Kutno – pompy ciepła

Serwis pomp ciepła Kutno
dopasowany do Twoich potrzeb

Pompy ciepła Kutno stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Polacy coraz częściej decydują się na instalację urządzenia w domu lub w innych budynkach. Nic dziwnego, ponieważ pompa ciepła ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to urządzenie wykorzystujące odnawialne źródła energii i dlatego jest finansowane przez Unię Europejską.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompa ciepła Kutno to przyszłościowe rozwiązanie grzewcze. Charakteryzuje się najwyższą efektywnością energetyczną, ogranicza emisję dwutlenku węgla, nie emituje szkodliwych gazów w pomieszczeniach i pozwala na redukcję  gazów cieplarnianych. Wszystko to ma bardzo pozytywny wpływ na środowisko. 

Kolonia

Jakie czynniki są ważne przy wyborze wydajności pompy w Kutnie?

Pompy ciepła Kutno

 •  Zapotrzebowanie na energię pompy ciepła Kutno
 •  Ogrzewanie 
 •  Chłodzenie 
 •  Ciepło COP

Nasi konsultanci Klivatec pomogą Ci zaplanować instalację pompy ciepła Kutno w Twoim domu. Planują szczegóły, szacunki i inne ważne rzeczy, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nowym grzejnikiem w swoim obiekcie.

Oferujemy:

 •  Doradztwo 
 •  Montaż klimatyzacji 
 •  Rozruch urządzeń 
 •  Naprawa 
 •  Serwis
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaką pompę ciepła wybrać?

urządzenia są klasyfikowane według rodzaju źródła, z którego pobierane jest ciepło. Wyróżniamy:

 • Pompę gruntową – często wybieraną. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może być stosowana jako źródło ciepła do obiegu grzewczego i podgrzewania wody w domu w Kutnie. Urządzenie jest skuteczne i bardzo wydajne. Idealne jako jedno źródło do ogrzewania budynku. 
 • Pompę powietrzną –  jej popularność rośnie. Na początku nie kosztuje dużo. Źródłem ciepła pompy jest powietrze zasysane z zewnątrz. Istnieją typy powietrze-powietrze i powietrze-woda (ciepło  jest przekazywane do zbiornika wody). Jest uniwersalna i łatwa w użyciu w każdych warunkach. Potrzebujesz jednak dodatkowego źródła ciepła, które pomoże w pracy pompy. Ogrzewanie podłogowe to popularny wybór w połączeniu z pompą powietrza.
 • Pompę wodną – o wysokiej sprawności energetycznej. Jej źródłem jest gorąca bieżąca woda. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami inwestycji. Może być jedynym źródłem ogrzewania w domu. Jej zewnętrznym źródłem energii może być ropa, gaz lub energia elektryczna.

Montaż pomp ciepła w Twoim domu w Kutnie

Pompy ciepła Kutno

Nasi instalatorzy przyjadą do Twojego domu, aby profesjonalnie zainstalować pompy ciepła Kutno. Zainwestowanie w pompę ciepła jest bardzo opłacalne. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, urządzenia mogą służyć nawet do 20 lat i efektywnie ogrzewać budynek. Instalacja różni się w zależności od wybranego modelu pompy ciepła Kutno.

Serwis pomp ciepła Kutno

Nasz serwis pomp ciepła Kutno w ramach obsługi zapewnia:

 •  Test szczelności 
 •  Inspekcję całego sprzętu 
 •  Eksploatację klimatyzatora 
 •  Tworzenie procesu 
 •  Montaż wspornika ściennego lub podłogowego 
 •  Przekazanie instrukcji obsługi i obsługi

Serwis pomp ciepła Kutno zapewnia efektywność pracy systemu oraz zwiększa jego wydajność.

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Kutna!

klima

Serwis pomp ciepła Kutno

Czy trzeba zorganizować regularną konserwację Twojego klimatyzatora?

Tak, gdy urządzenie pracuje i można korzystać z klimatyzowanych pomieszczeń, należy pamiętać o regularnym serwisowaniu i sprawdzaniu klimatyzatora. Jako eksperci w Kutnie wykonujemy serwis pomp ciepła Kutno raz w roku przy całorocznym użytkowaniu lub co dwa lata przy włączonym klimatyzatorze tylko latem. 

W ramach procesu konserwacji otrzymasz najpierw usługę czyszczenia filtrów z kurzu i zanieczyszczeń oraz, w razie potrzeby, ich wymiany. Serwis pomp ciepła Kutno jest to niezbędny, aby klimatyzator działał prawidłowo i wydajnie przez wiele lat.

 

Serwis pomp ciepła w Kutnie – zaufaj Klivatec

Pompy ciepła, które są serwisowane i sprawdzane, rzadko się psują. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek naruszenia, skontaktuj się z nami, a nasi serwisanci z chęcią Ci pomogą. Naszą cechą jest szybka reakcja i czas naprawy, dzięki czemu możesz przywrócić urządzenie w mgnieniu oka. Zakres usług zależy od odpowiedniego modelu pompy ciepła. Różni się w zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną. Dlatego prosimy o kontakt, aby konsultanci z Kutna mogli przygotować dla Państwa indywidualną propozycję.

rysunek klima

Właściwe oferty dla Ciebie

Skontaktuj się z nami, aby przeprowadzić Cię przez proces wyboru, instalacji lub konserwacji Twojej pompy. Zadzwoń do nas, a nasi konsultanci zorganizują prywatną konsultację dla Twojej nieruchomości w Kutnie. Wybierając naszą usługę, uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z systemem pompy ciepła.

Koszty serwisu pompy ciepła w Kutnie

Ostateczna cena zależy od ilości wykonanych prac i rodzaju pompy ciepła. Najczęściej ceny wahają się od 400 zł do 600 zł, ale przy bardziej skomplikowanych usługach cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy indywidualnie zajmą się tą sprawą i wycenią Twoje usługi. Jesteśmy dostępni i czekamy na Twój telefon.

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty