Serwis pomp ciepła Namysłów
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła Namysłów w swoim domu lub firmie? Z Klivatec masz taką możliwość. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która dba o swoich klientów. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi - dbamy nie tylko o montaż Twojej pompy ciepła, ale też udzielamy wszelkich niezbędnych informacji i przeprowadzamy regularny serwis pomp ciepła Namysłów.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy w pełni wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem, który stale podnosi swoje doświadczenie oraz certyfikacje. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, gdyż nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne uprawniania f-gazowe pozwalające na pracę z czynnikiem. Możesz się do nas zgłosić z każdym pytaniem, a nasz wykwalifikowany zespół ds. pomp ciepła chętnie odpowie na wszelkie wątpliwości.  

Kolonia

Serwis pompy ciepła Namysłów
kompleksowe obsługi od projektu aż po montaż

Pompy ciepła Namysłów 

Nie dziwi nas, że pompy ciepła Namysłów to urządzenia, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Korzystają nie tylko z odnawialnych źródeł energii, ale też mają rewelacyjne parametry energetyczne. Koszt zakupu pompy ciepła Namysłów nie należy do najniższych, jednak możemy uzyskać na nią różnego rodzaju dofinansowanie. W dodatku pompy ciepła Namysłów nie generują wysokich kosztów eksploatacji, dlatego jest to opłacalna inwestycja. 

Montaż pompy ciepła Namysłów

Montujemy pompy ciepła Namysłów w prywatnych domach, ale też w szkołach, przedszkolach, biurach, centrach handlowych czy innych obiektach w Namysłowie.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


W zakresie instalacji pompy ciepła Namysłów oferujemy:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie umowy, 
 • uruchomienie systemu pomp ciepła, 
 • cały szereg testów sprawdzenia działania urządzenia, 
 • instruktaż użytkowania,
 • montaż wsporników.
klima

TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Pompy ciepła Namysłów

Ministerstwo Klimatu i Środowiska współpracuje z Narodowym Funduszem Ochrony Środków i Gospodarki Wodnej, tworząc nowy projekt pozwalający na uzyskanie dotacji na zakup pompy ciepła Namysłów. Jeśli zastanawiasz się czy dofinansowanie może objąć także Twój system pompy ciepła Namysłów, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami ds. pomp ciepła w Namysłowie.

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Miejsca, w których montujemy pompy ciepła na terenie Namysłowa:

klima

Serwis pomp ciepła Namysłów

Chociaż pompy ciepła Namysłów działają niemal bezobsługowo, to wymagają regularnego serwisowania. Tylko regularna konserwacja będzie w stanie zapewnić długą żywotność urządzenia. Ponadto to jeden z warunków gwarancji, która trwa dwa lata. Zalecamy, by serwis pomp ciepła Namysłów odbywał się pod koniec pierwszego roku eksploatacji pompy ciepła Namysłów. Musimy mieć na uwadze, by firma, której powierzamy serwis pomp ciepła Namysłów naszego urządzenia posiadała wszelkie niezbędne kwalifikacje, pozwalające na bezpieczną pracę z czynnikiem. Najlepiej jeśli będziemy korzystać z usług tej samej firmy, która wykonywała montaż naszej klimatyzacji.

Ile kosztuje serwis pomp ciepła Namysłów?

Oczywiście koszt za serwis pomp ciepła Namysłów zależy od zakresu wykonywanych prac, jednak zwykle oscylują one wokół 400-600 zł. Maksymalnie może wynieść do 1000 zł, jednak jest to zależne od stanu naszego urządzenia. Serwis pomp ciepła Namysłów nie różni się niczym od konserwacji pozostałych urządzeń grzewczych, dlatego nie powinniśmy z niego rezygnować. 

klimaanlagen

Podczas konserwacji pompy ciepła Namysłów sprawdzane są:

 • zapisane alarmy, 
 • stan pracy urządzenia, 
 • podłączenia elektryczne, 
 • mocowanie elementów (takich jak połączenia śrubowe kabli elektrycznych), 
 • szczelność obiegu chłodniczego, 
 • uszkodzenia kabli, 
 • zawartość środka służącego do ochrony przed zamrożeniem, 
 • zawory bezpieczeństwa, 
 • ustawienia sterownika urządzenia, 
 • ciśnienie w naczyniu wzbiorczym, 
 • ciśnienie napełnienia instalacji grzewczej, 
 • stan anody antykorozyjnej w zasobniku c.w.u.,

Oprócz tego istotne jest także skontrolowanie jednostki zewnętrznej, dlatego sprawdzane w tym celu zostają: ogólny stan jednostki – oblodzenie, stan wentylatora, poziom natężenia dźwięku, sprawdzenie połączeń hydraulicznych oraz chłodniczych, czyszczenie wymiennika ciepła, kontrola połączeń elektrycznych, prace wentylatora.

klimaanlagen

Jakie korzyści płyną z serwisu pompy ciepła Namysłów?

Oprócz tego, że możemy zachować gwarancję, regularna kontrola jest potrzebna, by zachować pełną sprawność urządzenia. 

Wśród najważniejszych aspektów wymienić można:

 • zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia, 
 • wysoka wydajność, 
 • doskonałą temperaturę, 
 • zmniejszenie kosztów zużycia energii, 
 • zwiększenie żywotności urządzenia
rysunek klima

Awaria i usterki?

Pompy ciepła Namysłów

Nowoczesne pompy ciepła Namysłów rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli poddajemy je regularnej konserwacji. Jeśli jednak wystąpi jakakolwiek usterka pompy ciepła Namysłów, to bardzo prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszym serwisem. Klientom z Namysłowa oferujemy szybki czas reakcji oraz realizacji, tak aby jak najszybciej można ponownie korzystać z w pełni sprawnego urządzenia. 

Już dziś skorzystaj z naszych usług

Już teraz zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe. Klivatec to najlepszy wybór przy zakupie i montażu pompy ciepła Namysłów.

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty