko. To świetna inwestycja dla Twojego domu lub innego lokalu w Ełku. Montaż urządzenia jest łatwy a pompy ciepła Ełk charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Przy pomocy pompy ciepła Ełk ogrzejesz zarówno dom, jak i wodę użytkową w wymienniku c.w.u.

Kolonia

Montaż pomp ciepła w Ełku

Serwis pomp ciepła Ełk

Montaż urządzeń może wykonać wyłącznie wyspecjalizowany i autoryzowany serwis pomp ciepła Ełk. Nie można samodzielnie wykonać instalacji. Nasz serwis pomp ciepła Ełk profesjonalnie zamontuje Twoją pompę ciepła w Ełku. Gwarantujemy profesjonalny i solidny montaż urządzenia.

Na jakie usługi możesz liczyć, wybierając Klivatec w Ełku?

 •  Doradztwo 
 •  Montaż pompy ciepła 
 •  Obsługa urządzeń 
 •  Konserwacja 
 •  Serwis 

Nasi konsultanci z Klivatec w Ełku pomogą Ci w zaplanowaniu instalacji i zamontowaniu pompy ciepła Ełk. Zajmą się szczegółowym planowaniem, szacunkami i innymi kluczowymi kwestiami, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nowym systemem grzewczym w swoim obiekcie.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jakie są dostępne rodzaje pomp ciepła?

 

 • Pompa gruntowa – Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może służyć jako źródło ciepła do obiegów grzewczych oraz do podgrzewania wody w domu w Ełku.
 • Pompa powietrzna – Źródłem ciepła pompy jest powietrze, które zasysane jest z zewnątrz.
 • Pompa wodna – Jej źródłem jest gorąca woda.

Jak wygląda kompletny proces montażu pompy ciepła?

 •  Tworzenie właściwego projektu instalacji 
 •  Wybór idealnej pompy ciepła 
 •  Wybór lokalizacji i miejsca instalacji pompy ciepła 
 •  Przeprowadzenie przez wszystkie procedury 
 •  Prace wiertnicze 
 •  Instalacja pompy ciepła 
 •  Pierwsze uruchomienie pompy
klima

Sprawdź, czy możesz uzyskać dotacje na zakup i montaż pompy ciepła Ełk

Program Czyste Powietrze skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Zapewnia dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na nowoczesne źródła spełniające najwyższe standardy, takich jak pompy ciepła Ełk. Dotacja może wynosić do 30 000 zł. W 2022 r. powstał również nowy rządowy program Moje Ciepło. Beneficjentami są osoby fizyczne, właściciele lub współwłaściciele nowych budynków rodzinnych. Maksymalne dofinansowanie obiektu wyniesie 21 000 zł w przypadku pompy ciepła Ełk gruntowych oraz 7 tys. zł w przypadku pompy ciepła Ełk powietrznych. Budżet całego programu to 600 mln zł  z Funduszu Modernizacyjnego.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Ełku!

klima

Nasi serwisanci zajmą się:

 • Czyszczeniem filtrów źródła dolnego i górnego
 • Kontrolą stężenia płynu niezamarzającego
 • Kontrolą układu dolnego źródła pompy ciepła,
 • Kontrolą układu górnego źródła pompy ciepła,
 • Kontrolą obiegu chłodniczego,
 • Kontrolą automatyki oraz poprawności nastaw.

Ile kosztuje serwis pomp ciepła Ełk?

Serwis pomp ciepła i jego całkowity koszt uzależniony jest od wielu czynników. Wpływa na to głównie zakres pracy i typ modelu pompy. Serwis pomp ciepła Ełk zwykle mieści się w przedziale cenowym 400-600 zł, ale przy bardziej rozbudowanych zespołach może dochodzić nawet do 1000 zł.

klimaanlagen

Serwis pomp Ciepła Ełk – możesz to zostawić Klivatec

Pompy ciepła Ełk serwisowane i przeglądane rzadko zawodzą. Jednak gdy tylko zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się z nami, a nasi technicy serwisowi chętnie Ci pomogą. Naszą specjalnością są szybkie czasy reakcji i  naprawy, dzięki czemu urządzenie gotowy do pracy w mgnieniu oka. Zakres usług zależy od konkretnego modelu pompy ciepła Ełk. W zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną, ​​będzie to wyglądało inaczej. Dlatego prosimy o kontakt, aby konsultanci z Chełmu mogli stworzyć dla Państwa spersonalizowaną ofertę i wycenę.

klimaanlagen

Podczas serwisu nasz fachowiec z Klivatec zajmie się 4 podstawowymi kryteriami, potrzebnymi do odpowiedniego działania całego systemu:

 • Kontrolą układu dolnego źródła pompy ciepła,
 • Kontrolą układu górnego źródła pompy ciepła,
 • Kontrolą obiegu chłodniczego,
 • Kontrolą automatyki oraz poprawności nastaw.
rysunek klima

Polecamy korzystać z regularnej konserwacji pompy ciepła Ełk

Regularny przegląd pompy ciepła Ełk niesie za sobą wiele korzyści. Bezawaryjne działanie urządzenia to gwarancja wysokiej efektywności i wydajności. Dzięki przeglądom pompy ciepła Ełk będą zawsze zapewniać optymalną i dogodną temperaturę powietrza w domu. Oprócz tego nasi fachowcy upewnia się, że urządzenie nie pobiera zbyt dużej ilości energii. Konserwacja urządzenia zwiększa żywotność całej instalacji, aby mogli Państwo cieszyć się zaletami, płynącymi z pompy ciepła Ełk przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na kontakt od Ciebie! Użyj formularza, dostępnego na stronie lub zadzwoń, aby nasi doradcy z Ełka pomogli Ci w kwestii zaplanowania czy montażu systemu pompy ciepła w Twoim domu. Odpowiadamy na wszystkie problemy i zapytania. Możesz na nas liczyć.

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty