Skarżysko-Kamienna – pompy ciepła

Zoptymalizowany serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła Skarżysko-Kamienna i szukasz specjalistycznej firmy? Serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Skarżysko-Kamienna

Pompy ciepła Skarżysko-Kamienna stały się popularne w ostatnich latach. Coraz więcej Polaków decyduje się na instalację pompy ciepła Skarżysko-Kamienna w swoim domu lub innych miejscach. Nic  dziwnego, ponieważ pompa ciepła ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to urządzenie wykorzystujące odnawialne źródła energii i dlatego jest finansowane przez Unię Europejską. Pompy ciepła Skarżysko-Kamienna to przyszłościowe rozwiązanie grzewcze. Charakteryzuje się najwyższą efektywnością energetyczną, ogranicza emisję dwutlenku węgla, nie emituje szkodliwych gazów w pomieszczeniach i pozwala na redukcję gazów cieplarnianych. Wszystko to ma bardzo pozytywny wpływ na środowisko. 

Kolonia

Którą pompę ciepła wybrać?
Wyróżniamy:

  • Pompę gruntową – często wybieraną. Jego źródłem ciepła jest ziemia. Może być wykorzystana jako źródło ciepła do obiegu grzewczego oraz ogrzewania wody użytkowej w Skarżysku-Kamiennej. Urządzenie jest skuteczne i bardzo wydajne. Idealne jako jedno źródło do ogrzewania budynku. 
  • Pompę powietrzną – jej popularność rośnie. Na początku nie wymaga dużych nakładów. Źródłem ciepła pompy jest powietrze zasysane z zewnątrz. Istnieją typy powietrze-powietrze i powietrze-woda (ciepło jest przekazywane do zbiornika wody). Jest uniwersalna i łatwa w użyciu w każdych warunkach. Potrzebujesz jednak dodatkowego źródła ciepła, które pomoże w pracy pompy. Ogrzewanie podłogowe to popularny wybór w połączeniu z pompą powietrza. 
  • Pompę wodną – o wysokiej sprawności energetycznej. Jej źródłem jest gorąca bieżąca woda. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami inwestycji. Może być jedynym źródłem ciepła w domu. Jej zewnętrznym źródłem energii może być ropa, gaz lub energia elektryczna. 

Montaż pomp ciepła w Skarżysku-Kamiennej

Serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna

Montażu urządzenia może dokonać wyłącznie wyspecjalizowany i certyfikowany serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna. Samodzielny montaż nie jest możliwy. Nasz serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna profesjonalnie zainstaluje Twoją pompę ciepła w Skarżysku-Kamiennej.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Gdzie zamontujemy Twoją pompę w Skarżysku-Kamiennej?

  •  Domy prywatne 
  •  Przedszkola 
  •  Szkoły 
  •  Centra handlowe 
  •  Biura 
  •  Kancelarie 
  •  Inne obiekty w Skarżysku-Kamiennej

Dlaczego pompy przewyższają pod każdym względem inne dostępne systemy grzewcze?

  •  Zapewniają niższe koszty eksploatacji niż kocioł gazowy 
  •  Mogą chłodzić pomieszczenia w lokalu niewielkim kosztem 
  •  Gdy montaż przebiegł prawidłowo – są niezawodne 
  •  Są o wiele tańsze w inwestycji niż kocioł na paliwo stałe 
  •  Są łatwe w obsłudze 
  •  Mają cichą pracę 
  •  Są bezpieczne dla użytkowników
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

WYBIERZ KLIVATEC

klima

Pompy ciepła Skarżysko-Kamienna

Ostateczna cena pompy ciepła Skarżysko-Kamienna zależy od zakresu wykonywanych prac, a także rodzaju pompy cieplnej. Najczęściej ceny pompy ciepła Skarżysko-Kamienna mieszczą się w przedziale od 400 do 600 zł, jednak w momencie zapotrzebowania na bardziej skomplikowane usługi, cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy indywidualnie podejdą do sprawy i wycenią Państwa usługi. Jesteśmy dostępni i czekamy na Państwa telefon. 

rysunek klima

Jak uzyskać dofinansowanie pomp ciepła?

Pompy ciepła Skarżysko-Kamienna

Dzięki programowi “Czyste Powietrze” możesz uzyskać nawet 90% kosztów kwalifikowanych  na zakup pompy ciepła wraz z akcesoriami. W praktyce wysokość dotacji bezzwrotnych w tym programie waha się od 13,5 tys. zł do 40,5 tys. zł za geotermalną pompę ciepła i od 9 do 27 tys. zł za powietrzne pompy ciepła Skarżysko-Kamienna.

W 2022 Powstał także nowy rządowy program „Moje Ciepło”. Jego beneficjentami są osoby fizyczne – właściciele lub partnerzy nowych budynków  jednorodzinnych. Maksymalna kwota za montaż to 21 000 zł za pompy ciepła Skarżysko-Kamienna podłogowe i 7000 zł. zł w pompach powietrza. Budżet całego programu to 600 mln zł z Funduszu Modernizacyjnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach dofinansowania pomp ciepła, zadzwoń do nas, a nasi konsultanci przedstawią Ci wycenę i odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia wybierając pompy ciepła

Serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna

Serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna przygotuje dla Państwa spersonalizowaną ofertę i konsultację, montaż urządzenia oraz jego późniejszą konserwację i serwis pomp ciepła Skarżysko-Kamienna. Jesteśmy specjalistami w zakresie pomp ciepła i tym odznaczają się wszyscy nasi serwisanci i doradcy w Państwa mieście. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Czekamy na Ciebie. 

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

    * Wymagane pola

    Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

    Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

    Wyślij wiadomość
    W czym możemy Ci pomóc?

    Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

      * Wymagane pola

      Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

      Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

      Zapisz się do naszego newslettera
      W czym możemy Ci pomóc?

      Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty