Serwis pomp ciepła w Kielcach
dopasowany do Twoich potrzeb

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła i szukasz specjalistycznej firmy w Kielcach? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

W ostatnich latach pompy ciepła zyskują na popularności. Polacy coraz częściej decydują się na montaż urządzenia w swoim domu lub innym lokalu w Kielcach. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiadanie pompy ciepła niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim to urządzenie, korzystające z odnawialnych źródeł energii, więc jest dofinansowywane z funduszy Unii Europejskiej. Pompa to rozwiązanie grzewcze przyszłości. Ma najwyższą klasę energetyczną, obniża emisję dwutlenku węgla, nie emituje szkodliwych spalin w budynku i umożliwia redukcję emisji gazów cieplarnianych. To wszystko oddziałuje bardzo pozytywnie na środowisko. 

Kolonia

Pełna oferta pomp ciepła dostępna dla Twojej nieruchomości w Kielcach
Zadzwoń do nas już dziś!

Jaką pompę ciepła wybrać?

Wyróżniamy:

 • Pompę gruntową – najczęściej wybierana. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może być wykorzystana jako źródło ciepła do obiegu grzewczego oraz do ocieplania wody w domu w Kielcach. Urządzenie jest wydajne i odznacza się wysoką efektywnością działania. Idealnie sprawdzi się jako jedyne źródło ogrzewania budynku. 
 • Pompę powietrzną – jej popularność stale wzrasta. Nie wymaga dużych kosztów na początku. Źródłem ciepła pompy jest powietrze, które pobiera z zewnątrz. Wyróżniamy typu powietrze-powietrze oraz powietrze-woda (ciepło przenoszone jest do zbiornika z wodą). Jest uniwersalna, łatwa do wykorzystania w każdych warunkach. Potrzebne jednak będzie dodatkowe źródło ogrzewania. Pozwoli ono wspomóc pracę pompy. Chętnie wybierane do łączenia z pompą powietrzną jest ogrzewanie podłogowe. 
 • Pompę wodną – ma wysoką wydajność energetyczną. Jej źródłem jest ciepła płynąca woda. Niesie ze sobą jednak wysokie koszty inwestycyjne. Może być jedynym źródłem ogrzewania domu. Jej zewnętrznym źródłem zasilania może być olej, gaz lub energia elektryczna. 

 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Montaż pomp ciepła w Kielcach

Montaż urządzenia może wykonywać wyłącznie wyspecjalizowany i certyfikowany serwis. Samodzielny montaż nie jest możliwy. Potrzebujesz tzw. kwalifikacji elektrotechnicznych. Nasi serwisanci profesjonalnie zainstalują Twoją pompę ciepła w Kielcach. 

Gdzie zamontujemy Twoją pompę w Kielcach?

 • Domy prywatne 
 • Przedszkola 
 • Szkoły 
 • Centra handlowe 
 • Biura 
 • Kancelarie 
 • Inne obiekty w Kielcach
klima

Dlaczego pompy przewyższają pod każdym względem inne dostępne systemy grzewcze?

 • Zapewniają niższe koszty eksploatacji niż kocioł gazowy
 • Mogą chłodzić pomieszczenia w lokalu niewielkim kosztem
 • Gdy montaż przebiegł prawidłowo – są niezawodne 
 • Są o wiele tańsze w inwestycji niż kocioł na paliwo stałe 
 • Są łatwe w obsłudze 
 • Mają cichą pracę 
 • Są bezpieczne dla użytkowników 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Kielc!

klima

Zleć nam naprawę Twojej pompy ciepła

Regularny serwis urządzenia gwarantuje jego wydajną i efektywną pracę przez długi czas. Oprócz tego będziecie mieli Państwo pewność, że nasz profesjonalny serwisant upewni się, że pompa nie pobiera zbyt dużej ilości energii. Pozwoli to na komfort z posiadania w pełni bezawaryjnego i bezpiecznego urządzenia. 

klimaanlagen

Co należy do zadań serwisanta z Klivatec w Kielcach?

 • Sprawdzenie parametrów podstawowego elementu pompy ciepła
 • Kontrola ciśnienia układu chłodniczego pompy ciepła
 • Kontrola szczelności (wymagania dotyczące ustawy „F-gazowej”)
 • Sprawdzenie/wymiana filtrów oraz pozostałych elementów instalacji
 • Sprawdzenie poziomu czynnika chłodniczego, oraz kontrola ciśnienia w instalacji
 • Weryfikacja szczelności zaworów bezpieczeństwa
 • Czyszczenie parownika
klimaanlagen

Koszt serwisu pomp ciepła w Kielcach

Ostateczna cena zależy od zakresu wykonywanych prac, a także rodzaju pompy cieplnej. Najczęściej ceny mieszczą się w przedziale od 400 do 600 zł, jednak w momencie zapotrzebowania na bardziej skomplikowane usługi, cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy indywidualnie podejdą do sprawy i wycenią Państwa usługi. Jesteśmy dostępni i czekamy na Państwa telefon. 

rysunek klima

Jak uzyskać dofinansowanie do pomp ciepła?

Dzięki programowi „Czyste Powietrze” możliwe jest uzyskanie do 90% kosztów kwalifikowanych poniesionych na zakup pompy ciepła wraz z osprzętem. W praktyce kwoty bezzwrotnej dotacji w tym programie wynoszą od 13,5 do 40,5 tys. złotych na gruntową pompę ciepła i od 9 do 27 tys. złotych na powietrzną pompę ciepła. W 2022 r. powstał również nowy rządowy program “Moje Ciepło”. Jego beneficjentami są osoby fizyczne – właściciele lub wspólnicy nowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Maksymalna inwestycja w instalację to 21 000 zł za pompy gruntowe i 7 tys. zł w pompach powietrznych. Budżet całego programu to 600 mln złotych z Funduszu Modernizacyjnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach dofinansowania na pompy ciepła, zadzwoń do nas, a nasi doradcy przedstawią Ci ofertę i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia jak setki naszych zadowolonych klientów

W Klivatec w Kielcach otrzymają Państwo spersonalizowaną ofertę i konsultację, montaż urządzenia oraz jego późniejszą konserwację i serwis. Jesteśmy specjalistami w zakresie ogrzewania i tym odznaczają się wszyscy nasi serwisanci i doradcy w Państwa mieście. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie. 

Bezpłatna wycena

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty