Serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz zamontować pompy ciepła w swoim domu w Piotrkowie Trybunalskim? Może aktualnie szukasz firmy, która wykona te zadanie? Klivatec to najlepszy możliwy wybór.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która dba o swoich klientów. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi – dbamy nie tylko o montaż Twojej pompy ciepła Piotrków Trybunalski, ale też udzielamy wszelkich niezbędnych informacji.

Kolonia

Dlaczego warto zdecydować się na zakup pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim?

Pompy ciepła Piotrków Trybunalski

Pompy ciepła Piotrków Trybunalski z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i absolutnie nie jesteśmy tym faktem zdziwieni. W końcu to urządzenia, które nie tylko korzystają z odnawialnych źródeł energii, ale mają też rewelacyjne parametry energetyczne. Koszt zakupu pompy ciepła Piotrków Trybunalski nie należy do najniższych, jednak możemy uzyskać na ten system różnego rodzaju dofinansowanie. W dodatku działa niezwykle wydajnie, dlatego nie generuje wysokich kosztów eksploatacji.

Montaż pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim

W zakresie instalacji pomp ciepła oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Dlaczego my? - nasze usługi w skrócie

Pompy ciepła Piotrków Trybunalski

Jesteśmy w pełni wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem, który stale podnosi swoje doświadczenie oraz certyfikacje. Dostaniesz od nas najwyższej jakości usługi, gdyż nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne uprawniania f-gazowe pozwalające na pracę z czynnikiem. Niestety niewłaściwa praca z montażem pompy ciepła Piotrków Trybunalski może doprowadzić do nieszczelności, a w efekcie będzie stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia oraz środowiska. Możesz się do nas zgłosić z każdym pytaniem, a nasz wykwalifikowany zespół ds. pompy ciepła Piotrków Trybunalski chętnie odpowie na wszelkie wątpliwości.  

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim

TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Ministerstwo Klimatu i Środowiska współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej, tworząc nowy projekt pozwalający na uzyskanie dotacji na zakup pompy ciepła. Jeśli zastanawiasz się czy dofinansowanie może objąć także Twój system, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami ds.pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim. 

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski

Mimo, że pompy ciepła działają niemal bezobsługowo, to wymagają regularnej usługi – serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski. Tylko w taki sposób zapewniamy długą żywotność naszego systemu. Ponadto to jeden z wymogów warunków gwarancji, która trwa dwa lata. Zalecamy, by serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski odbywał się pod koniec pierwszego roku eksploatacji pompy ciepła. Ważna jest także firma jakiej powierzamy serwis naszego systemu – musi posiadać wszelkie niezbędne certyfikacje i uprawnienia f-gazowe.

klima

Podczas konserwacji pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim sprawdzane są:

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Oprócz tego istotne jest także skontrolowanie jednostki zewnętrznej, dlatego sprawdzane w tym celu zostają: ogólny stan jednostki – oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach w Piotrkowie Trybunalskim!

klima

Jakie korzyści płyną z serwisu pomp ciepła?

Serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski

Oprócz tego, że możemy zachować gwarancję, regularny serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski jest potrzebny, by zachować pełną sprawność urządzenia. 

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia

Serwis pomp ciepła Piotrków Trybunalski to gwarancja długiej sprawności systemu.

Ile kosztuje serwis pomp ciepła?

Zwykle koszt serwisu pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim zamyka się w granicach 600 zł. Ponadto nie różni się on niczym od serwisu innych urządzeń grzewczych, dlatego nie powinniśmy z niego rezygnować. Już dziś skontaktuj się z naszymi technikami, a Twój system będzie działał bez zarzutu przez cały rok. 

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła w Piotrkowie Trybunalskim. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła w Twoim lokalu w Piotrkowie Trybunalskim.

rysunek klima

Awaria i usterki?

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli poddajemy je regularnej konserwacji. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka, to bardzo prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem. Klientom z Piotrkowa Trybunalskiego oferujemy szybki czas reakcji oraz realizacji, tak aby jak najszybciej można ponownie korzystać z w pełni sprawnego urządzenia.

Już dziś skorzystaj z naszych usług

Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pomp ciepła w Piotrkowie Trybunalskim. 

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty